SHOTOWNIA ciekawostki

SHOTOWNIA ciekawostki

Historia kanału SHOTOWNIA zaczyna się w dniu 2017-01-02 19:36:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 274 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 23500351 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 62400 użytkowników.

FAME MMA 6 BEZ PUBLICZNOŚCI! Wojtek Gola


FAME MMA 6 BEZ PUBLICZNOŚCI! Wojtek Gola Wojtek Gola oficjalne oświadczenie w sprawie publiczności na FAME MMA 6! ▼ROZWIŃ OPIS▼ ZASUBSKRYBUJ kanał ➛ ✍️ i zostaw DZWONEK NIE ZAPOMNIJ ocenić filmu ➛ będę Ci WDZIĘCZNY Współpraca / Kontakt ➛ Facebook ➛ Instagram ➛ ... SHOTOWNIA to kanał, na którym znajdziesz najciekawsze, najlepsze momenty tzw. "dymy" z polskich transmisji na żywo (tzw. shot z live, oddshot). Wszyscy twórcy, których znajdziesz na tym kanale zezwolili na tego typu urywki ze stream i nie mają nic przeciwko temu. Moje krótkie powtórki z live mają na celu wyjaśnienie oraz ukazanie sytuacji, która jest podana w tytule. Jest to kanał czysto informacyjny oraz rozrywkowy dla osób, które nie mogą oglądać pełnych streamów, a chcą zobaczyć nowe oddshoty, najlepsze akcje i największe dymy! ©️ Shoty tworzę na podstawie: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., tj.: • Art. 2. 1. • Art. 2. 2. • Art. 29. 1. Źródło: ▪️ Wojtek Gola kanał streamera: ( Na moim kanale znajdziesz smieszne shoty, shoty z live: • fame mma shoty (fame mma cage, fame mma konferencja) • wojtek gola shoty • boxdel shoty • paris platynov shoty • thenitrozyniak shoty (nitrozyniak, the nitro zyniak) • isamu shoty (isamuxpompa, pompa team) • lord kruszwil shoty (kamerzysta kruszwila, marek kruszel) • rafonix shoty (marcin krasucki) • don kasjo shoty (donkasjo, kasjusz życiński) • marcin malczynski shoty • medusa shoty (medusa official) #WojtekGola

Ostatnio komentowane:


Ich habe eine Frage. Wo kann man sich neue Strumpfhosen kaufen? Hab gehört das du kennst jemanden der sie verkauft.


Tolle idee das du mit dem pranks anfangen willst! Mach weiter so!
Zobacz »
Miło, że wracasz.
Czekam na wspólne granie i nagrywanie. Pzdr.


O, moje interko wstawione, nice ;)
Zobacz »
Nareszcie jesteś i nagrywasz, pozytywnie. Fakt, trochę lipa że materiał nagrałeś bez komentarza ;/ ale może przy następnych filmach już będzie.
Czekam na wspólne nagrywanie ;) Pozdro ziom.
Zobacz »
Hej. Fajnie, że pojawił się kolejny materiał na kanale i tak trzymaj :) Ale nadal nie ma komentarza :( Zrezygnowałeś z niego czy, to z przyczyn technicznych nie możesz go dać. Dobrego wieczoru. Pozdróweczki. Zobacz »
Pokaż kiedyś Kazika :D mega że traktujesz go jak członka rodziny. My mamy kotki i też mają jak w niebie :D Zobacz »
Wszystko gra i buczy, ale polecam rozdzielczość przynajmniej 1080 p - 60 fps, wtedy będzie miodzio ? Zobacz »
Co jest lepsze genesis thor 200 czy genesis rx 85

Tylko nie miszcue od razu tylko to jeszcz wyjaśnijcie
Zobacz »
Ja osobiście uważam że aplikacja w modelu mt861 była o wiele lepsza niż ta która jest w mt863 zarówno wizualnie jak i też opcję które można było ustawić Zobacz »
Świetny odcinek mam nadzieję że będą się pojawiać trochę częściej i będą jeszcze lepsze ? Zobacz »
Kto za żeby zrobił turniej tylko dla graczy od 12 sezonu czyli tych co grają od sezonu 2 rozdziału 2. Kto za daje like Zobacz »
troche kiepski daje pan przyklad z noszeniem maseczki, na nos tez trzeba ja zalozyc, tak samo robi Miłosz Zobacz »
Ich glaub Richarlidad und Richarlimom sind stolz auf Richarlison (der joke funktioniert im englischen besser ?) Zobacz »
Zabrakło odnośnika do polakpotrafi, dobrze byłoby dodać do opisu. Komentarz głównie dla zasięgów. :) Zobacz »
Wcale się mu nie dziwię że miał stracha.Bear jest doświadczonym komandosem,więc dla niego to była pestka.Uwielbiam go oglądać pozdrawiam ? Zobacz »
Mam problem. Wokół moich włosów jest korona z baby włosków. Nie wiem czy to można nazwać puszeniem. Każdy tyci włos w inną stronę. Mam proste włosy do ramion czy ktoś mi pomoże? Zobacz »
Jedna z fajniejszych stron z tanimi ciuchami. Prawda jest taka, że oni wiekszość ubrań maja od sieciówek i nie tylko. Bardzo wiele razy trafily mi się ubrania czy buty od river island, ms, nexta. Zobacz »
#Oglądamdokońca ??? cheja Pamela albo Mati możecie mi odpowiedzieć na komentarz plis ????✌? Zobacz »
Nie pojmuję, zaiste nie pojmuję. Jest tyle możliwości systemowych, platforma Obywatel, profile zaufane. Kto stoi przeciw temu, by wybory nie mogły się naprawdę odbyć drogą mieszaną, tak jak wypełnianie PITów. Zobacz »
Muszę przyznać, że po prawyborach nie byłam pewna, czy to dobry kandydat. Ale opanowanie i merytoryczny poziom pana Bosaka mnie przekonały. Klasa sama w sobie. Zobacz »
Łysy Uniqa czy jakoś tak oni mają, mi liczyli 4 lata temu 10 zł/1h pracy blacharza i lakiernika. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fBuOsfOa4IA