UchoPrezesa ciekawostki

UchoPrezesa ciekawostki

Historia kanału UchoPrezesa zaczyna się w dniu 2016-12-13 17:05:49.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4284747 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 448255 użytkowników.

Ucho Prezesa zwiastun odc. 11


Premiera odcinka jedenastego już 3 kwietnia na YouTube, a od dziś na TEN gabinet, o którym wszyscy mówią, jest miejscem najważniejszych spotkań w państwie. TEN prezes jest najważniejszą osobą, do której ucha każdy pragnie dotrzeć. Nowe odcinki "Ucha Prezesa" to kolejni bohaterowie i najprawdziwsze kulisy wydarzeń, które na naszych oczach mają miejsce. "Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube by na bieżąco otrzymywać nowe odcinki! FB: Twitter: Prezesa zwiastun

Najlepsze komentarze:

Gregori...subskrybcja z dzwonkiem, like i komentarz dla zasięgu i rozwoju kanału
Marta O...Mogli konkretniej pojechac po nich
Przemo...mistrzostwo świata poprostu niech pokazują tych złodziei
vibovit...Niemcy (mając w rękach np. 80 procent rynku naszej prasy lokalnej oraz sporo czołowych tygodników) nie mają wpływu na media w Polsce i w ogóle nie ma tematu, natomiast Rydzyk, z jedną rozgłośnią, której słuchalność to w porywach 2 procent z hakiem, a którą reklamodawcy omijają szerokim łukiem, posiada "imperium ojca Rydzyka" i to mu wystarczy, żeby rządzić "połową ludzi w Polsce", jak przekonuje poniżej jeden z przejętych komentujących ; )
Camonbo...Kamery są potrzebne mówicie? Zapraszamy ;)
mnieman...Mina w 0:08-0:09 mistrzowska :D
Mieczys...Bardzo smutny odcinek. To przez ich tysiącletnią okupację Polska jest poniewierka przez wszystkich dokoła. Zdrady narodowe (targowica), wyzysk, zawlaszczanie majątku narodowego, osłabienie ducha w narodzie i inne to czarnych działania.
Konrad ...Dobra macie 17 minut !
Rowerom...Premiera dopiero jutro, a zwiastun (na oficjalnym koncie) ma już ponad 1 mln wyświetleń. Brawo Robert!
TheEryk...No i widzicie jaki ten rydzyk jest dobry?! Pozwolił mu usiąść
Ludwig ...Nie rozumiem szkalowania o. Rydzyka. Tylko dlatego, że zazdrościcie mu, bo uniknął opresji państwowych i zrobił wszystko sam za swoje pieniądze. Wy byście najchętniej zakazali ludziom słuchać nielewackiego radia i płacić za nie, tak?
Krzyszt...nie bede mi rozkaywac
robie to
Krzyszt...pójde na wojne Kaczyński Macierewicz obok mnie nie że siedzą w domu rządzą, pójdę na nich !!!!
marunda...Ojciec Tadeusz jak Prometeusz... ;-)
maria k...Ciekawe ,czy " Ucho prezesa" pokaże choćby migawkę wszystkich dzieł O. Rydzyka ... a jest co pokazywać: " Radio Maryja , Telewizję Trwam , Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej , Świątynię św Jana Pawła II i Maryi , Gwiazdy Ewangelizacji oraz daleko posunięte prace geotermalne . Czy któryś z Polaków - prześmiewców , zrobił przynajmniej pół % tego ??
Pisul M...Nuuuudy. Z odcinka ns odcinek większy craap
PaulKa...SMOG i  niedocieplone chaty  to POLSKA,   wyraźnie podatnik jest w dupie,  SYF  POWIETRZE i DMUCHANY "PATRIOTYZM" oto zaścianek POLSKA -   w  wykonaniu   "drużyny"
Hulbój...To jest dziwne ponad 900k wyświetleń 5k łapek
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCggq3qvOrrM2u9gRL7oMOfA