NewMulti2k ciekawostki

NewMulti2k ciekawostki

Historia kanału NewMulti2k zaczyna się w dniu 2012-03-26 14:49:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4722 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 153959029 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 227548 użytkowników.

PRO ARTYLERZYSTA Z ROSJI World of Tanks Zapis LIVE]


Wsparcie dla rozwoju kanału Paypal: Donacje SMS, Dotpay Dotacje inne formy (PaySafeCard i inne): Link do Twitch: Regulamin Streamów: 1. Przestrzegamy kultury i szacunku do wszystkich użytkowników czatu. 2. Prosimy nie proponować ofert wymian, kupna, sprzedaży. 3. Wszelki trolling innych użytkowników będzie skutkował timeoutem/permbanem. 4. Rekrutacja na moderatorów jest aktualnie zamknięta, więc nie proście o nadanie tej funkcji. 5. Zakaz proszenia o pozdrowienia oraz o dodanie do znajomych. 6. Zakaz reklamowania się. 7. Prosimy o umiarkowane używanie emotikonek oraz capslocka. 8. Zakaz proszenia o golda. 9. Wywoływanie spamu = ban 10. Moderatorzy kontrolują czat, powyższe zasady ich nie dotyczą. 11.Podważanie kompentencji moderacji może skutkować timeoutem/permbanem. 12. Spojlerowanie wyniku meczu podczas turnieju będzie skutkowało banem(niezależnie od tego czy było prawdziwe). 13. Obrażanie osób z którymi/przeciwko którym gram jest karane perma banem. 14. Pisanie wiadomości tylko po to by dostać timeouta od Nightbota jest karane permbanem. FAQ: Jak masz na imię? Maksymilian Ile masz lat? Prawie 20 :) Jaka jest specyfikacja twojego komputera? W opisie mojego kanału znajdziesz szczegóły: Od jakiej linii zacząć? IS7/T110E5/Object 140 Jak i kiedy można z tobą zagrać? To zależy, czasami zapraszam widzów do wspólnej rozgrywki. Jakiej muzyki słuchasz? Zazwyczaj słucham własnej playlisty: Czy podasz nazwę utworu z donatów? Kungs vs Cookin’ on 3 Burners This Girl Na jakim grasz serwerze? EU1 Lista moich czołgów: ARTYLERZYSTA ROSJI World Tanks Zapis LIVE]

Najlepsze komentarze:

NewMult...Przez pierwsze 3 godziny gramy z rosyjskim artylerzystą, potem bawimy się w trybie bitew drużynowych.
Bad Boi...Do you Like American arty ?
Yes soviet Good
XD padłem XD
Ewa Hud...zagraj t57 hewi
Marek W...ja mam M44 i chuj
Nostroo...Multi to są ruscy, oni mówią po rosyjsku, a rosyjski jest w tej samej rodzinie językowej co polski. Gdybyś do nich mówił po polsku tu by tak na 80% rozumieli co ty mówisz.
???????...Why on the light tank AMX 13-90 played without camouflage?
Drutek ...Co na to Młody Olbrzym? :P
Kamil O...NewMulti2k dlaczego poprostu po polsku z nim nie rozmawiałeś nasze języki są bardzo bardzo podobne
Szymon ...Kto obejrzał całość? :D
Steven ...HI! Awesome stream. Thank you =) I'm from Russia (Far East. Republick of Sakha) ^_^
Tomek S...multi jak trafiliście na siebie?
Mr Max...4:37:00 ...tutaj akurat ten co napisał Multi zagrałeś jak bot to miał rację. Wyjechałeś do wody kiedy spokojnie można było to jeszcze ugrać. Nie rozumiem takich sytuacji. Albo kazanie ludziom wyjeżdżać i dawać się zabić. To jest wot, tu nie ma poddawania się. Spokojnie można było walczyć, ba nawet to wygrać. Był czołg na full HP. I jeszcze pretensje do niego że walczy. Że mało czasu? A ile razy się trafia, że podpali się kogoś albo wysadzi mu magazyn. Nie dało się skapować ...ale spokojnie można to było wygrać po prostu zabijając wszystkich...a gdyby nawet czasu trochę zabrakło.. to i tak lepszy remis niż porażka i lamerskie poddanie bitwy.
Mr Max...3:26:00 ..."Mamo a co z kolacją?";D
michall...szkoda ze ten film bez zapisu czatu sporo traci. :) max rozwalił system WG. Szok!!! Byłem na live. Takiego jeszcze nie widziałem :)
Body_Bu...Chyba lepiej by było już po polsku mówić xDD zrozumieliby izi
Jacek G...Beczka śmiechu xD
MattZ...Więcej gier z Maksymilianem ! :D
Lodomir...arcioszka blyat
Chlupek...Ten tytuł nie ma sensu przecież multi to nie Rusek XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA