Ile będziemy musieli czekać, żeby wrócić do stanu sprzed pandemii? - TVP Info


Zobacz więcej: #koronawirus #wieszwięcej
Najlepsze komentarze do filmu "Ile będziemy musieli czekać, żeby wrócić do stanu sprzed pandemii?":

emeryt na emeryturze emerytowany: Wow żadna patola nie napisała 1
Wananda Fõeve?: Wszystkie mądre głowy pitolą że będzie tak jak było.Juz nie będzie.Historia uczy że każdy kataklizm sprawia że jesteśmy coraz gorsi jako gatunek.Nie wiem czy to już ostatni taki kataklizm ale jeśli będzie następny to już z naszej cywilizacji nic nie zostanie.Wkoncu ekolodzy będą zadowoleni?.Chiny kłamią i coraz glośniej się o tym mowi ,robią to aby nie doszło do wojny domowej.Jeśli ktoś wierzy w ich kłamstwa to tylk sam siebie oszukuje.Po Włochach widać ze juz nie ma nadziei.Jeśli bedziemy odpowiedzialni to przezyjemy tą pandemie.Ale co bedzie po niej jesli nie bedzie co jesc?Miliardy pompowane przez rzad nie biorą sie z nieba a pieniadze w czasach kryzysu nie maja wartosci.Zotaje na wiara ale nie w rzadzacych tym switem ale w siebie.Jak bedzie naprawde zle to nie liczcie ze Tusk,Kosiniak,Morawiecki czy inny przyjdzie nam z pomoca.Spierdolą jak na politykow przystalo.
Prawit JSM79: Uwaga bardzo ważne!18 marca 2020 roku Zapdala decyzja o użyciu sił zbrojnych RP do pomocy policji! Na tej decyzji nie ma odrecznego podpisu ministra obrony narodowej Błaszczak !To jest fałszerstwo!!!! Kneset zwany sejmem przyjął ustawę pod którą nie podpisał się odręcznie i czytelnie Błaszczak!!!!tylko czytelny podpis z pełnym imieniem i nazwiskiem ma moc prawną + pieczątka!! Kneset zwany sejmem przyjmuje ustawę pod którą nie ma podpisu a TVP zabawia ludzi !!Mordercy i oszuści!!Rzetelne informacje co się tu dzieje znajdziecie na stronie Jasna Strona Mocy. Info
Marco Polo: E Commerce A sklepy interentowe to to samo, turystyka upadła, gastronomia też, budowlanka się trzyma
Aneta Dobrzewi?: -prezydent.pl ? nie ma problemu z tym dalej robić w Warszawie
Tom Pit: Dlaczego tak mało mowicie o holandii tu jest kompletna nieodpowiedzialnosc rzadu i ludzi
Dzika Kaczka: Bojkot wyborów! Nie w takim czasie!!!
monika maczka: Ten pacan wybral sie Na msze do kosciola
Bod?ys z Puszczy Bia?ej: Panie Redaktorze - przed chwilą pokazywaliście migawki z Chin , setki ludzi chodzących w maskach w miejscach publicznych.

Tylko 1 człowiek nie posiadał maski .

W Polsce niestety tego nie możemy oglądać , najwyżej 1 człowieka w masce na setki bez zabezpieczenia.

Czy wie Pan dlaczego tak się dzieje ? . Nie dlatego, że ludzie nie posiadają masek, bo kilka milionów zostało wykupione z naszego rynku.

Przechowują je w szufladach w domu. Dzieje się tak dlatego , że uwierzyli w bzdury jakie wygaduje ten profesor , którego tak często Pan pokazuje na antenie.

Polski naród ufa autorytetom profesorskim nawet jak sieją dezinformację , cytat : "maski nie pomagają w walce z koronawirusem a nawet szkodzą"

W Chinach nie ma nowych zarażonych , nie licząc tych którzy wracają z za granicy.

Osiągnęli to dzięki dyscyplinie , a być może dlatego , że nie ma u nich takich profesorów z szalonymi teoriami .

Nikt w Chnach nie odradza ludności chodzenia w maskach, a nawet są przymuszani .

Bardzo Pana proszę o przyczynianie się do uświadamiania Polaków do noszenia masek . Tylko to może zahamować rozwój zarazy , jak w Japonii i Chinach.

Bodżys
Przemek Ww: Pewnie bardzo długo zanim wszystko się unormuje. Lecz żniwa teraz zbiera portal społecznościowy /6rvVvsgyCcA
Moon & Sun: ... człowiek jest zaopatrzony w bardzo istotne " narzędzie" - MÓZG !
Mam wrażenie, że dookoła są " ludzie wrony" które tylko powielają krakanie nie używając ROZUMU!
Proszę zapoznać się z ogólnie dostępnym międzynarodowym programem - AGENDA 21, AGENDA 30 ( 193 państwa członkowskie ONZ zgromadzenia ogólnego z 2015 roku) i zacząć myśleć !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BK4Q8JiQZ3Y