Wstawaki 464 Czystość Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6330tiG0WLUNajlepsze komentarze:

Lady009... Proszę o modlitwę za mojego syna (l.11) Bóg zapłać ???
Gray... Ks. dr Grzegorz Bliźniak - Świadek Trevignano Romano konferencja I https://youtu.be/kwSXcWJ896g
konferencja II https://youtu.be/tGhqSsggBaI
Robson ... Wydaje mi się że większe znaczenie dla Boga ma ta, co i jak ,,myślimy" nisz to co czynimy,. I z tego będziemy rozliczeni???
tola bo... Chciałabym umieć oddać Bogu swoje serce tak w 100%.?
Marika ... ??
Bestwis... Proszę o modlitwę - wszystko w moim życiu leci na łeb na szyje. Bardzo się boje jak sobie ze wszystkim poradzę. Mam ogromny strach w sercu - Tylko Jesus może mi pomoc. ❤️
Jadwiga... Pięknego dnia kochani.Spotykamy się w południe pozdrawiam?
Alina K... Pokrop mnie hizopem, a stanę się czysty,
Obmyj mnie, a nad śnieg wybieleję.
❤❤❤
Genowef... Szczęśliwi Ci, ktorzy stając przed Bogiem mogą wyznawać Miłość mając czyste serca✝️????????????
Pewna znana wizjonerka opowiadała ze będąc na Mszy usłyszała głos Pana Jezusa który powiedział, że ludzie modlą się prosząc o różne laski, lecz nie mówią że Go kochaja...
Módlmy się o miłość do Pana Jezusa ✝️???????
Agata T... Szczęść Boże,dobrego dnia
TheSylw... Szczęść Boże! Dobrego dnia!!!!
Joanna ... Dziękuję Ojcze Adamie ?
Dziki W... Pogrzeb z pustym kościołem ... jak to odczytać , nie ogarniam tego
Absurd&... Nie powiem, że ateizm jest najlepszym sposobem na życie, ale tysiąc razy lepszy od klęczenia w pedofilskich kościołach katolickich i jęczenia z rozpaczą, że bardzo zgrzeszyłeś myślą, słowem, uczynkiem i zaniedbaniem. Potem jeszcze jęczysz jak zbity kundel, bijąc się pięścią w serce, że to twoja wina, twoja wina i tylko twoja wina. A później jeszcze jęczysz , panie nie jestem godzien. Muszę przyznawać, że żadne zwierzę tak się nie poniża, jak ty niby rozumny człowiek. Nawet mój pies nie jest taki głupi, żeby jęczeć tak durnie w kościele. O kocie już nie wspomnę.
Micha? ... "Wszystko w małżonku jest oddane małżonkowi" (?) :)
Absurd&... Na uczelniach wyższych na wydziałach psychiatrii i psychologii na całym świecie naucza się o głosach w głowie, jako wytwór schizofrenii, jako wytwór ciężkiej choroby psychicznej człowieka, ale jednocześnie na lekcjach religii w Polsce już w szkołach podstawowych kościół katolicki naucza, że głos w głowach żydowskich obywateli był głosem Boga, który jakoby mówił do Abrahama, Mojżesza, św. Pawła, Ezechiela, Jezusa, Amosa i innych żydowskich niby proroków. Nauka twierdzi, że to skrajny objaw schizofrenii, więc w naszych czasach wszelcy chorzy prorocy żydowscy lądują do końca życia w zamkniętych oddziałach psychiatrycznych z Jezusem włącznie, ponieważ ta ciężka choroba psychiczna zagraża bezpieczeństwu zdrowych ludzi. Możemy więc na 100 procent stwierdzić, że cała ta żydowsko-katolicka religia oparta jest na chorych urojeniach psychicznie chorych żydów. Warto więc zastanowić się, dlaczego miliony Polaków wierzy w te urojenia i uważa te chore urojenia za najwyższą i jedyną prawdę?
Rika 03... Bardzo proszę o modlitwę za moją czystość oraz mojego przyjaciela. Byśmy oboje byli czyści i aby Bóg przywiązał nas do życia.
Amen ?
Absurd&... Jezusik i Maryja nie pomogli nawet swoim kapłanom, więc ratuj się kto może i uciekajcie ludzie jak najszybciej i jak najdalej od kościołów katolickich.

Do dzisiaj we Włoszech z powodu koronawirusa zmarło co najmniej 50 księży katolickich, a Jezusik nawet nie kiwnął palcem, aby ratować swoich pracowników. Gdzie podziały się te cudowne katolickie udzrowienia, skoro nawet słudzy Jezusa umierają i nikt ich nie ratuje? Gdzie podziała się ta wielka Jezusowa miłość i współczucie? Nie ma i nigdy jej nie było, ponieważ Jezus jest czystą żydowsko-katolicką bajeczką, którą kościół katolicki i katolicy swoimi myślami ciągle utrzymują przy życiu. Jedynie co się liczy, to chciwość kościoła i pieniądze, które kościół katolicki wyciąga kłamstwami i obietnicami od naiwnych ludzi już 2 tysiące lat.
Absurd&... Jezusik i matka boska znowu nie pomogli we Włoszech, więc na korona wirusa umarło wczoraj 750 katolików. Czyżby Jezusik uciekł przed korona wirusem z Włoch?

Jak to możliwe, aby w kraju, w którym znajduje się Watykan i papież, w kraju, w którym znajdują się najświętsze relikwie Jezusa, Maryi i wszystkich katolickich świętych, tysiące cudownych relikwii, pomimo to Jezusik nie pomaga, Maryja nie pomaga, wszyscy święci nie pomagają katolikom, chorym na korona wirusa. Gdzie podziały się te wcześniejsze tysiące cudownych uzdrowień katolickich we Włoszech? Nie ma i nigdy nie było. Co więc pozostało we Włoszech? Pozostało katolickie kłamstwo i goła katolicka dupa i setki katolickich trupów, których znowu nie ma kto pochować, więc wojsko wozi ich do krematoriów.
Gabriel... DZIEN DOBRY KOCHANIE.
PIEKNY DZIEN ZNOWU, FAKT ZE Z KORONA I WIRUSEM,
NO ALE MILO.
CO ZYCZYC TOBIE NA TEN DZIEN ?
DUZO MILOSCI , DO WSZYSTKIEGO I WSZYSTKICH,
A PRZEDE WSZYSTKIM DO SIEBIE SAMEGO.
PIEKNEGO DNIA, MOJ ZLOTY RYCERZU.⚘?
Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3070 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 280269329 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 604000 użytkowników.