STARCIE CYWILIZACJI odc.310/2 WRESZCIE MAMY CZAS DLA SIEBIE, CZYLI ŻYCIE W OPARACH WIRUSA Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xNSfRwMnXIoNajlepsze komentarze:

Mr Remm... Biblia jest pełna przykładów kiedy Bóg zsyła kary aby nawrócić, wychować ludzi. Jednak jakoś uparcie i wstydliwie pomija się ten aspekt w dyskusjach. Taka poprawność polityczna i to u ludzi, którzy powinni to zauważyć a przecież pretendują do nauczania innych.
miki ab... Terlikowski to pyszny bufon i niestety katolik, na BIBLII mało sie zna
Barbara... Coraz więcej wątpliwości we mnie, czy aby Jezuici prowadza wierny lud do zbawienia.
Barbara... To jak mamy przyjmowac Pana Jezusa jeden raz w miesiacu a preferowane jest przyjmowanie duchowo to wlasciwie nie potrzebujemy za duzo kaplanow, proboszczow biskupow etc.
Pingvin... To jest zarzut! , nie stwierdzenie
,,... nie wiecie, czy jutro żyć będziecie,, Trochę już żyjemy i więcej wiemy o wpływie diety, ruchu i innych psychofizycznych wpływów na życie i jego długość oraz jakość . Bo zauważyliśmy ciało, nie tylko ducha! Na szczęście! Śmierć ma na celu iść na emeryturę w niedalekiej może przyszłości. Polecam trochę sportu! Oprócz treningu ,, mięśnia,, mózgu, posiadamy jeszcze całą masę innych równie przydatnych w życiu mięsni.
Świat się nie zawalił i nie zawali. Zreformuje co nie co i będzie dobrze. W trudnych czasach kreacja wzrasta! ???! I u nas i na świecie. Szanujemy życie! Świat tylko trochę zwolnił, bo za bardzo przyspieszył. A pośpiech jak wiadomo często szkodzi.
Fenek; ... Jak zawsze, znakomity program ;-)
rafal n... ooo co ja ogladam sredniowiecze i wiara w bozki w 21 wieku omfg trza ludiom pomagac a nie bzdury gadac ludzie ratujcie ludzi a nie pierdolicie bzdury
Pawel M... A ten to dopiero jest WARIAT. LUDZE nie mogą dopchać się do szpitali A KRETYN SWOJE. CO BOLSZEWIZM kaczyńskiego ma wspólnego z Bogiem SWINIO
ABADONN... szumow-ski, kaczyń-ski, kościń-ski, gliń-ski ...pustynne ludy lubieją to "POLSKIE "SKI""...
!!!__DOBRA ZDRADA__!!!
??????j_u_d_e??????
??????sPiSek??????
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.