WTOREK 24 03 godz. 18:00. Budzenie Mocy Atlantów ciąg dalszy. POPKO TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0b5Q3SNA5oENajlepsze komentarze:

Wojciec... ?
sympaty... ?
Dorota ... Dziękuję ❤️❤️❤️
Kolendr... Chyba będzie dobrze jeśli napiszę tutaj co ja widziałem w umyśle Boga, albo jak mi się wydaje że to wyglądało. Może kogoś nakieruje... .
Będąc tam Ojciec dał mi jedną komórkę nerwową ze swojego mózgu (umysłu) i powiedział coś w takim stylu: Zobaczyłeś, weź tę jedną komórkę i sam próbuj, rozwijaj ją, buduj własny umysł (w sensie wyższy umysł).
To tak, jakby dał zaczyn, a co z nim zrobię... .
Pa Ma... Jestem zdumiona Zbyszku jak to wszystko w ostatnich tygodniach poszło do przodu ruszyło życie na maksa dla tych co chcą się budzić są nieograniczone możliwości informacje i nauki na każdym kroku codziennie coś nowego serce to normalnie rozrywa w piersi chęć oddania siebie wyższej sprawie..to jest coś niesamowitego❤️? Kocham i pozdrawiam serdecznie
wiosna... Dziekuje ?
Dagmara... Witaj Zbyszku opisze tutaj dzisiejszy wizje Juli/ONA mowi w Jez niemieckim wiec za Nia pisze/bylysmy jak codzien na spacerku z pieskamu, zawsze jak jestesmy razem wchodzimy w radosc smiejemy sie do rozpuku. I wlasnie w trakcie TAKIEGO smiechu Julia przystanela I zaczela opowiadac dodam ze nie przerabiala zimowego domu, wiec Opisuje Mi ze widzi Postac lodowa siedzaca nieruchomo I mowi ze on tak siedzi ale niedlugo sie poruszy. Po prawej jak I po lewej stronie siedzieli po dwanascie z kazdej strony medrcy, Biale postacie.I mowi Dalej teraz tupnie lewa noga I wtedy postacie siedzace a tworzace polkole sie porusza, I to tupniecie bedzie odczuwalne tu na plane fizycznym.To samo z druga PRAWA noga, tupniecie I znowu postacie wejda w ruch. Dalej zobaczyla cos w rodzaju centryfugi I mowi a teraz zostana oddzielone plewy od ziaren. ❤️ Mnie zmrozilo, ja tez. Wrocilam do domu I nie moglam sie ogrzac. ?Poprosila zebym ci to przekazala Bo zostalo jej powiedziane?
????... POPKO TV, wytłumaczcie mi coś jak chłop krowie na rowie... Dajecie informację, żeby wydrukować znak mocy, a na filmie jest Oko Opatrzności, tak samo w podpiętym linku. W sobotę miałem Oko Opatrzności, dzisiaj zmieniłem na Znak Mocy, ale też dopiero dzisiaj załapałem, że coś jest nie tak.
Daria K... Witaj Zbyszku, podczas tej modlitwy miałam bardzo mocny ból na czubku głowy. Jakby ktoś wbijał mi taki grubachny gwóźdź. Na skalach wyszło że nie jest to przemiana. Zbadałam czy to może od słuchawek - tez nie. Weszłam do wieczernika i powiedziano mi „ćwicz!” Ok zrozumiałam. Ale co z tym bólem na głowie? Dzieki za mała podpowiedz...
Anna Ko... Oj mocne to.było, aż mnie mózg bolał..☺??❤?
witam s... useful, helpful, inspiring & highly recommended! dziekujemy po stokroc za dzisiejszy maraton cudow:-)
Agata W... DziękujeMY ❤️??
Przemys... ???✋
Jolanta... DZIĘKUJĘ Zbysiu to była cudowna podróż jesteś kochany i tyle wciąż dla nas robisz .
Beti Gr... ❤️
POPKO T... Kochani, cykl Edeńczyk - człowiek sukcesu będzie kontynuowany później. Aktualnie Budzimy w sobie Moc Atlantów... :) bądźcie z nami we wtorek przed uzdrawianiem na żywo, o godz. 18:00. Kto jeszcze nie ma, niech wydrukuje sobie znak mocy czarno - biały lub w kolorze, nie ma znaczenia... linki znajdziecie w opisie filmu.
POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.