Neverwinter Online po 7 latach od premiery | Pierwsze Wrażenia True Beauty is Internal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LSDv5f6FvEoNajlepsze komentarze:

MMOPLAY... Wetereani! Czego brakuje wam w aktualnej wersji Neverwinter Online?
?Zostaw Suba i like jeżeli materiał Ci się spodobał!

?Instagram: https://www.instagram.com/mmoplaya/
Klaudia... Warto wspomnieć że gierka dostepna również na konsolach PS4 i Xbox. :P
Apropo społeczności, to jest to coś bardzo żywego w neverwinterze. Ludzie non stop szukają innych do gry end gamowych dungeonów/raidów, gildie mogą łączyć się z innymi gildiami w alliance i współpracować ze sobą przy ulepszaniu bonusów gildijnych, które są soczyste i warto je robić.
Alliance mają własny chat i gildie mają własny, chat alliance jest żywy i zawsze można znaleźć kogoś do pogadanki, a jakby komuś było mało to zone chat w protector enclave jest żywy niczym wołaj w metin2 :D
86Corvu... Powiem tak, bariera i pay to play jest na max levelu. Mysle ze jedyny powod dla którego ta gra jeszcze nie upadla jest taki ze gracze konsolowi - którzy nie maja dostępu do mmo tutaj mieli z gatunkiem 1szy kontakt i mmo ich zachwycilo. Dzieki temu publika ta utrzymywala neverwinter przez te lata bo gdyby to byla gra tylko na pc to dawno by ja zamkneli. Nie zrozumcie mnie zle, podstawowy combat loop jest ok na pierwsze 20 godzin i artstyle jest roznorodny i ciekawy ale potem to juz nie wystarcza.
86Corvu... Niestety długofalowo Neverwinter to gra która prubuje zamanipulowac graczy by wydawali pieniadze w cash shopie a nie taka która jedynie oferuje kosmetyke opcjonalinie a gracz sam kupuje jesli uzna to warte kasy. Neverwinter staje sie niemal nie grywalny bez placenia na max levelu.
Pan_Sha... * Neverwinter
Robert ... End game=niesamowite p2w o pvp można zapomnieć
MrPrexo... Gram od nowa juz 80wbity , teraz jak dla mnie jest łatwiej , nie trzeba mieć gildii by zebrać set.
Kucyk H... Odszedłem z tej gierki tuż przed wprowadzeniem paladyna. Grało mi się świetnie i był to mój chyba jedyny mmorpg w którym hardo grałem pvp. I właśnie, wtedy mi zepsuli balans... Mimo to bardzo miło wspominam gierkę, szczególnie robienie kampanii i wspólne wyprawy na dungi z ekipą. Serdecznie pozdrawiam moja stara gildie WitchHunters, może ktoś z tej starej ekipy to czyta i gdy przypomni sobie o mnie-,,Wróżbicie Macieju" to zrobi mu się ciepłej na serduszku :D
Dominik... Jestem graczem casualowym. W neverwinter przegrałem jakieś 120 godzin. Do max lvl grałem sam albo Duo z ziomkiem i było przyjemnie. Mam sentyment do tego świata po Baldurs Gate. Ale z czasem robi się nuda i te lootboxy zniechęcają. Kampania są nudne i powtarzalne. Gdyby było więcej dungeonow byłoby lepiej. Nie jestem graczem mmorpg ale z tego gatunku ta gra to jedna z bardziej udanych.
Nuada E... Gra niby darmowa ale.... generalnie syf od end game
Peter F... Grałem w NWO z półtora roku, gra naprawdę świetna ale to co robili z balansem postaci to było nieporozumienie. Nie wiem jak jest teraz bo ostatni raz uruchamiałem ją w 2018 ale wtedy balans postaci był nie do zaakceptowania. Może po tym filmiku wrócę i sprawdzę jak wygląda sytuacja :)
Asseku ... Możesz sprawdzić fanpage ?
yhym yh... pierwszy
Venatoo... pierwszy
MMOPLAYA ciekawostki

MMOPLAYA ciekawostki

Historia kanału MMOPLAYA zaczyna się w dniu 2010-01-09 23:40:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2719 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20840207 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54300 użytkowników.