Skor x Planet ANM Panie, Tak Mi Ciebie Brak BraKe Blend


"A jeśli Cię nie ma, polejcie mi gorzką, Przysięgam, że chce to stracić teraz!" BraKe na fb: Skor: Planet ANM: TEKST: Jeśli Jesteś tam, jeśli, jeśli Jesteś tam, To przyjdź dziś. Zabij we mnie strach, Wyrwij ze mnie czarne myśli. Bo kurwa nic nie znaczy wyścig, Kiedy Ciebie brak. Choć jeden znak mi wyślij, Jeśli Jesteś tam. Który to raz już ta fatamorgana Zabiera mym oczom ostrość? Znowu chcę tylko pić do rana I ciągnąć ten cykl po stokroć. Więc jeśli tam Jesteś to powiedz, że wolność To więcej niż tylko hajs i melanż. A jeśli Cię nie ma polejcie mi gorzką, Przysięgam, że chce to stracić teraz! Zżera mnie to już od lat, A ten chory dzieciak ucieka w samotność, Bo dopiero teraz tu czuje jak mocno, Zaprzecza mu tego świata podłość. Wszystko co miała dać nam dorosłość, Jest niczym wobec tego co pozostaje. Głęboko wśród odsłon ostaniej z bajek Dla dziecka, które już nie przeczyta jej. I znowu te haje i znów się poddaje, By w ostatniej chwili się podnieść. I patrzeć w niebo, bo pragnę w nim znaleźć Wskazówkę, która czas cofnie. Więc jeśli to słyszysz, to przyjdź do mnie I wyrwij mej niepewności serce. Daj mi cierpieć na insomnię, Bym nie musiał spotykać Cię we śnie. I jeśli naprawdę tam Jesteś, I jeśli moje sny nie są fantazją, To błagam, Przyjdź i wskaż nam światło, Zanim pochodnie w nas zgasną. I znowu zrobi się jasno, Jak zwykle pobiegnę za zegarem. Obróć klepsydrę i zwróć mi wiarę, Zanim opadnie ostatnie z ziaren. Ref.(x2): Jeśli Jesteś tam, jeśli, jeśli Jesteś tam, To przyjdź dziś. Zabij we mnie strach, Wyrwij ze mnie czarne myśli. Bo kurwa nic nie znaczy wyścig, Kiedy Ciebie brak. Choć jeden znak mi wyślij, Jeśli Jesteś tam. O czym myślałeś jak dałeś nam rozum, nie myślałeś, że stworzymy bogów, dałeś wiarę by smutek ostudzić, w Twoje imię zabija się ludzi. O czym myślałeś jak dałeś logikę, nie myślałeś, że człowiek zwątpi, dopuściłeś geniuszy do liter i w imię postępu stworzyli bomby. Panie czemu Cię nie ma na dworcach, czemu dzieciom zabierasz rodziców i czemu Cię nie ma jak patrzą przez okno, gdzie wtedy jesteś jak płaczą po cichu. Czemu mamy wychwalać świątynie, i słuchać co mówią nam typy w habitach, chyba kurwa nie mówią nam prawdy, podobno zasady wyryłeś na płytach. A dzieci nie lubią jak ktoś je dotyka, ksiądz tak dziwnie warknął, mały znowu nie może oddychać, i znowu się dusi, bo boli go gardło, Twoje dzieci chorują z niemocy, mają życie usłane cierniami, depresja zabija, marzenia jak trotyl i jeden jest zdrowy na stu opętanych. Jeśli Jesteś tam, jeśli, jeśli Jesteś tam, To przyjdź dziś. Zabij we mnie strach, Wyrwij ze mnie czarne myśli. Bo kurwa nic nie znaczy wyścig, Kiedy Ciebie brak. Choć jeden znak mi wyślij, Jeśli Jesteś tam.

Ostatnio komentowane:


uwielbiam przestrzenne,puste mieszkania,wtedy mam poczucie ładu i harmonii,łatwiej w utrzymaniu czystości i porządku.Zamiast zagracac meblami polecam kwiatami ,jak sie znudzą to £atwiej przemeblować albo wymienić Zobacz »
Uwielbiam pieczoną fetę??
Ja jeszcze dodaję oliwki?
A sos tzatziki robię z twarogu delikatnie naturalnego "President "jest mega gęsty!
Dostępny w biedrze?
Zobacz »
"Monsterek biały"
Oczywiście sub z dzwonem jest :)
Trade link na moim kanale w info
Zobacz »
Ciekawe czy na prawdę. Czy bezdomna jest tylko kozłem ofiarnym. Możliwe że dziewczynka nawet nie wie kto ja uderzył Zobacz »
Poczułem od tego filmu: starą, dobra Pytę!!!!
Tyle jeszcze jest ludzi i miast...
Czekam na więcej!
Zobacz »
Nowak i ta cala jego banda TUSKA to zwykle Hieny cmentarne,bazują na slabosciach LUDZI lub systemu Zobacz »
Super odcinki z twoim starszym. Myślałem że już nie będzie kontynuacji ostatniego. Survival i szukanie złota to jest super temat. Zobacz »
? Zapraszam do obserwowania mnie na INSTAGRAMIE! https://www.instagram.com/olfaktoriapl/​ Zobacz »
no tak... mieć 20 kilo kosmwtryków, a umieć dobierać i użuwaćbierać... w Twoim wykonaniu to mistrzostwo !!! Zobacz »
2:05 czy to nie jest przypadkiem clipper z grafiką z kartami do gry i asem pik ? mam identyczną ;) Zobacz »
"Dej no coś a nie krzywym ryjem patrzysz"

Może kiedyś się uda, i mam nadzieję że to będzie ten moment
/tradeoffer/new/?partner=475543810&token=1DxZ5JNC
Zobacz »
Mateusz robi dobrą robotę ? seria o Klaudii to jakiś kosmos ? a sama Klaudia delikatnie rzecz ujmując ma coś z głową ?‍♀️ Zobacz »
O żarcikach. Pan spotkał panią w kinie, po 15 min. pani uniesionym głosem- co pan robi? Żartuję! Pół hu. a w du. ie, a pan mówi że żartuje ? Zobacz »
I like the newer sounds but I will admit ever since the old SD went to gran turismo the sounds have been getting more bland Zobacz »
Bardzo się film podobał! :-D Ale tempo zwiedzania też bardzo duże! Jak na wycieczce z PTTK-iem :-D Pozdrawiam Ciebie! Zobacz »
Nie jestem fanem podrub ?
Kto też like!
Kto nie kom!
Kto tak średnio sub na moim kanale ?
Zobacz »
Mam dokładnie tak samo jak Ty i jeśli chodzi o ogarniecie mieszkania zeby był porządek i jeśli chodzi o światło jakiekolwiek w sypialni ? Zobacz »
KANAŁ MARUŚ ZOSTAŁ ZHAKOWANY!!!!!!
#dred
Zobacz »
Cześć Maciek miło ciebie wiedzieć ja na pewno będzie oglądać u ciebie live i Smacznego pozdrawiam serdecznie miłej nocy dla ciebie Maciek i Czesia?❤️?? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mhKGIcxL1jE


Brain Dead Familia ciekawostki

Brain Dead Familia ciekawostki

Historia kanału Brain Dead Familia zaczyna się w dniu 2014-08-31 15:32:02.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 436 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 237082177 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 440000 użytkowników.