Iluminaci Backmasking i wpływ muzyki na ludzi


Czy za pomocą muzyki iluminaci manipulują słuchaczem czy to tylko teoria spiskowa? Przekonaj się! Grupa na facebooku: Instagam: Snapchat: shnf_kira Fanpage na facebooku: Sklep: Kontakt: Korespondencja: Karolina Ciosek 25 113 Kielce 3 ul. Barwinek 28 skr. pocztowa 1194 Źródło: 2pac,killuminati.html Muzyka: Kevin MacLeod: Darkness Speaks – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca:

Najlepsze komentarze:

Oliwia ... Boje się ze illuminati włada moim umysłem...i ze illuminati istnieje?
InterBS... Sarsa-Zakryj polecam przeanalizować
Krzyszt... Witam, jestem tu nowy kolega mi przesłał link na którym nie mogłem przejść obojętny.! Słucham Tu Pac od roku 1994 więc znam wszystko o nim od A do Z, to co jest tu w tym materiale jest prawdą, proponuję włączyć sobie tą piosenkę 2Pac-Violent Killuminati ,a dokładnie na minutę 4:08 pozdrawiam serdecznie ? lub płyta 2PAC +OUTLAWZ ,,STILL I RISE"
Metalli... Kocham rocka i co, jestem satanistą?
Wisieen... Ja słyszałam że Micheal Jackson po rozprawie chyba w 2003 roku w sprawie molestowania nie był już ponoć tym samym Michaelem Jacksone co kiedyś
MABUS E... justin bieber tekst i moje Mabus LIMP
MABUS E... zainteresowało mnie to co tlumaczą od tyłu "usłysz nas ocal nas szatanie" w jednej z wielu moich piosenek spiewam że musze to wszystko ratować mam ich ponad 900 na dwóch kanałach. Tworze muzykę sam dlatego mam problem z wypromowaniem i trzymają mnie wasi syndycy bo ogłosiłem upadłość i oni juz nazywają mnie upadłym. Nadmienie tylko że przedstawiłem się światu w 2015 roku w znajdziecie to pod nazwą EMSIFU RIA CZARNE BIAŁE. To moja pierwsza piosenka którą śpiewam z głowy wszystko potwierdzam całe moje życie to pasmo potwierdzeń tego za kogo dzisiaj się podaję MABUS. Wszędzie byłem sam i nadal nikt z was nie umie okazać mi szacunku jestem już bardzo zmęczony i zły. Pozdrawiam.
Rosie T... przecież Ozzy Osbourne jest chrześcijaninem...

co do Led Zeppelin - nigdy nie ufałam temu zespołowi. ma w sobie coś, co odrzuca, podobnie jak pink floyd czy the beatles.
se pia... Może moje domysły są głupie ale....czy jeśli gwiazdy giną bo stały się niewygodne dla illuminatów to czy ty i inny youtuberzy nagrywający o nich i w pewnym stopniu ich demaskujący też nie jesteście dla nich niewygodni i grozi wam niebezpieczeństwo ze strony illuminatów?
Art Dee... tak samo wy manipulujecie wstawiając taki podkład pod filmik, czy napisy na początku...
Marek B... ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE , MUZYKA TO HARMONIA DZWIĘKÓW,SĄ PRAWA NA NIĄ, TO CZEGO SŁUCHA ŚWIAT TO W 99 PROCENTACH HAOS!
Magdale... Masz rację to szatan ?
tomek z... Ale pierdól nie!!!!
Micha? ... Dlatego ja słucham tylko hitów lat 80-tych.
Yung D-... SNOOP DOGG WYGLĄDAŁ NA SMUTNEGO XDDDD
Micha? ... Bardzo dobrze , że poruszasz to zagadnienie...to studnia otchłani. Nie wpadnij tylko...
Justin ... Wyszłam na ten ten film ze względu na Justina ❤️? te piosenki są take naciągane... Irytuje mnie to ???
WikM4js... Snupi był zjarany XD
Zosi ?u... Nie patrzcie na dółPokaż więcej
{ Lover... A co z DJ Avincii. ...? Podobno podciął sobie żyły...są wiadomości że miał za dużo stresu i nie wytrzymał emocjonalnie.....ale czy tylko z tego powodu?..
(*) - znicz dla każdego wielkiego gwiazdę którego czekała taka śmierć. ...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FaN30VxtfVo


Zespół After Party ciekawostki

Zespół After Party ciekawostki

Historia kanału Zespół After Party zaczyna się w dniu 2012-08-14 11:47:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 178 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 382689264 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 336000 użytkowników.