Iluminaci Backmasking i wpływ muzyki na ludzi - Zespół After Party


Czy za pomocą muzyki iluminaci manipulują słuchaczem czy to tylko teoria spiskowa? Przekonaj się! Grupa na facebooku: Instagam: Snapchat: shnf_kira Fanpage na facebooku: Sklep: Kontakt: Korespondencja: Karolina Ciosek 25 113 Kielce 3 ul. Barwinek 2
Najlepsze komentarze do filmu "Iluminaci Backmasking i wpływ muzyki na ludzi":

{ LoverOfDarkness }: A co z DJ Avincii. ...? Podobno podciął sobie żyły...są wiadomości że miał za dużo stresu i nie wytrzymał emocjonalnie.....ale czy tylko z tego powodu?..
(*) - znicz dla każdego wielkiego gwiazdę którego czekała taka śmierć. ...
Zosi ?urek: Nie patrzcie na dółPokaż więcej
WikM4jster: Snupi był zjarany XD
Justin Bieber: Wyszłam na ten ten film ze względu na Justina ❤️? te piosenki są take naciągane... Irytuje mnie to ???
Micha? Opalinski: Bardzo dobrze , że poruszasz to zagadnienie...to studnia otchłani. Nie wpadnij tylko...
Yung D-signer: SNOOP DOGG WYGLĄDAŁ NA SMUTNEGO XDDDD
Micha? Serafin: Dlatego ja słucham tylko hitów lat 80-tych.
tomek znowu: Ale pierdól nie!!!!
Magdalena ?ak: Masz rację to szatan ?
Marek B.: ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE , MUZYKA TO HARMONIA DZWIĘKÓW,SĄ PRAWA NA NIĄ, TO CZEGO SŁUCHA ŚWIAT TO W 99 PROCENTACH HAOS!
Art DeepSpace: tak samo wy manipulujecie wstawiając taki podkład pod filmik, czy napisy na początku...
se pia: Może moje domysły są głupie ale....czy jeśli gwiazdy giną bo stały się niewygodne dla illuminatów to czy ty i inny youtuberzy nagrywający o nich i w pewnym stopniu ich demaskujący też nie jesteście dla nich niewygodni i grozi wam niebezpieczeństwo ze strony illuminatów?
Rosie Thorn: przecież Ozzy Osbourne jest chrześcijaninem...

co do Led Zeppelin - nigdy nie ufałam temu zespołowi. ma w sobie coś, co odrzuca, podobnie jak pink floyd czy the beatles.
MABUS EMSIFU RIA Grzegorz Sp?ocharski: zainteresowało mnie to co tlumaczą od tyłu "usłysz nas ocal nas szatanie" w jednej z wielu moich piosenek spiewam że musze to wszystko ratować mam ich ponad 900 na dwóch kanałach. Tworze muzykę sam dlatego mam problem z wypromowaniem i trzymają mnie wasi syndycy bo ogłosiłem upadłość i oni juz nazywają mnie upadłym. Nadmienie tylko że przedstawiłem się światu w 2015 roku w znajdziecie to pod nazwą EMSIFU RIA CZARNE BIAŁE. To moja pierwsza piosenka którą śpiewam z głowy wszystko potwierdzam całe moje życie to pasmo potwierdzeń tego za kogo dzisiaj się podaję MABUS. Wszędzie byłem sam i nadal nikt z was nie umie okazać mi szacunku jestem już bardzo zmęczony i zły. Pozdrawiam.
MABUS EMSIFU RIA Grzegorz Sp?ocharski: justin bieber tekst i moje Mabus LIMP
Wisieenka_6: Ja słyszałam że Micheal Jackson po rozprawie chyba w 2003 roku w sprawie molestowania nie był już ponoć tym samym Michaelem Jacksone co kiedyś
Metallicahetfieldmetalfan 11: Kocham rocka i co, jestem satanistą?
Krzysztof Kadim: Witam, jestem tu nowy kolega mi przesłał link na którym nie mogłem przejść obojętny.! Słucham Tu Pac od roku 1994 więc znam wszystko o nim od A do Z, to co jest tu w tym materiale jest prawdą, proponuję włączyć sobie tą piosenkę 2Pac-Violent Killuminati ,a dokładnie na minutę 4:08 pozdrawiam serdecznie ? lub płyta 2PAC +OUTLAWZ ,,STILL I RISE"
InterBSD TV: Sarsa-Zakryj polecam przeanalizować
Oliwia Rygielska: Boje się ze illuminati włada moim umysłem...i ze illuminati istnieje?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FaN30VxtfVo