Wkręcony w leasing Zachar OFF - Karolina Zientek MakeUp Artist


↓↓ Więcej Informacji ↓↓ Pamiętacie odcinek z serii \"Wasze Auta\", w którym Marek opowiadał o swoim Renault Talisman. Sprawa ma swój ciąg dalszy... Zobacz odcinek z Renault Talisman Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić!
Komentarze:

Micha? Nowicki: Masz Renault. Stary logo z lewarkiem nigdy nie daję Ci gwarancji na dobrą furę.
Guitar Still: Ciężko mi się nawet odnieść gdyż mnie i 99% moich znajomych nie stać na tak drogie samochody
Elgoog Ssie: Marku, odpowiedz mi na pierwsze, fundamentalne pytanie. Czy cała sytuacja miała by miejsce gdybyś kupił auto za gotówkę? Kolejna sprawa. Skoro wszedłeś w posiadanie auta w ramach najmu długotrwałego, to czy za ten najem nie powinieneś zapłacić? Auto nie jest przecież twoją własnością, a płacisz w tym wypadku za usługę. Sprawa numer trzy. Zakładam, że skoro wybrałeś taką formę "nabycia" samochodu, to sobie wliczasz koszt najmu w koszta prowadzonej działalności i nie płacisz przez to części podatku dochodowego i VAT. Czy zamierzasz uregulować tę kwestię po odzyskaniu pieniędzy za najem? Przepraszam ale z mojej perspektywy wygląda na to, że nie za bardzo rozumiesz jak działa to wszystko z czego korzystasz... Nie chcę być bardziej dosadny. Zachar, minus dla Ciebie, że wspierasz tego typu przedsięwzięcia. Producent wywiązał się przecież i postanowił pieniądze oddać.
Jaros?aw L: złodzieje!
Micha?: Ja natomiast jestem ciekaw co się będzie działo z automatem w tym renault po przekroczeniu przebiegu... powiedzmy 100 tys., bo DSG w VW na przykład okazują się koszmarem dla właścicieli.
Johnny Bravo: Marek a jak na imię skoro nazywasz się Marek?1 Marek Marek czy jak?
Student Prawa: jestes polakiem dales sie zrobic w chuja nic dziwnego
77 Triangles: Następnym razem Idż do salonu Hondy, zamiast sugerować się jakimiś broszurkami i bełkotem przekupionych dziennikarzy wciskającymi szajs. Tak się niestety to kończy, że zamiast kupić prawdziwy samochód i jeździć, ludzie "smakują" pod wpływem reklamy w TV, jakiś egzotyczny szit, nie nadający się do niczego.
Michal S: Hahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ! ! ! ! !
Mercedes Cartier: Nie popuść im tego walcz o swoje !
Boże załuje że jestem polakiem takie rzeczy sa już normalne każdy w Polsce chce jeden drugiego wykorzystać szok!
Arkadiusz P: nie ma to jak uzbierać kasę i kupić za swoje albo ewentualnie kredyt i koniec kropka a nie jakieś leasingi... bo potem tylko same problemy się rodzą. Wpompujesz teraz kasę w prawników parę tysięcy a wątpię żebyś coś zdziałał, ewentualnie na swoją niekorzyść, z taką machinerią się nigdy nie wygrywa jak się jest nikim.
radwb: Jak mogłeś zapłacić ponad 30tys w opłacie wstepnej przy wynajmie długoterminowm?. Poza tym ty go wynajmujesz czyli nie jest twój. Więc go musisz oddać.
Pawel Buchholz: Mowi Pan "samochód kupiłem... w najmie dlugoterminowym" czyli nie kupil go Pan tylko placi raty za uzywanie a auto jest wlasnoscia tego master lease... w takim przypadku moze Pan sie upominac jedynie o kase za czas kiedy auto stalo w serwisie a Pan placil czynsz. Niestety najem dlugoterminowy to nie zakup- to jak z wynajmem mieszkania- place i wylazi grzyb- wlasciciel pryska, robi, poprawia jednak bez skutku. No to sie wyprowadzam- jednak nikt mi kasy nie odda za czas jaki w nim mieszkalem i z niego korzystalem. Pozdrawiam
???? ??????: brzydki samochód zewnętrzne i wewnętrzne, nie mówmy o silniku 100 000 km i zmieniasz ... i do tego oszukują klienta... renault to tandeta i złodzieje
Ksi??e enduro: Bo Polską rządzą jebane rzydy. A ten bank w którym się wpierdolił to jest może Polski bank? Pewnie kurwa że nie. Chcieliście do unii to macie. Stocznie zamykają, kopalnie zamykają, banki obcych narodowości, kurwa nawet sklepy nie polskie!
Dawid Simi?ski: Posiadam nowe Renault Megane Grandtour IV od 3 miesięcy z czego 37 dni samochód spędził w ASO, auto ma 5000 km przebiegu. Raz w tygodniu wyświetla komunikat skontroluj Stop&Start. W ASO wymieniają części na chybił trafił i jeszcze nie trafili. Nie wiedzą jaka jest usterka i nie potrafią naprawić. Renault Polska twierdzi że to nie ich problem, oni auta nie sprzedali, powiedzieli żeby zmienić serwis może innym się uda naprawić auto. Serwis wykłada się na każdym kroku. Taki jest poziom obsługi klienta w Renault. Powodzenia dla Pana Marka. Ja też walczę dalej. Każdemu kto chce kupić nowe auto marki Renault, bardzo odradzam.
Marian Pa?dzioch: Po pierwsze pan Marek go nie kupił,a jedynie użyczał pojazd w drodze comiesięcznych rat.Samochód należy zwrócić jeśli rozwiązano umowy,bo będą problemy.Później zaś można dochodzić swoich roszczeń.
Marcin: A tam przesadzasz, Leszkowi talisman się nie psuję :D
Marcin Ludef: Dobrze widzę że testujesz nowego craftera / mana ?
masterlease: Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym doszło w naszej siedzibie do spotkania z udziałem Pana Marka, przedstawicieli Polmotoru i Masterlease. W wyniku mediacji sprawa zmierza ku pozytywnemu rozwiązaniu o czym z pewnością poinformujemy zainteresowanych odpowiednim materiałem video.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IpxwwQpaU8Y