Bloons TD 6 wyjdzie w tym roku! MEGAAAA!


Bloons TD 6 zostało zapowiedziane na ten rok, kto się cieszy? ❤️ przyjacielu Subskrybuj i kliknij dzwoneczek ► Wrzuć łapkę

Ostatnio komentowane:


Btw ciekawe czy by Ci smakowało tę "pełnowartościowe jedzenie" gdyby ci nie płacili i nie miał byś deala Zobacz »
2:07 JAK MU CHAMSKO FAKA WYSTAWIŁ Zobacz »
Ta ewangelia mówi o glodzie ale też może znaczyć że jeśli ktoś ma coś to zepsuje komuś bo komuś np są potrzebne pieniądze i psuje to mi nie pasuje wcale Zobacz »
Niektórzy widzowie tego kanału lubią rzucać się do gardeł każdemu, kto przedstawia nieco inną opinię w danym temacie. Już mnie to nie dziwi. Zobacz »
Jako człowiek pracujący w branży powiem krótko: Nie.
Dłużej: Absolutnie nie przez najbliższe lata.
Zobacz »
No dopiero co skończyłem 36 odc. A tu kolejny. Obejrzę go jutro przy śniadanku.Jeśli tu zjechałeś to życzę ci miłego dnia/dobrej nocy ?
Zobacz »
Paweł JASIENICA historyk pisarz cytat.... Powstanie warszawskie było wymierzone militarnie przeciwko Niemcom, politycznie przeciwko Sowietom, demonstracyjnie przeciw Anglosasom, a faktycznie przeciw Polsce. Zobacz »
sabal ale nic nie przebije farmy jest to porównywalnie do ankiet Walca które były ale nikt nie wie po chuj Zobacz »
Wiśnia 20 minuta: "muszę być bardzo ostrożny". Tymczasem patrzę, a film kończy się na 22 minucie xd Zobacz »
Następnym razem ogarnij coś takiego, jak build ordery. To podstawa, jeśli chodzi o grę online. A milon odwalił Cannon Rusha, wredna taktyka, ale do wybronienia. Zobacz »
Naprawdę trudno przyjąć ziarno które Jezus sieje ,jak w sercu znalazł się chwast który zagłusza to słowo Jezusa, muszę czuwać nad chwastami mogę Jezusa odrzucić bo zarośnie chwastem moje ❤️❤️❤️ Zobacz »
Gratulacje 3 posejów. Trade w info. Sub i łapka to standard hah Szkoda że te 2 ostatnie próby nie wyszły hah Zobacz »
kochany Marcinie ma 11.11 na kolanach ale dojdę:P niewiem czy się ujwnię,i nie znam tych elektronicznych trików,ale jak Ci ktos powie czesc tu apocalitica to nie musisz odp.:P Zobacz »
Polecam obejrzec " poznaj bestie z ziemi, czyli czego nie wiesz o pandemii cz.2 Wydarzenia z Apokalipsa w tle" (z kanalu patriotka pl)
- po obejrzeniu budzisz sie w innym swiecie..
Zobacz »
Aż mnie ZMROZIŁO, gdy przeczytałem tytuł!!! To jest temat, na który czekałem! Jutro, zanim wybije 15 napiszę coś ciekawego w temacie. Zanosi się na niedzielną intelektualną ucztę... Zobacz »
Jakos nie slysze jeszcze miodu na moje uszy czyli wycia komunistycznych bandziorow? Co sie dzieje? Przezyli szok i zbieraja sily? Zobacz »
Szkoda, prowadzisz godzinny program drogi Marcinie a za cholere nie chcesz dać się wypowiedzieć gościom, cały czas im przerywasz ... Zobacz »
so advance, just like coding, too advance that i'm lazy to learn so i leave it to you, an expert xD Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oor8fOEi-Z8


Szendi Minecraft ciekawostki

Szendi Minecraft ciekawostki

Historia kanału Szendi Minecraft zaczyna się w dniu 2013-10-31 17:40:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 442 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 42885188 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 349000 użytkowników.