5 rzeczy, dzięki którym już się tak nie stresuję. Myśląc Inaczej, odc. 14 A co my tu mamy?


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qOsfzTYjvwsNajlepsze komentarze:

Mówi?c... Widzę, że najwięcej emocji wzbudza informacja dotycząca tego, że herbata wypłukuje wodę z organizmu. :) No tak, tak słyszałam. :) Nie oznacza to jednak, że herbaty nie można pić wcale. Od czarnej lepsza jest zielona i czerwona. Warto pić również czystek i herbatę typu rooibos. Najgorsze zaś są herbaty czarne w torebkach, które piłam przed dietą. Zamieniłam je na wodę i efekt widać w wynikach badań. :)
Podsumowując, najważniejsze jest to, by pić wodę, ale picie w ciągu dnia można sobie urozmaicać innymi płynami, typu herbata zielona, czerwona, czystek, rooibos.
Obiecuję jednak, że na najbliższej wizycie dopytam, co dokładnie herbata robi z naszym organizmem. Odpowiedzią oczywiście się z Wami podzielę.
Ściskam! :)
mileeeq... Świetny film
Emiel R... Siedze... nieruchomo na TYŁKU!!!
Zofia B... Też wstydzę się publicznie pocić ?
aenigma... Ja zaciskanie zębów w nocy (bruksizm) wyleczyłam wstrzykiwaniem botoxu w mięśnie żwacze. Skuteczna metoda, mogę polecić, choć niestety kosztowna. Szyn też próbowałam, ale pierwszą "zjadłam", bo była zbyt miękka, drugiej nie poużywałam za długo, bo w międzyczasie wyleczyłam się botoxem (choć przyznam, że to tworzywo było już twardsze).
Dawid H... Gdzie znajdę takie ćwiczenia szczęki? Byłem u dentystki jedyne co mi poleciła to kosztowna nakładka na zęby, ani żadnej wizyty do ortodonty, ani rehabilitacji, czyli żadnej profilaktyki. Proszę o jakieś wskazówki i rady. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
Justyna... Paulina, nagrałabyś kiedyś filmik o twoich ulubionych książkach i filmach? Pozdrawiam :)
Alicja ... Ja też się przejmuję głupotami ? to straszna przypadłość ? bardzo pomocny filmik ❤
DymionT... Jak ja sie tak stresuje i nie wiem co czasem mówić ;(
Przemek... Podałem dalej Twój filmik i umieściłem go na swoim FB. Pozdrawiam Ciebie gorąco ;-)
Andrzej... Такая красивая молодая девушки и проблемы со стресами что зубы зажимает, е мое - куда мир докатился!!! Лучшее лекарство от стрессов и чтобы поддержать себя в форме, быть здоровым и закаленным, это плавание в море, живу в Одессе - и 3-5 месяцев в году плаваю в море почти каждый день, врды пью - только за вечер могу выпить 3 литров - обычной воды, питание - никакого мяса, ничего жаренного и вредного, побольше рыбы морской, фрукты, овощи, каждый утро ем салат - тертый на мелкую терку буряк, морковка, чуть-чуть постное масло и клюква - очень полезно, вкусно и калорийно.
Andrzej... польский - такой сексуальный язык
PanMord... Asmr jest genialne
Agniesz... Jesteś Super!! :) no i luźna czapka ;)
Mentor... WIECEJ SEKSU :)
Mentor... CHYBA CHŁOPA NIE MASZ I DLATEGO TAK MASZ STARAM SIE POMOC ;)
Mentor... MASZ TU ADRES TEN KOLES CI POMOZE WYSTARCZY OBEJRZEC JEGO FILMIKI (POPKO.PL)
Mentor... KOTKU WYSTRCZY MEDYTOWAC CZYLI WYCISZAC UMYSŁ UZO NA NATURZE PRZEBYWAC KUP SOBIE KOTA NORWESKIEGO TO CI POMOZE BARDZIEJ NIZ JOGA POWODZENIA ;) PRZEDEWSZYSTKIM TO MUSISZ ZMIENIC MYSLENIE ;) ZACZYNA SIE OD SRODKA NIE OD ZEWNĄRZ TYLKO TAKA ZMIANA JEST STAŁA I REALNA ;)
Mentor... ZOSTANIESZ MOJĄ KOBIETĄ ;) HEHEHE
Mentor... KOCHANA ZA BARDZO SIE STRSUJESZ I PRZEJMUJESZ WYLUZUJ TROSZKĘ ;)
ZA DUZO OPORU STAWIASZ ;)
A co my tu mamy? ciekawostki

A co my tu mamy? ciekawostki

Historia kanału A co my tu mamy? zaczyna się w dniu 2016-08-22 18:36:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 103 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52378197 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 775000 użytkowników.