Dzwoń bez zasięgu sieci GSM czyli WiFi Calling


WiFi calling jest za free jak by co Info z Play'a: Strona: Forum: Facebook: Twitter: Mój drugi kanał: Zapraszam do komentowania i subskrybowania. Za animacje dziękuję Dawidowi: Dzwoń zasięgu sieci czyli Calling

Najlepsze komentarze:

BARONJA...Facebook Messenger jest już tak popularny na świecie że wyparł on już standardowe smsy/mmsy dzwonić można również tak jak i video połączenia wiec czekać tylko na synchronizacje tego z nr telefonu :)
toggo98...Czyli że to jest jakby dzwonienie przez stacjonarny tylko że przenośnie
indiehu...Mam pytanie, co jeśli z mojego iPhone'a zadzwonię do kogoś, kto ma starszego smartfona typu Galaxy Prime, który nie ma opcji Wifi Calling? Czy będąc za granicą mogę dzwonić bez żadnych obaw ?
luki929...Nie da się u mnie włączyć wifi calling w playu (tel: iphone 6) - wywala komunikat, że należy skontaktować się z play, a na stronie play jest info, że usługę włącza się z poziomu telefonu. Niby XXI wiek a nie da się takiej głupoty z domu załatwić, trzeba dzwonić na infolinię albo iść do salonu :/
prezes...Takie coś już istnieje od dawna i nazywa się WhatsApp. Polecam.
michal ...poważnie na całym świecie przez WiFi połączenia jak w Polsce do PL?
Portos1...Witam.Jak mogę uruchomić"to"na samym s7 usługę już włączyłem u operatora play.Telefon kupiony poza siecią
puzio w...jak jestem w virgin mobile (który korzysta z sieci play) to będzie mi działać wi-fi calling?
Adrian ...dzisiaj niedawno mi się udało to odpalić na lg x power
j0hny...Jaka porażka, Play reklamowało że ma największy zasięg w Polsce, że tylko u nich 99 procent Polaków w zasięgu play, a tu nagle wypuszcza aplikacje z której można dzwonić gdy tego zasięgu nie ma. ROFL
damian ...super czekałem na ten poradnik
Olo Szt...mam vowifi tez ;) w t-mobile ;P
Walenty...Apropo zasiegu to vowifi jes genialne
Katarzy...Posiadam XiaomiRedemi 4x tak wiem że WiFi calling na nim nie działa ale jeśli wgrane by zostało oprogramowanie do tego potrzebne czyli jak w filmie WERSJA 10.3 będzie dział???
Pawe? K...Ktoś jeszcze się z plusa przeniósł??? Ja do T-Mobile ❤
Darson...Nie rozumiem po co komus jakieś wifi calling skoro od dawna jest WhatsApp zupełnie za darmo
joziooo...WiFiCalling fajna rzecz ale trzeba uważać na jedną sprawę a mianowicie podczas pobytu w UE, gdzie dzwonienie po całej Unii jest darmowe lub minimalnie płatne, podczas korzystania z tej usługi może my sobie nabić niezły rachunek. Otóż jak będziemy dzwonić po Unii (nie do Polski) to każde takie połączenie będzie taryfikowane jak połączenie międzynarodowe. A tu ceny zaczynają się od dwóch złotych. Tak więc my nie nabijamy operatorowi kosztów bo nie musi płacić partnerowi roamingowemu ale za to dostajemy po tyłku przy takich połączeniach. Oczywiście jak jesteśmy poza UE to dzwonienie do Polski jest darmowe i tu ta usługa ma sens. Ja natomiast jak jestem poza Unią i mam Wifi to korzystam z FreeVoipDeal i dzwonię po najniższych możliwych cenach również do wielu krajach a na stacjonarne za darmo. Co ciekawe numer się wyświetla i osoby do których dzwonie widzą kto dzwoni.
Krystia...Uzupełniam: posiadam telefon w Nju (sieć Orange). Brak zasiegu w mojej miescowosci zmusił mnie do przejścia na WiFi Calling. Posiadam telefon Sony Xperia L1 dual sim bez zaimplementowanej w system funkcji wykonywania połączeń przez WiFi. Wystarczyło ściągnąć aplikacje i skonfigurować (konfiguracja banalna). Jestem mega zadowolony :) jedyny minus który jest jak najbardziej oczywisty to skrócenie pracy baterii w telefonie.
Adam Ry...Po przeprowadzce z plusa do t-mobile ciesze się tym w domu jak dzieciak :D
FJ...Szafa pokazałeś swój nr, lepiej szybko edytuj film 1:58
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnRNy8j1mhhR-gl3HpWDV-Q


TestHubPL ciekawostki

TestHubPL ciekawostki

Historia kanału TestHubPL zaczyna się w dniu 2011-01-30 20:17:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 809 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45845972 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 161098 użytkowników.