Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1133 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 64616618 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 194083 użytkowników.

Zdaniem fizyka jądrowego kosmici objęli Ziemie kwarantannąNiejaki Stanton T. Friedman, fizyk jądrowy i były współpracownik wielu światowych korporacji, wojskowych kontrahentów a zarazem uczestnik niezliczonych tajnych rządowych projektów, wydaje się być coraz bardziej niewygodny dla środowiska naukowego. Jego problemy rozpoczęły się w momence, gdy uzyskał on wątpliwy zaszczyt bycia pierwszym cywilem, który badał zdarzenie z Roswell. Od tego czasu stał się znany jako "Fizyk UFO" co wiązało się oczywiście z wieloma szykanami pod jego adresem. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Zdaniem fizyka jądrowego kosmici objęli Ziemie kwarantanną

Najlepsze komentarze:

ghost22... Illuminaci robią kwarantanne zwaną depopulacją
Angelus... podesta pedofil jebany niech się nie wypowiada!!! Szkoda ,że jeszcze staruch żyje.
Bartosz... zwykla podkladka pod NWO
Cerito... Moim zdaniem teoria jakoby UFO pochodziło z innych planet, jest błędna. Nie twierdzę przez to, że w Kosmosie nie istnieją inne rasy/cywilizacje, lecz, że fenomen tak zwanego UFO ma typowo ziemskie pochodzenie. Wielu badaczy, jak choćby Jan Pająk, zdaje się potwierdzać istnienie UFO wewnątrz Ziemi. Nazistowskie służby Hitlera i Himmlera dobrze wiedziały, skąd pochodzi UFO. Wysyłały liczne ekspedycje, między innymi do Tybetu w celu pozyskania wiedzy gdzie mogą się znajdować wejścia do Agharty. Hitler chciał pozyskać zaawansowaną technologię, jaką posiada ten prastary, ukryty lud. Słowo "Agharta" ma buddyjskie pochodzenie, odnosi się do Podziemnego Imperium, w które gorliwie wierzą wszyscy prawdziwi buddyści. Uważają oni, że ten podziemny świat ma miliony mieszkańców i wiele miast, wszystko pod najwyższą dominacją podziemnej stolicy świata, zwanej Shangri-La/Shamballa, gdzie zamieszkuje Najwyższy władca tego Imperium, znany jako Władca Świata. Podejście wyznawców buddyzmu do istnienia Agharty świetnie opisuje w swej książce Antoni Ferdynand Ossendowski-”Przez kraj ludzi, zwierząt i bogów”. Według licznych przekazów w Agharcie nie ma starości ani śmierci. Jest to społeczeństwo, w którym każdy jest młody, nawet jeśli ma wiele wieków, a nawet tysięcy lat. Dla wielu może się to wydawać niewiarygodne, w szczególności dla mieszkańców naszego świata, narażonych na szkodliwe skutki promieniowania słonecznego i autointoksykacji zatrucia pokarmowego wywołanego złą dietą. Objawy starości nie są naturalnym wynikiem upływu czasu ani założonego procesu starzenia się, lecz niekorzystnych warunków biologicznych i nawyków. Mieszkańcy Aghaty są wolni od chorób, dlatego się nie starzeją. Dodatkowo mieszkańcy tego Podziemnego Świata posiadają niezwykle zaawansowaną technologię, jak choćby pojazdy antygrawitacyjne, którymi poruszają się w podziemnych tunelach (nie jestem zwolennikiem teorii pustej Ziemi), jak i pod wodą. Ten podziemny lud posiada również kontrolę nad jedną z najbardziej potężnych energii we wszechświecie, zwanej w wielu kulturach: Qi, Mana, Vril czy Kundalini. Dzięki kontroli nad tą potężną energią potrafią dokonywać prawdziwych cudów: przedłużać własne życie, kontrolować broń o potężnej, niszczycielskiej mocy lub nawet porozumiewać się z Bogiem.
Jednym z ciekawszych mitów Majów jest ten o zagładzie świata. Pierwszoplanową postacią był Chac, który był stworzycielem rodzaju ludzkiego. Indianie wierzyli, że świat zostanie czterokrotnie zniszczony. Po raz pierwszy zniszczony został przez słońce w momencie, gdy Ziemia była zaludniona przez karły (w mitologi celtyckiej zwano ich Aes sídhe) – budowniczych wielkich zrujnowanych miast. Część z nich przetrwała potop w podziemnych pieczarach i jamach, gdzie do dziś przebywają (najprawdopodobniej Majowie mieli tu namyśli Podziemny Świat, Aghartę).
W dawnych czasach warunki do życia na Ziemi były o wiele korzystniejsze. Według Biblii pierwotna Ziemia była otoczona warstwą wody tworząc swoisty płaszcz ochronny przed szkodliwym promieniowaniem, ciśnienie, jak i ilość tlenu też były zgoła inne. Według wielu badaczy to właśnie unicestwienie tego Ochronnego Płaszcza Wodnego spowodowało wielki, biblijny Potop. Obecność warstwy wody otaczającej pierwotną Ziemię wpływała na środowisko, które radykalnie różniło się od obecnego. Światło słoneczne, czyli promieniowanie długofalowe, przenikało przez warstwę wody w górnych partiach atmosfery i rozpraszało się w wielu różnych kierunkach. W związku z tym docierało do wszystkich szerokości geograficznych z jednakową intensywnością. Warstwa wody otaczająca Ziemię stanowiła filtr nieprzepuszczający szkodliwego promieniowania kosmicznego, które obecnie dociera do atmosfery. Promieniowanie długofalowe mogło przenikać powłokę wodną, lecz fale krótkie (np. ultrafioletowe) nie docierały do powierzchni Ziemi. Powłoka spełniała funkcję podobną do warstwy ozonowej, która teraz chroni naszą planetę przed promieniowaniem fal krótkich. Często w badaniach jądrowych stosuje się wodę jako ciecz skutecznie chroniącą organizmy żywe przed szkodliwym oddziaływaniem substancji promieniotwórczych. Powoduje ono niszczące zmiany genetyczne w chromosomach, a także przyspiesza proces starzenia się komórek. Pod ochroną powłoki wodnej rośliny i zwierzęta osiągały większe rozmiary, były zdrowsze i żyły dłużej. Ze względu na drastycznie i szkodliwie zmieniające się warunki na naszej planecie w dawnych czasach ta zaawansowana cywilizacja zdecydowała się zejść pod ziemię, aby stworzyć tam przynajmniej namiastkę utraconego raju, Gan ʿeḏenu.
Robert Ernst Dickhoff napisał w swej książce, „Agharta”:
„Historia Agharty zaczyna się 60 tys. lat temu, kiedy to pewne plemię pod przewodnictwem świętego człowieka zniknęło pod ziemią (zeszło do już istniejących tuneli, które powstały dużo wcześniej). Mówi się, że mieszka tam wiele milionów istot, nauka zaś przewyższa wszystko, co w tej dziedzinie znamy i jest motorem wszelkich działań owych podziemnych obywateli w ich niezwykłym królestwie. Mówiąc o Agharcie, powinniśmy przedstawić sobie ogromne podziemne miasto, stanowiące zakończenie jednego z odgałęzień podziemnej, podoceanicznej sieci tuneli. Większość owych prastarych tuneli ma obecnie niewidoczne początki wejścia, a to z powodu obsunięć mas ziemnych spowodowanych pradawnym potopem, a także pogrążenia się całych kontynentów. Tych kilka tuneli wciąż otwartych dla świata powierzchniowego znajduje się w Tybecie, na Syberii, Afryce, Ameryce Południowej i Północnej i na odległych wyspach, które stanowią niegdyś szczyty górskie Atlantydy”
Zamiast tak popularnych ETI/Kosmitów mamy Interterran – jak nazwał Ich Robin Cook w jednej ze swych powieści „Uprowadzenie”, ciekawie opisał ich również Edward Bulwer-Lytton w „The Coming Race”. UFO najczęściej jest właśnie widywane, jak wylatuje z dużych zbiorników wodnych (USO — Nieznane Obiekty Podwodne) lub jaskiń, co zdawałoby się potwierdzać teorię o Interterranach. Kolejną ciekawą teorią jest również zbieżność mitów i legend o tak zwanych Aes sídhe, Nieuchwytnych Małych Ludziach z UFO, którzy według wielu starożytnych mitów i legend bytują pod powierzchnią ziemi. Aes sídhe i UFO łączy między innymi wygląd, są to istoty wielkości dziecka o bardzo starych twarzach i dużych, czarnych oczach (Ariel School UFO Sighting in Ruwa, Zimbabwe – September 1994). Kolejną cechą wspólną Aes sídhe i UFO jest uprowadzanie ludzi, odnotowano bardzo dużo takich przypadków. Takich podobieństw jest bardzo wiele. Jest to oczywiście kolejna teoria, jednak moim zdaniem bardziej prawdopodobna niż pochodzenie Obcych z Kosmosu. Ta podziemna cywilizacja jest wyżej rozwinięta technicznie od naszej, to właśnie stamtąd przybywają do nas ich maszyny latające, które nazywamy UFO. Gdyby to byli Kosmici, to Ich statki nie pojawiałyby się tak często. Logiczne więc jest, że miejsce, skąd przybywają, nie znajduje się w Kosmosie, ale gdzieś obok nas. Oczywiste jest również, że dobrze chronią miejsce, skąd przybywają. O podziemnym świecie zaludnionym przed milionami lat wiemy bardzo niewiele, całkiem możliwe, że służby specjalne wielu krajów wiedzą o nim i utrzymują tę wiedzę w tajemnicy przed opinią publiczną.
darek k... oczywiste jest ze nie jestesmy sami . pora zmienic nazewnictwo z naprzyklad bóg na bardziej zaawansowany technologicznie . w klasyfikacji cywilizacji jestesmy wciaz na etapie 0 . tylko wiekszosc ludzi zdaje sie ze nie chce rozumiec jak naprawde swiat dziala i wygodniej jest im wiezyc w bzdury i zabobony i nabijac przy tum kieszenie ksiezy
SECONDB... straszne pierdy pizda gate i ten oszolom friedman to napewno jest sprawdzona informacja?xd
SECONDB... jak to objeli?xd
Soliman... "Dlaczego obcy się nie kontaktują" - poszukajcie sobie...
michal ... możesz nawiązać temat typu wyspa dębów bardzo interesuje mnie ten temat pomóż
Daniel ... twój kanał to kwarantanna
Marcin ... a bourna wrzycili z kamizelką
cenzor1... tak jak czytasz pedem skieruj sie do logopedy .
Marek P... co to kuwa jest pizza gate? imao
krzyszt... moze i nol istniejeto jest kwesia wyjasnienia,ale glupota jest mowienie o kontakcie z obco oywilizacja przyklad produkcja szkla tak prosta rzecz akosmici nam nie zdradzili
patryk ... po wydaje się chuj ty gościu małeś robisz te zjebane filmiki? autysta
Jack Fi... Mamy taka kwarantanne ze jak to zaraz wszystko pierdyknie to z nas nawet popiół nie zostanie.
tulipan... co ogladam te filmy to parskam smiechem i ten smiech odbija sie wielkim echem ;D
Jan Wr... każdy kolejny filmik zaprzecza innemu poprzedniemu ,więc nic na tym kanale nie jest wiarygodne co najwyżej mało prawdopodobne ,no ale szczerze ten kanał to zwykły shit
?PanGro... ja polecam zrobić film na temat międzymorza. pozdro
Anka An... Stanton T. Friedman się starzeje i koniecznie chce zwrócić na siebie uwagę. Teraz do CV to trzeba by wpisać, że się ma kontakt z radą galaktyczną, aby przyjęli nas do pracy.... ale nie przyjmą. spoko wodza.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q