Stół do ogrodu Buduj z Szafą czyli zrób to sam - Silverowe Myśli


Prosty i solidny stół ogrodowy wykonany w domu bez używania zaawansowanych narzędzi. Moje wymiary kantówka 70 x 70 (słabej jakości) nogi 750 4 szt. poprzeczki 800 6 szt. + 1600 3 szt. Mój Patronite: Na co Patronite: Normalne konto: 32 1160 22
Najlepsze komentarze do filmu "Stół do ogrodu Buduj z Szafą czyli zrób to sam":

rockcheese: Te wsporniki boczne psuja efekt..
gizmoee: Szafa, zrób teraz Szafę!
Robert Tylki: żeby śruby schować - wiertło o średnicy większej , i po nawierceniu otworu na śrubę, rozwiercasz pierwsze 0,5cm żeby schować śrubę z nakrętką. Później można szpachlę do drewna gotową i zamalować.
JohnyRambowRambo: Nie lubisz badziewia, a kupujesz tanie i niskiej jakości drewno z praktikera
myszak85: pięciu chłopa będzie trzeba żeby go na ten ogród zanieść ;)
Rafer: Zamiast malować łby śrub, trzeba było pogłębić otwory do średnicy podkładki i łba śruby tak co by się schował. Wtedy można dokupić maskowania drewniane, plastikowe i zaślepić otwory. Przy takiej średnicy fajnie się to też robi sękownikiem, bo można samemu z resztek zrobić plomby. Wiertlo łopatkowe się nadaje, są wiertła pod konfirmaty...wiertła pod gniazda zawiasów...ogólnie w ciul rozwiązań, ale jak na pierwszy raz...propsy. Rozdziewiczony sztolasz. :D
robglo1: A nie taniej i szybciej było kupić gotowe metalowe nogi? /nogi-do-stolu-blaszane-mocowanie-710-chrom-4-szt-i5638733393.html
Marcin: Celma jest na podzespołach Boscha, jeszcze z czasów kiedy robiło się narzędzia żeby długo działały nie tylko do końca gwarancji :)
Marcin: p.s. mogłeś jeszcze wywiercić dużym wiertłem płytko w miejscach gdzie wchodziły śruby żeby główki od śrub się schowały
seebas3 ppp: Szafa BHP!!! wiercimy na wiertarce stołowej bez rękawiczek. pozdrdrawiam
trumql: 122 sfrustrowanych ludzi dało łapę w dół. W sumie martwię się o was, bo musicie tłamsić mnóstwo negatywnych uczuć w sobie.
S?awek Oz: Szafa ciekawi mnie jak ten stół będzie się bujał po zamontowaniu blatu. Najlepiej sprawdzają się rozpórki po przekątnej.
Elmano: Szafa, wkręty można było schować, a jeszcze jak by ci się chciało to czopy dorobić i zaczopować, ale i tak stół królewski :) konkret robota.
Mili XD YT: Siema Szfa. Zamiast malować śróby możesz zakupić takie (łebki,nasadki czy tzw. czapki) w kolorze stołu i bedzie wyglądał jak ze sklepu.
Karol Krasowski: nie używaj nigdy rekawiczek
klinsman111: Szafa wzmocnij konstrukcję używając metalowych kątowników.
tom tom: zajebiste jesteś szafa razem z kaszanka.....
prezes: Będziesz Szafa żałował, że te wsporniki dałeś tak nisko bo teraz nie będzie jak dosunąć sobie wygodnie krzesła do tego stołu na krótszej krawędzi a to zawsze dwa miejsca więcej. Generalnie to jaki chcesz ten blat mieć, bo jeżeli płaski jednoczęściowy to chyba w porządku, ale jak dokręcisz do niego deski to też może nie wyglądać tak jakbyś chciał.
Krzysztof Szyd?owski: Na początku 6-tką a później 4-ką i będzie git.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MrO9gqGrQlE