2017 rok remakeów i sequeli dyskusja MsDoncellita


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JT2MlSXRHecNajlepsze komentarze:

Tennn P... 7:19 AMMNIAMMNIAMMNIAM
katarzy... Liga Sprawiedliwych
George ... Transformers 5 to zdecydowanie film na ,ktory czekam od trzech lat xdd trailer mówi sam za siebie
Gorn221... Ale co w tym złego? Ja wolę kontynuacje historii, które już znam.
ronin91... Ghost in the shell i Blade Runner, lecz najbardziej bym chciał ponowne obejrzeć ponowne podejście do Diuny. Mniej mroczne, bardziej wierne książce z większą ilością bliskowschodniego klimatu, bardziej kontrastowe podejście mistyczno-filozoficzny film...

Natomiast co do pytania o uwarunkowania współczesnego kina, to cóż, mimo wszystko to konsument ma ostatnie zdanie i głosuje pieniędzmi. Oraz dominacja i rozrost klasy średniej w połączeniu ze wzrostem wpływu globalizacji determinuje powstanie uniwersalnego konsumenta o jednorodnych potrzebach. Naturalną konsekwencją jest to, że kultura która zaspokoi takiego konsumenta jest nijaka i przeciętna przez co paradoksalnie z czasem stanie się mniej atrakcyjna. W takiej sytuacji twórcy cofają się do czasów gdy oczekiwania konsumentów były w większym stopniu zaspokojone, ale to też jest rozwiązanie krótkoterminowe. Wydaje mi się, że obecnie mamy wzrost znaczenia procesów regionalizacji, które są poniekąd odpowiedzią na sytuację geopolityczną, a poniekąd odpowiedzią na nie zwerbalizowany sprzeciw wobec globalizacji (oczywiście ona nadal postępuje, równolegle), a w takiej sytuacji jest nadzieja, że wkrótce nastąpi dywersyfikacja oczekiwań konsumentów co umożliwi dalszy rozwój, bo podstawą rozwoju jest rywalizacja, również gatunków/rodzajów/pomysłów na siebie, a nie tylko stosunku jakości do ceny.
pilaf4... Alien .
Mateusz... Widziałem kamerzyste!
bulama ... Blade Runner I Obcy - też na nie czekam
kacper ... John wick i transformers
Darth K... Bardzo słabo u Was z wiedzą na temat historii filmu. Fakt, że dyskutantom brakuje merytorycznego przygotowania staje się powoli standardem. Oczywiście, dzieciaki obejrzą i łykną takie opitolenie tematu... Shame on you, guys.
Retr0... Transfermers;)
FireJac... Co ty gadasz. 2015 był większym remake niż obecny
tomi194... bo w nowych transformersach gra Sir Antonny Hopkins, a ja liczę na śmierć głównego bohatera granego przez Marka Drewno Wallberga. Obcy pewnie będzie w 100% cgi a cgi mało kiedy jest w horrorach straszne.
Podejrz... Za ten "research" pazura w dół, jak byśmy wstydzili się własnego języka .
Micha? ... a czemu nie zekranizują CZARODZIEJKI Z KSIĘŻYCA. . .
Micha? ... MEDIA KRAFT W MULTIKINIE. . . a nie dawno wydał odcinek o kopiowaniu utworów muzycznych. . . .i mamy odpowiedź skąd się biorą REMAKE-i i SE SEQUELE.

POZDRAWIAM.
Majesta... a Wiedźmin?
Grzegor... Dakan znowu ból dupy o Konga.
mateusz... łowca androidów !!!
Nemelka... Od ponad roku śledze produkcje Transformers 5, premiera polska jest w dniu zakończenia szkoły, podwójna wygrana
MsDoncellita ciekawostki

MsDoncellita ciekawostki

Historia kanału MsDoncellita zaczyna się w dniu 2011-04-14 13:46:15.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1405 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 54260240 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 241000 użytkowników.