Jak widzą Cię inni ludzie? Polimaty


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HuAv9aRq6SUNajlepsze komentarze:

Frantco... CHAJZEROWANIE. Jak mogłem nie znać tego słowa?!
grabów... No i jak zwykle super odcinek. Pozdrawiam
Ewa Mi?... Doświadczyłam czegoś takiego wiele lat temu, albo parę lat temu...
Będą kimś na przełomie dziecka i nastolatka.
Wyszłam na balkon mieszkania w bloku, spojrzałam na inne balkony i innych, którzy też wyszli na te swoje balkony żeby powiesić pranie albo je zdjąć ze sznurków i wtedy napadła mnie właśnie taka myśl i taka refleksja...
Również postrzegałam to porównując do filmu.

Dzięki!
Bruno S... Ale wstawki wujka Radka są genialne... Proszę o więcej takich XD.
Pawe? Z... Radek, obejrzałem ten odcinek i prawda jest ale i dużo śmiechu :) rób tak dalej ! ?
XKorick... Gdybym zastanawiała się nad życiem ludzi których mijam na ulicy to mogłabym nazwać się Joe i dostać rolę w serialu "you"
Ernest ... Nigdy nikt nie czyta moich komentarzy i to właśnie jest mój film (◠‿◕)
Dexter... Sonder
Ja: o Radek chce stworzyć ciekawy film
Radek: jak tu wspomnieć o mojej książce?
Taki So... Doświadczam sonderu jak słucham ludzi którzy mają zupełnie inne zdanie niz moje, a potem ich poznaje i widzę z kąd maja takie a nie inne zdanie i że to wynika z ich życia, dzieciństwa, doświadczeń itd, przykład z kierowcą jest dobry też ustępuję od kąd zdałem prawko ?
D M... My wszyscy jesteśmy statystami w filmie Kaczyńskiego.
Sawi... Kiedy overwatch na hajsach? Xd
lodow8... Brakowało mi polimatów
Shafiul... O tak, sonder towarzyszy mi od lat i dużo pomaga! Dzięki ze jesteś statysta w moim życiu Radek!
Grzegor... Zastanawia mnie istota istnienia tego sowiego kubka, nieodłącznego towarzysza, świadka i słuchacza tylu wspaniałych przemyśleń. Raz zwrócony ukosem. Innym razem trochę bokiem, trochę wprost. Jeszcze innym razem prezentujący swój olśniewający profil. Zastanawiam się nad jego celem życiowym. Z jednej strony zakładam, że służy do trywialnej czynności jaką jest przechowywanie napoju mającego zaspokoić pragnienie prelegenta. Z drugiej natomiast, doszukując się jego głębszego znaczenia, sensus vitae, dochodzę do wniosku, że ma on odwrócić uwagę szerszego grona odbiorców od dokładnego wsłuchiwania się, co miałoby pomóc w ukryciu ewentualnych pomyłek. Jeśli dowolne założenie jest prawdziwe, radzi sobie doskonale. Radek nie wygląda na spragnionego, a ja jestem przekonany o jego nieomylności.
pro14ab... Przeżywam ciągle to :v
Ale to chyba jest to co nazwano w pewnej książce jako: analizujący bez końca i wysoko wrażliwy
TheBzia... Biedny Radek, od tej izolacji rozwija się u niego zaburzenie dysocjacyjne tożsamości... Jeszcze trochę, rozwinie mu się czwarte alter ego i będzie mógł nawet grać sam ze sobą w brydża.
Pirzyk... Bardzo mocno przeżywałem sonder jako dziecko. Już od wieku kilku lat pytałem mamy jak to jest że każdy ma swoje myśli w swojej głowie. Każdy podejmuje decyzję dotyczące swojego życia. Każdy ma swoje życie... Opowiadałem o moim odkryciu bliskim, którzy nie bardzo wiedzieli co odpowiedzieć. ?
Burgund... Ja chciałabym Ci tylko serdecznie podziękować za te książkę i za to, że jesteś po prostu przyzwoitym człowiekiem <3
Mysteri... Nie wiem czy to sonder, ale...
Pochodzę z małej wioseczki, do 20 roku życia nie ruszałem się spoza niej na dłużej niż 2 tygodnie np na wakacje nad morzem. Można powiedzieć znałem wszystkich i wszyscy znali nie. Strach przed "głupim zachowaniem się był okrutny. Przyszedł czas "wylotu z rodzinnego gniazda". Zacząłem studiować w jednym z większych polskich miast. Nadal świat był mały kręcący się wokół zdobywania wiedzy, aż... pewnej nocy wracałem do mieszkania delikatnie chwiejnym krokiem i spoglądałem w wierzowce gdzie świeciły się światła - olśniło mnie... Postanowiłem się potknąć, zaryć facjatą w podłoże i wiecie co... Każdy z ludzi w wierzowcu miał swoje życie i mnie nie oceniał ? morał - twarz boli mniej gdy nikt nie widzi ?
Matriks... Ty tu masz jakieś plan na początku rozbudzić i sympatycznie zakończyć ☺️