WuWunio ciekawostki

WuWunio ciekawostki

Historia kanału WuWunio zaczyna się w dniu 2006-06-15 17:26:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 266 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 64694534 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 181519 użytkowników.

Pal Hajs TV 44 Pół Życia Na Żywo4 grudnia 2016 roku odbył się najważniejszy koncert w życiu Tedego Pół Życia Na Żywo. Muzyczna podróż sentymentalna od kawałków z początków kariery rapera, aż po te najnowsze z najnowszych. Kto był ten wie, że nawet dobrze znane utwory zostały zagrane w zaskakujących aranżacjach Sir Micha. Były też takie, których nigdy wcześniej Tede nie prezentował na żywo. Wszyscy, którzy z różnych względów nie mogli się pojawić w warszawskiej Stodole i wziąć udziału w tym pamiętnym wydarzeniu, teraz mają szansę to nadrobić. 20 kwietnia w kinach sieci Multikino na wyjątkowym pokazie albo we własnym domu dzięki DVD, którego premiera już wkrótce. Tymczasem, WuWunio w najnowszym odcinku Pal Hajs TV, zabierze was za kulisy i pokaże co się działo gdy nikt nie patrzył. Mówi się, że muzyka to pokarm dla duszy ale wśród tłumu ponad 1800 fanów, WuWunio wyłuskał tych, którym do życia potrzebny jest również inny rodzaj „duchowego paliwa”. Zdjęcia: Piotr Janczar Montaż: WuWunio Grafika: Luiza Żywiecka FACEBOOK ► www.facebook.com/WuWunio INSTAGRAM ► www.instagram.com/wuwunio/ WWW ► wuwunio.pl KONTAKT ► PATRONITE ► patronite.pl/palhajstv Współpraca: WuWunia ubiera: www.shop.massdnm.com WuWunia reprezentuje: www.wielkiejol.com WuWunio czyta komiksy: www.fantasmagorie.com.plPół Życia Żywo

Najlepsze komentarze:

WuWunio... Podobała Ci się "Klątwa Jeziora Tukum"? Zbieramy hajs na następny film!! Wesprzyj nas na https://patronite.pl/palhajstv !!!!
Camilly... Wuwunio zrób odcinek z Wiesławem Wszywką bo on jest taki sam mocny zawodnik jak Ty :D
Arek Sz... Rzeka Zwisła!
max max... hahaha kot
garbus7... pieprzony Norweg zaniżył Wuwuniowi noty za skok, a przecież telemark był.
?ukasz ... Wuwunio ma rodzaj gadki impoujacy- bez kozery powiem, ze to rodzaj wspolczesnego Nikodema Dyzmy -przeswietny Luj..
Marsto1... 21:55 w tym momencie jebnalem na plecy
ralljuC... Kurwa te kolejki są najlepsze XDD
Bartosz... Pas Hal TIWI a nie jakieś Magicale jebane. Pozdro Wuwunio.
?ukasz ... Ale niektórzy to" sępy", widać po minach:)
max tor... telewizja odchodzi w zapomnienie nikt nie chce oglądać gniotów co układali w stacji tylko internecie on demand co chce i kiedy chce
Marcin ... Lepsze niż szynka .... wszystko na ten temat ... pozdro dla wszystkich Marcinów :) if you know what i mean :)
parampa... peja lepszy
PoProSt... 19:20 ;)
gorszcz... Kto to jest kurwa Dawid Kwiatkowski?
YoungFa... 19:22 zakochalem sie. sliczna jest :)
STERX... 5:56?
Aga... Wejście WuWunia po schodach- po prostu padłam ze śmiechu :D Mistrzunio :)
Zember... O i Karol się załapał hahaha
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYq3KD7LEL7k_SpIQchnkUA