Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.

WYWIAD GOSPODARCZY Jak obronić gospodarkę przed koronawirusem?...


WYWIAD GOSPODARCZY Jak obronić gospodarkę przed koronawirusem? Gościem Stanisława Koczota jest Tadeusz Kościński, minister finansów.

Najlepsze komentarze:

Mariola... Co za bullshit, Anglia i Niemcy działają podobnie??te kraje nie debatują tygodniami tylko płacą zarobki pracowników od marca ! Ludzie nie są zwalniani, siedzą w domu i dostają pieniądze. Także składki rentowe i chorobowe pokrywa w całości państwo. Firmy już od 4 tygodni dostają pomoc od państwa : wniosek drogą eMalową (1 strona A 4 ) i za parę dni są pieniądze u przedsiębiorcy*. (od 5.000 do 15.000 € zależnie od liczby pracowników; 1-9)Także o pomocy UE w wysokości 2 bilionów, nie mówi Pan całej prawdy; Polska chce tylko subwencje ale nie ponoszenia żadnych długów innych krajów europejskich, to jest solidarność?
Nie idzie słuchać tej propagandy.
*przedsiębiorca to nie znaczy tylko Nieniec, obojętnie czy Polak, Turek albo Anglik, masz firmę w De i płacisz podatki, to dostajesz pomoc w De.
Tadeusz... OPOZYCJA.CHCE.ROZWALIC.PANSTWO.POLSKIE.TO.SA.NIEBESPIECZNE.POMYSLY.TO.CO.ONI.ROBIA.TYLKO.PIS.I.TEN.RZAD.MOZE.NAS.OBRONIC.OD.TYCH.LIBERALOW
DOBRY W... Człowieku my sobie poradzimy.Ale cyganie pinokio spadaj do izraela.Jestes za likwidacją gotówki jesteś zdrajcą Polski.Gotówka to jedna forma wolności.Kup sobie bilet do izraela.
Radek R... Czy minister finansow potrafi w ogole mowic po polsku? Bo nie wyglada, wyglada jakby akcentu nabierał na dalekim południu czyt. w państwie położonym w Palestynie.. Co za parodia, to ten ekonomista wytrzepany z rozporka, który proponował obligacje oprocentowane 0% :) I dlatego tak długo wywiadów TV nie udzielal bo brał przyspieszoną lekcję polskiego dla Żydów. Do widzenia Panu!!!!!
Tito Lo... Nagrywajcie głośniej niech sąsiedzi też posłuchają.
Lola Be... Po prostu pozwolić ludziom bezrobotnym uprawiać ziemię!!!!! Bez podatków . I problem znika! Wy polityczni mordercy:
ABADONN... ??????sPiSek??????
https://youtu.be/n-7cVzj8fBk
szumow-ski, ardanow-ski, kur-ski, kaczyń-ski, kościń-ski, gliń-ski ...pustynne ludy lubieją to "POLSKIE "SKI""...
??????j_u_d_e??????
!!!__DOBRA ZDRADA__!!!
KS... Sondaż PiS buduje na głosach posłów PiS ?????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mY23hop0CpI