Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.

JAK POLSKA RADZI SOBIE Z KORONAWIRUSEM? Z E. Hołdyńską...


JAK POLSKA RADZI SOBIE Z KORONAWIRUSEM? Gośćmi Edyty Hołdyńskiej są Piotr Semka, publicysta tygodnika "Do Rzeczy" i Stanisław Janecki, publicysta tygodnika "Sieci".

Najlepsze komentarze:

Virgili... W Grecji jest ciepło, w Hiszpanii nie. Wiem to dzięi Janeckiemu. Dobrze, że sklepy drogeryjne są otwarte Janecki może sobie kupić farbę do włosów, bo przecież jako przykładny pisowiec, zapewne nie korzysta z podziemia fryzjerskiego.
monika... My nie mamy opozycji , my mamy targowice ! a co sie robi ze zdrajcami ? pod sciane tą bande !
A S... Bredzą o złej Uni, bredzą o złym Tusku, bredzą o złej opozycji,
o złych Niemcach, o złej Francji.

Następnie chwalenie wspaniałego PIS.
I oto standardowy materiał w TV PIS.
stanisl... czy mateusz szalony jest gejem ma swira na punkcie kaczynskiego
piotr c... Jak na moje Gowina w polityce już nie ma hehehehe
A S... Jak se pis radzi to słyszałem wczoraj na konferencji premiera i minister finansów.

Palneła, że rozważają wprowadzenie rozwiązań, które Niemcy wprowadzili u siebie 3-4 tygodnie temu.

Tym samym przyznali, że ze swoją tarczą, która ma uratować Polską gospodarkę są spóźnieni o jakiś - miesiąc.
Czym się zajmują.?
Od miesiąca kombinują jak tu za wszelką cenę wybory przeprowadzić.
mateusz... Czy Jarosław Kaczyński jest w związku gejowskim z Antonim Macierewicza?
Mariusz... Okupacja , naszych najbliższych sąsiadów panująca przez pięć lat nas nie wykończyła , to i koronawirus tez nas nie wykończy , owszem zapewne jakieś ofiary za sobą pociągnie , ale to i tak będzie pikuś w porównaniu z tym co nasi sąsiedzi wymordowali . Nie dajmy się wmanipulować w jakieś podstępne gierki zdradzieckiej opozycji tylko postępujmy tak aby nie pozwolić na destabilizację naszego państwa . Chodzą z napisami Konstytucja to zróbmy im wybory zgodnie z Konstytucją .
Danuta ... Jak to bylo przed pandemia? Ludzie nie umierali? Ktos informowal o zgonach w ciagu doby?
Andre W... Skorumpowana klika rzadzaca w zadnym przypadku nie robi tego co skutecznie zakonczyloby te rzekoma pandemie. We Francji i USA kliniczne badania wykazaly, ze zestaw: HYDROXYCLOROQUINE, AZITHROMYCIN oraz CYNK (sulfate form) zabija COVID-19 blyskawicznie. Koktail ten wyleczyl zarazonego celowo przez Deep State premiera Wielkiej Brytanii, Borisa Johnsona. Wiedza ta jest trzymana w tajemnicy przez swiatowy DS i dlatego nic na ten temat z mass mediow, bo one sa czescia DS. Wynika to z misji DS jaka jest zmniejszenie populacji Ziemi do ponizej 1MLD i ustanowienia New World Order. Misji tej beda sluzyc szczepienia rzekomo przeciwko temu wirusowi, ktory zostal wyprodukowany za pieniadze globalistow / DS jak Bill Gates I Warren Buffet w zmowie z ONZ, WHO, ukochana UE, Chinczykami deepstaterami, bo w wyniku tych szczepien COVID-em beda zarazone miliony lub nawet miliardy ludzi. New World Order jest kontynuacja, odrodzeniem III RZESZY. Pomyslodawca powolania UE ( najpierw "wspolnota wegla i stali") byl ksiaze wywodzacy sie z netherlandzkiej monarchii, ktorego nazwiska nie pamietam, byly czlonek Hitlerjugend. II Wojna Swiatowa nie dala wyniku opanowania przez ciemne sily: Reptilians, Rothchilds, Jezuitow nszego swiata rekami Hitlera. Wiec to jest 2 proba. Globalistyczne organizacje jak Unia Europejska, ONZ, WHO, czesc People Republic of China ukrywaja swe prawdziwe plany ustanowienia globalnego gulagu. Sa one zelektronizowana wersja faszyzmu i komunizmu. Czy to zamkniecie narodow w chatach nie przypomina gulagu, lub koncentration lager ? Konstytucyjne prawa obywateli na smietniku. Co te zalosne policjanty / psychopaci robia ? To co robilaby policja granatowa. Jezeli obywatele nie przeciwsatwia sie masowo temu terrorowi, dojdzie do upadku gospodarczego, cywilizacyjnego na niebywala skale. Nastapi glod, sredniowiecze, kolejne plagi ( sa juz zresza zapowiedziane przez DS na jesien prosze panstwa), masowe umieraniei i wtedy nastanie New World Order. Jak mi nie wierzycie, to niech wam szczerze odpowie na ten temat folksdeutch Tusk lub praktykujacy satanista zainstalowany w Vatykanie Franko bez numeru. Jest swiatlo w tunelu, czego Deep State sie nie spodziewal, a czym jest TRUMP i jego armia patriotow, ktora prowadzi smiertelna, zwycieska walke z satanistycznym, morderczym Deep State. Modlmy sie aby jego misja zbawiciela narodow zakonczyla sie powodzeniem. https://youtu.be/P0ADvOEosFY
Blanka ... naszej opozycji dziękujemy pani kidawa błońska 4 %
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=l2LBhnXWNpY