Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.

Geopolityczny Tygiel odc.148 Radosna wiadomość Rosja tonie z...


#zostańwdomu #StayHome #WyboryPrezydenckie2020 Śledź nasze NEWSY: Subskrybuj i Bądź z nami: KOMENTUJ: CZY POLSKI RZĄD DOBRZE RADZI SOBIE NA WOJNIE Z KORONAWIRUSEM? CZY BĘDZIESZ GŁOSOWAŁ W WYBORACH PREZYDENCKICH W FORMIE KORESPONDENCYJNEJ? CZY W TYM ROKU WYBIERASZ SIĘ NA WAKACJE? Zapraszamy do komentowania w komentarzach poniżej, Państwa opinia jest dla nas bardzo cenna! Jeśli podobał się Państwu materiał, zostaw łapkę w górę pod video. Dziękujemy!Dołącz również do naszego Facebooka:

Najlepsze komentarze:

Kryz... Targalski i większość tu piszących to Ż więc nie dziwi, że cieszą się z nieszczęścia ludzkiego. A najbardziej to ZŁO nienawidzi Słowian.
Kryz... Republika TV (w tym programy Żyda Targalskiego) jest profesjonalnym serwisem stosującym zaawansowane metody dezinformacji poprzez łączenie fake newsów z prawdziwym treściami.
antykos... Cieszył się Doktor razem z kotami: Rosja utonie... wmiestie s nami. :/
Katarzy... Naprawdę cieszycie się z nieszczęścia ludzkiego? Przecież nie Putin zubożeje ani oligarchowie. Za to wszystko jak zwykle zapłacą najubożsi. Wszędzie. Rosja to ludzie, a nie paru gangsterów z wierchuszki.
marcin ... Ciekawi mnie jeszcze, czy Pan bierze pod uwagę, że rynek łupków w USA idzie się paś ;) widzi Pan tu problem dla nas ? serio nie ? wiem wiem jestem trolllem, nie wiem dlaczego Pan jako stary komuch z PZPR mnie tak nazywa, swoją droga jak ktoś kto był w PZPR moze kogos nazwac trollem.
Kryz... A co się stanie gdy Izrael wycofa swoich agentów z Polski? Np na znak protestu?... Stracimy 50% posłów, 3/4 pracujących w mediach - głównie Ż i szabesgojów ze stajni agenta Izraela Sakiewicza, 50% PKB i Rachonia, Wolskiego, Świetlika, Feusette, Targalskiego, itd.
marcin ... Pana nienawiść do Rosji staje się paranoiczna. Aż dziw, jak można być tak sfiksowanym na czyjeś porażki.
Krzyszt... Tylko czy jest naprawdę z czego się cieszyć. Niepokoje społeczne w Rosji mogą doprowadzić lub sprowokować Putina do tragicznej decyzji, aby wskazać wroga zewnętrznego i go zaatakować militarnie. Zaraza z Chin, wojna z Rosji? Czy już gdzieś tego nie słyszałem? Hm..
?ukasz ... Przemysl okretowo-stoczniowy stanowi jedna ze strategicznych dziedzin Rosyjskiego przemyslu i gospodarki Zatrudnia on 180 tys. ludzi Zwiazane jest z nim blisko tysiac przedsiebiorstw Jednak ok. 80% produkcji jest, zamowieniami wojskowymi Strefa cywilna w sektorze okretowo stoczniowym wynosi ok. 20% i zwiazana jest z zagranicznymi rynkami Rosja jest swiatowym liderem jesli chodzi, o posiadanie lodolamaczy ,a takze ich produkcje i remont W zakresie morskiej techniki wojskowej glownymi kooperantami sa Chiny,Indie i Wietnam W zakresie cywilnym Korea poludniowa,Finlandia.....
Joanna ... Jak już Ławrow wierno-poddańczymi przemowami pod adresem Polski rzuca to znaczy, że jest dobrze.
Tuco Be... Kot jest ewidentnie rosyjskim agentem.
Morshow... W GP napisał Pan "Pozostaje jeszcze kwestia gorsetu biurokratycznego, który narzuca naszej gospodarce Unia", błagam Pana... biuroktaryczne homonto zakłada nam z własnej, nieprzymuszonej woli polski rząd, nawet poszerzając te unijnie regulacje. Proszę pisu nie usprawiedliwać. To nie wina prawa UE, że w samej UE zajmujemy bodaj przedostatnie miejsce, przed bułgarią, wśród krajów najgorszych dla biznesu
Hubert ... Nie ciesz się dziadku z czyjegoś wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał!!! Te doktorki troszkę przygłupie wieszczą upadek Rosji już od Jelcyna.
Bogdan ... UWAGA Bogdan Szopa to ruski troll
Bogdan ... UWAGA Bogdan Szopa to ruski troll
Tomasz ... Radosna wiadomość że ludzie umierają - no debil, my tracimy ale ważniejsze że rosja traci, no mega debil
Andrzej... Nazwa Milicja zostala zastapiona przez nazwe Policja w Rosji w a,d, 2010 .dzesiec lat temu ale juz wczesniej nazwe Policja nosilo Gai czyli Policja drogowa stala za czasuw Jelcyna w 2012 reaktywowano Policje Wojskowa ktora rozwiazano w 1910 co przyczynilo do obalenia Caratu .
Richard... Zagłaszcze nas Pan jak tego sympatycznego kota.
Wiem - nie wnosi sprzeciwu.
Andrzej... Ludzie wyprowadzili 8 proc z kont czyli na kontach pozostalo 149,5 mld dol czyli ponad 600mld zl.
Jaros?a... Zadam pytanie pilne !!!!!!!!
Jeżeli ide do banku na poczte stoje przy kasie w sklepie to nie mogę spelnić obowiązkowego konstytucyjnego i zagłosować w wyborach .
Chyba że chodzi ogrę polityczna a wybory odbęda się normalnie .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WjaX8lJ1PR8