wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.

Koronawirus! Kościół! Masoneria! Dr Stanisław Krajski i Jarek...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Grzegor... Kiedyś Zbyszek Nowak energetyzował wodę przez telewizję, więc i sakramenty się da?
Ryszard... Ja przyjąłem Komunię Św. za duszę mojej żony do ust. I tak się powinno Komunię przyjmować. Pozdrawiam serdecznie.
Aneta a... Większość Polaków popiera masonerię bo widzą jak żyje się w krajach gdzie masoni nie rządzą - Rosja, Chiny, Węgry, Iran itp. itd. Lepsza masoneria niż komunizm, putinizm czy orbanizm.
Urszula... Boże! Co ja czytam na tym pasku?!!! Żołnierz oddał strzały ostrzegawcze, bo ktoś z Czech chciał wejść do Polski? Ile strzałów oddali żolnierze, gdy tysiące emigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu nielegalnie przekraczało granice RP?! Co to się dzieje? Jak długo ludzie będą dawać się zastraszać i niewolič?
Robert ... Ks. Guz sie mylil, udzielanie Komunii nie grozi zachorowaniem zadnemu katolikowi, bez wzgledu na narodowosc. Jestesmy Kosciolem katolickim, lacinskim a nie protestanckim zborem narodowym.
Mark Sa... No i co z tego. Cala ta dyskusja przypomina "zawracanie" Wisly kijem. Polski Kosciol Katolicki jest PRZESIAKNIETY najemnikami Mosadu, masoneri i wszelkich innych sluzb tajnych i jawnych - jakichkolwiek byle by tylko PLACILY i nie ujawnialy HAKOW. Tak dlugo jak Polski Kosciol Katolicki bedzie zalezal od Watykanu tak dlugo bedzie on skorumpowany i zalezny od politykow. Jedna z przyczyn NIE ujawniania aneksu do raportu o WSI - gdzie Kosciol Katolicki jest prominentnie wyeksponowany, jest trzymanie Episkopatu w zaleznosci od politykow i sluzb specjalnych.
Robert ... Pro una sancta et catholica, non postconciliari, Ecclesia!
Jerzy P... Największą krzywde jaką Kościół Katolicki uczynił swoim owieczką to to ,że nigdy nie polecał swoim wiernym czytać Pisma Świętego i żyć słowem Bożym ,a bez Pisma Świętgo ani rusz. Św. Hieronim powiedział: kto nie zna treści Pisma Świętego ten tak naprawde nie zna Jezusa Chrystusa.
wladysl... Trzeba tym durnym biskupom
wprost, * zamkneliscie sobie bramy niebios * - a do nas wiernych nie macie nic.
Wojciec... Pan doktor nie dotknął meritum. Skoncentrował się na masonerii kościelnej, pomijając całą reżyserię owej diabelskiej maskarady - wymierzonej w człowieka i Boga. Nie dostrzeg decydującej fazy zniewalania człowieka poprzez odbieranie mu wiary i wprowadzanie w jej miejsce szatańskiej paniki - czyniącej z człowieka zaszczute, bezwolne zwierzę - gotowe zaakceptować kajdany i śmierć. Pan doktor nigdy zreszto nie potrafił dostrzec ludobójczych pierwiastków medycyny rokefelerowskiej i filantropijnego wampiryzmu Billa Gatesa. A zatem żadna brzytwa tylko żyletka.
wladysl... Ks. Piotr Natanek mial caly czas slusznosc, ze czas porzucic obowiazek posluszenstwa w obronie
kosciola Chrystusowego !
Barb Ho... Zal mi was panowie! Leczcie sie na nogi, bo na glowy to juz za pozno.
Mieczys... ANTYPOLONIZM na katolickim,katedralnym cmentarzu we Wrocławiu?!Doświadczamy CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem wartości cywilizacji PODWÓJNEJ MORALNOŚCI?!
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski w tej sprawie ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Z tej tezy wynika,że KOBIETA ma PRAWO do:
1.poświadczania nieprawdy i podżegania do śmierci?!
2.organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,jaka zatem jakość modlitwy?!
W tej całej historii mającej finał w pozbawieniu mnie prawa do dysponowania grobem,oraz dewastacji nagrobka,który wybudowałem dla moich Rodziców rodzi się pytanie:
kto administratorowi katedralnego cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi kanonikowi honorowemu Cembrowiczowi dał prawo do wydania dyspozycji na usunięcie z płyty nagrobnej moich Rodziców napisu :”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław".Nie było mi również dane aby na płycie umieścić napis,że RODZICE to WOŁYNIACY,a BRACIA to WROCŁAWIANIE.
Nad tym nie tylko przeszły do porządku dziennego organa ścigania.ale została wydana zgoda na pochówek, z kremacją zwłok,co wpłynęło na ograniczenie możliwości wykonania dodatkowych badań związanych z sekcją zwłok.Kto odpowiada za program badań i zakres ich wykonywania?!Nadal otwarte jest pytanie o rodzaj poniesionej śmierci SAMOBÓJSTWO czy SAMOBÓJSTWO UPOZOROWANE,co kieruje na opisanie procesu jak we wrocławskich warunkach za korupcją KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.W pracach dochodzeniowo-śledczych nie było planu,programu badania sprawy,również tego nie wykonano po złożeniu wniosku o WZNOWIENIE ŚLEDZTWA. 
Na problem nie odpowiedział w-ce premier Jarosław Gowin,jaka będzie reakcja przejmująca to stanowisko Jadwiga Emilewicz?!
S?awomi... Już mam!
Krzyszt... A Święty Kardynał Wyszyński powiedział Komunistom NON POSIMUS Płakać się chce Prymas Gniezno kardynaly warszawskie krakowskie gdzie? To idziemy do Katakumb PS. Według Kkk Komunia ważna na stojąco na kleczaco do ust ale też na rękę. A PAN JEZUS JAK DZIELIŁ się Swim Ciałem z uczniami ..? Oni nawet nie wiedzieli że to ostatnie spotkanie z nim Msza św Ofiarowanie Krew się leje z krzyża do kielicha Amen .
Micha? ... NA początek głosujemy 10 maja jeżeli dojdzie do skutku chociaż mało realne przeciwko co to da jeżeli ten sprzedawczyk przegra będą się musieli ułożyć z nowym i co nowy będzie podpisywał jak leci to kolejne kilka % ludzi zobaczy że coś tu nie gra a może skłócą się i będą wybory parlamentarne
T Ch... Dziękuję za dzisiejszy wyklad i za książkę
Adam Ga... Potwierdzam to co mówi pan Stanisław i wiem, gdzie to miało miejsce w Warszawie na Mokotowie.
Ela Osu... U nas w Itali nadal nie możemy uczestniczyć we Mszy Św.. Od 4 Maja Rząd Włoski rozpoczyna zmniejszać zakazy. Cały pragramu zakazów jest rozpisany do końca roku. W programie nie ma Mszy Św.z udziałem wiernych. Biskupi się burzą ale dziś czytałam, że Papież Franciszek jest przeciw temu aby wierni mogli wrócić do kościoła i wspiera premiera Conte.
Polish ... po prostu do kościoła wiecej nie pojdziemy skoro w trakcie triduum byliśmy tAM NIEMILE WIDZIANI !!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lLbePMU0IDw