Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.

Wybory prezydenckie w czasie koronawirusa. "Platforma próbuje...


Gościem Odety Moro w programie "Onet Opinie" był Jan Kanthak, Solidarna Polska. Skomentował działania Senatu i opozycji dot. tempa procedowania ustawy o wyborach korespondencyjnych. Badania opinii publicznej mówią, że Polacy chcą głosować korespondencyjnie i uważają, że ta metoda jest zdecydowanie bezpieczniejsza od głosowania stacjonarnego. I badania opinii publicznej pokazują też na kogo chcą oddać głos Polacy i tutaj upatrywałbym przyczyny tej obstrukcji w wykonaniu opozycji komentował. #wybory2020 #wyboryprezydenckie #koronawirus SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Mateusz... Uszy bolą :(
szatan ... W wyborach stacjonarnych o których mówi Kanthak i frekwencja wyniosla 41% wzięło udział 75 osób
vlodek-... Jak można dać sobie tak "nasrać" do głowy!?
marek d... a j..... KC PiS
Dariusz... Karty do głosowania można kupić w internecie
VERONIC... KOD, Smierdziele RP i folks..jcze głosowaniu mówią NIE!
stanisl... komorowski wszedl na krzeslo w japonii to co moglaby zrobic kidawa az strach pomyslec ludzie codziennie ida po pieczywo kasjerki w biedronce stykaja sie z cala masa ludzi do parku mozna a na wybory nie pierdolni....sie w leb
stanisl... wysmiewacie go peowcy a kandydatke macie super nic tylko plakac jaka partia taka kandydatka
Iza Kot... Kant Hak - to chyba sam prezio nadał mu nazwisko mianując na kolejną swoją marionetkę.
Karolin... Mam takie pytanie. Moja siostra mieszkająca w Hiszpanii na chwilę obecną jeśli wyjdzie z domu na głosowanie 10.05 dostanie mandat. Jak ma zagłosować?
Iza Kot... No sory, ale pani się kompletnie nie nadaje; zamiast gościa pozamiatac konkretnymi pytaniami, zarzutami wobec tego co pier...oli, to zadaje pytania pewnie wcześniej zapisane w zeszyciku. W dodatku robi to w taki wystraszony sposób, bez pewności siebie - to ma być dziennikarstwo? Jakaś bieda straszna... ech..
Jan Nie... gość oderwany od rzeczywistości
Jedno wielkie bałwaństwo
Kręci jak Cygan słońcem
centu?... bezczelna ta larwa..
PROMUJC... Nie ma to jak lans na ściance, politycy i celebryci to ten sam sort.
Henryk ... Ile wynosi dwa plus dwa?. Dokładnie tyle ile PAN PREZES sobie życzy . Przypuszczam , że taką lub podobną odpowiedzią, Jan Kanthak wygrał kasting i znalazł się na listach PIS do Sejmu.
Simon m... To nawet nie marionetka, jak Duda. To naiwny, siermiężny aparatczyk partyjny. Wydaje mu się, że jak składa zdania po polsku to wystarcza dla wiarygodności takiego przekazu. Nawet w PRLu byłby zbyt jaskrawym propagandzistą.
Karolin... jaki jest powod, ze ta pani jezdzi pustym samochodem po Warszawie i skaza srodowisko, skoro nawet nie ma goscia w samochodzie? Totalnie bez sensu. Dodatkow Pani sie jaka, powtarza poczatek pytania, wchodzi w slowo. Widac wyraznie, ze sa problemy techniczne i opoznienia w transmisji. Nie lepiej zostac w studio i zrobic normalny wywiad zamiast jezdzic totalnie bez sensu?
Nataly ... Jakiej kampani?? Jest jakaś kampania wyborcza?! ?‍♀️
jarosla... Nagana głębiej uderza w rozumnego niż sto batów w głupiego.
John vo... Jak sie ten Bolszewik wabi? Kant z Hakiem? Pewnie biega wieczorami pod Ruska Ambasadę. Tam ma miskę z żarciem przy plocie. Putin to dobry Pan.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KJ0Q4WDRYpU