Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.

W PUNKT PROF.W.J.KORAB KARPOWICZ: KORONAWIRUS INNE SPOJRZENIE


Śledź nasze NEWSY:

Najlepsze komentarze:

Ryszard... Przecież wirus daje możliwości ,wiecie dobrze ,że tak rozbuchane Nadzieje okradania i skoków na wszystko ,przez bandę nierobów ,nie mogła by się znaleść bez wirusa ,Co2 ,czy wojny w Syrii ,Iraku , tego ichnego sensu życia .Ludzie zajęci ,pracujący opłacają tą bandę , najgorsze że oni wiedzom dokładnie że tak się dzieje i to budują ,wybierają zamykanie oczu ,udawanie by tego gówna ktore finansują nie widzieć.Jestem wyborcom i krytykuje tych wyborców PISu którzy tłumaczą te zło, mniejszym złem dla swoich niskich pobudek. Marksiści zawsze tańczą na parkiecie z biednych dzieci ,i zawsze ma swój kres zwany ,bieda .Ale na szczęście jest tzw. przysłowiowy płot.Miłego dnia .
dzikika... Ale zapraszanie jakiegoś profesora-samochwały, który nie ma żadnych kompetencji odnośnie epidemii czy medycyny to już gruba przesada.
Ryszard... Gromadzki stary PZPR owiec
Zdzisla... Myśliciel mówi że zmarł na serce chociaż był zakażony , takie głupoty mówi ten nie tylko myśliciel ale znawca i wielki doktor po prostu facet kompromituje się,Krytykuje wszystkich a z siebie robi wielkiego MADRALE.Dziwie sie panu Gromadzkiemu , ze potrafił sie z nim zgadzać. Pracuje na korzyść koalicji obywatelskiej,
Zdzisla... Panie redaktorze Gromadzki gdzie pan wyszukał takiego myśliciela. Przecież to jest politolog , politykier, wielki demokrata . Słuchając tego myśliciela doszłam do wniosku..., że to wolnościowiec ,demokrata w stylu ROBTA CO CHCETA albo zgodnie z przysłowiem Hulaj dusza piekła nie ma. Powinno go spotkać to co pana Borisa Jonsona, nie opowiadał by teraz takich głupot. Pracuje na korzyść czerwonych , a pan redaktor wtóruje mu.
Janusz ... Niewygodny gość. Ale jak już poszło. Plus
Grazyna... Bardzo dużo jeszcze agresji od Policji
Grazyna... Mi brakowało wolności myślałam że jusz nie zabierze wolności przeżyłam stan wojenny a jestem starsza osoba mam żal do rzadu
Zdzisla... Pana profesora powinno spotkać to co pana premiera Borisa Jonsona , może by oprzytomniał.
Jakoś nic nie śłyszeliśmy jego wywodów na temat demokracji w czasach komuny i postkomuny.
Chyba teraz poczuł się wolny i może na temat wolności wypowiadać się. Calkowita wolność prowadzi .
upadku moralnego narodu .Można wyciągnąć wniosek z wypowiedzi profesora wolność to znaczy

HULAJ DUSZA PIEKLA NIE MA. Oto motto profesora i Owsika ROBTA CHCETA. Dlaczego pan redaktor zaprasza takich mącicieli profesorów.Takie profesory na rękę czerwonym.
How is ... profesor to jeden wielki belkot bazujacy na statystyce ,
Jozef M... Pokonawem go w 1 dzien. Szwirus to oszusto swiatowego formatu. Jest to wirus politiczny. Manipulacia. Pan Prof. Ma racje !
TheAand... Ciagle slucham Pana profesora. Mocne brawa dla Pana!
TheAand... Wreszcie ktos myslacy w TV Republika. Mowi, jak jest. Nie kreci i kamufluje, jak telewizje i media glownego scieku. Dzieki profesorze.
Sten Ro... Swieta prawda !
Sten Ro... Sweet prawda, brawo !
alembik... Jak się nazywa ustrój polityczny? ...bo do niego zmierza PiS
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bHg4Sl9qRD8