91 psychologicznych porad, jak zostać wykrywaczem kłamstw


Jak czytać z ludzi jak z otwartej księgi? Czy da się w pełni zrozumieć ludzkie zachowanie? Wielu z nas na pewno zastanawiało się, co by było, gdybyśmy mogli czytać w myślach. Niektórzy wykorzystują do tego swoją intuicję, ale jeśli nie jesteście tak spostrzegawczy, zostało wam tylko jedno: nauczyć się odczytywać sygnały, które podświadomie wysyłają nam inni. W czasie rozmowy tylko 30% informacji jest nam przekazywane za pomocą słów – resztę można odkryć obserwując ruch, ton głosu i niewerbalne sposoby komunikacji. Mimika twarzy, gesty i ruch ciała może zdradzić człowieka i pokazać, co tak naprawdę myśli lub czuje. A więc bez względu na to, czy chcecie czytać w ludziach jak w otwartej księdze, czy zależy wam tylko na dobrym pierwszym wrażeniu, i tak przyda się wam garść porad. CZAS: Stopy nigdy nie kłamią 0:37 Jak oduczyć się złego nawyku 1:06 Czy kłamca potrafi utrzymać kontakt wzrokowy? 2:12 Co zrobić, żeby rozmówca poczuł się niezręcznie 2:41 Lustro za plecami 3:10 Jak się zmusić do odczuwania emocji 3:32 Jak zakończyć nieprzyjemną rozmowę 3:41 Jak wykryć sztuczny uśmiech 4:25 Oznaka, że ktoś jest zdenerwowany 5:12 Jedyna forma wielozadaniowości, do której jesteśmy zdolni 5:53 Wspomnienia nie są czymś, co faktycznie się wydarzyło 6:03 Jak uzyskać pozytywną odpowiedź 8:03 Jak dodać sobie uroku 8:47 Jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce 9:01 Co, jeśli czujecie, że zaraz wybuchniecie 910:19 Co sprawia, że jesteśmy bardziej atrakcyjni w oczach innych 10:56 #poradypsychologiczne #jakosiągnąćcel #jasnastrona Muzyka: Epidemic Sound Użyte materiały (zdjęcia, filmy i inne) pochodzą z: ___ Subskrybuj Jasną Stronę ___ Zasubskrybuj nasze kanały: 5 minutowe Sztuczki 5 MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIEWCZYN 5 MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI PRAWDZIWE HISTORIE

Ostatnio komentowane:


cześć tivolt, czy mógłbyś mi powiedzieć dlaczego musisz zabić pana Shimure lub dać się zabić na końcu? Zobacz »
0:22 144 HERCZE. Mistrzostwo! Zobacz »
今日もあなたの素敵なメロディー聴きながら眠る
このまま もう目が覚めなければ 辛くないのに…
Zobacz »
,,Jeżeli z tego nie przejdzie hajs..."? Grożenie dla pieniędzy?! O Scarlett to ja rozumiem XD. (Jak ktoś nie zrozumiał to dystans?)
Edit:
Czy Lucek oprócz V kogokolwiek lubi, albo mniej nie lubi??
Zobacz »
5:20 Zebo ponieważ ty jesteś zebrą a Dawid Czech to pajac, proste wytłumaczenie dlaczego ci ludzie wolą pajaców a nie ciebie Zobacz »
Mój komentarz , brak słów na to co się dzieje i dlaczego naród nie reaguje i nie walczy. Z mojej strony życzę sukcesów Panu Prezydentowi 2 RP Janowi Zbigniewowi Potockiemu.❤️? Zobacz »
YESSSSSSSSSSSSSSS w końcu. cały czas na to czekałem . Teraz na pewno beda europejskie puchary. Powodzenia! Zobacz »
Nie faworyzuj pielęgniarek. Są takie co im się medal należy, i są takie, co chyba kupiły dyplom. Zobacz »
Siema Bednarek kiedy Nowy Frączek? Na patelni i tak jest bardzo duża różnica ale mężczyźni inaczej patrzą na świat w Brazylii do domu bo już poleciał samolotem na moto Zobacz »
Branie na slidera jest zawsze widowiskowe, dlatego bardzo lubię te przynęty. Dzięki temu, że kamera 360 stopni była włączona możecie to zaobserwować. Możecie także obracając ekran zobaczyć moją reakcję. Zobacz »
4:18 Boże tempoku drewno się kopie siekiera a nie kilofem Zobacz »
Michalina wyglądasz super a babcia jest jak wino cieszę się, że macie formę siostrę i Kacpra też Pozdrawiam...pozytywni ludzie takich trzeba na świecie, aby żyło się lepiej Zobacz »
Wojtek Mann jest zawsze autentyczny, nie robi nic na pokaz (jak PAD), jest fachowcem i znawcą w dziedzinie muzyki rozrywkowej. Tworzy nastrój, albo się podoba albo nie! Ale ma osobowość! Zobacz »
Jak wam się podoba nowy odcinek, daje rade :P ? Pamiętaj, aby zostawić łapkę w górę i suba jeśli Ci się podoba ;)
Jak mijają wam wakacje ? Gdzie byliście / będziecie w tym roku ? Chwalić się !!!
Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał zobaczcie I podajcie dalej Zobacz »
Żaglówki i jachty to mój żywioł ale ten sterowiec i latanie to za "wysokie" progi ..wolę stąpać twardo po ziemi ewentualnie bujać na fali :-) Zobacz »
Kromek gdyby nie twój kanał bym nie umiał grać w Rainbowa.Dzięki za wszystkie poradniki i filmiki z Rainbowa, Battlefielda, F1, Apexa, Warzone, Counter-Strike, I za wszystkie filmiki. Zobacz »
Subksrybuj kanał Porównania w pigułce!
https://www.youtube.com/watch?v=wPetdRfQgrY
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jY3mkSBWqm4


JASNA STRONA ciekawostki

JASNA STRONA ciekawostki

Historia kanału JASNA STRONA zaczyna się w dniu 2018-11-27 08:08:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1390 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 347302512 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1380000 użytkowników.