Radio Maryja ciekawostki

Radio Maryja ciekawostki

Historia kanału Radio Maryja zaczyna się w dniu 2014-03-03 15:48:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 22494 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 47603723 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 58700 użytkowników.

Opieka duchowa w dobie koronawirusa
Ostatnio komentowane:


3:21 Tentacles XD Ten moment kiedy wielkie 2-stronne dildo zaczyna żyć własnym życiem. Yyyy... nie pytajcie mam dziwny humor czasami. Zobacz »
25:01 to piesek kairosa już wiemy co się z nim stało tak naprawde Zobacz »
Super! Z miłą chęcią zobaczyłabym Abhazję!Nic nie wiedziałam o mistrzostwach państw które nie istnieją na mapie świata. Świetnie Pan opowiadał o dziś ale łączył to z historią. Dzięki Zobacz »
Trzymajmy się Słowa Bożego wtedy nie zbłądzimy. W Piśmie Świętym jest cała prawda wystarczająca do zbawienia człowieka. Zobacz »
Kinder Cards pyszne, Hanuta Riegel niszczą system? z mini wersji słodyczy polecam Ci jeszcze spróbować Jeżyki Tyci, od niedawna można je kupić w Polsce-dla mnie torebeczka do zjedzenia na jeden rzut? Zobacz »
Witaj. Pamiętam, jak kiedyś nagrywałaś dużo filmów o tematyce zdobienia paznokci. Niestety ja takiego talentu nie posiadam. Pozdrawiam. Zobacz »
Pytanie do Q&A 2
Cześć, opowiesz o punktach spustowych jak je znaleźć i czy to prawda że punkty spustowe które rozmasujemy to najszybszy sposób na lepszą mobilność? Pozdrowam
Zobacz »
Ja byłam wczoraj pod Ikea w Gdańsku o 21 (u nas IKEA otwarta do 22) i kolejka nadal była :) Wprawdzie nie jakieś tłumy ale z 10 osób w kolejce stało do wejścia, jak na tą godzinę to sporo. Zobacz »
?? Pokój i dobro kochani ??
NIE BÓJ SIĘ NIE LĘKAJ SIĘ, BÓG SAM WYSTARCZY ?️??♥️
Błogosławieństwa Bożego wszystkim tu obecnym ??
Zobacz »
Jak się wszelkie kwarantanny skończyły? :| Po prostu można wyjść gdzieś, a odcinki na długie wieczory w czasach zarazy zawsze spoko! Zobacz »
Dodajcie fragment odcinka "Dieta czy cud" jak Kinga idzie na Pole Dance. Taka moja prośba :) Zobacz »
Superowskie są te TWOJE przeglądy modów , uwielbiam urozmaicać i urealniać THE SIMS 4 ? POZDRAWIAM SERDECZNIE CIEBIE I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA ? Zobacz »
chce wygrac premke bo kupiłem na tani mc ale login nie dzialal
aro111222333123@gmail.com
Zobacz »
https://zrzutka.pl/4aveb7

Jeżeli ktoś chciałby mnie wspomóc byłbym bardzo wdzięczny
Zobacz »
tak tak, zebrała się gimba z polszy i pojechali simplowi zdewastować auto bo nazwał pashe botem....masakra news i clickbejt... Zobacz »
Mam pytanie czy czasami opłaca się grać pokemonami niższym IV tak jak ty grasz charlizardem 10 15 13 a miałeś lepszego Zobacz »
Panie Stanisławie, nieprawda, Polacy są najbardziej uzbrojonym narodem.................w cierpliwość !! Zobacz »
1:56 to ja gdy dostanę dobrą ocenę ? Zobacz »
Twitch suby oglądają pierwsi ? A ten znowu o dziurach gada... 1:40 Rabarbar! Zobacz »
Robin, akurat jak zaczyna się mój wykład online ? no cóż, zobaczę jak tam moja podzielna uwaga oglądając odcinek i robiąc notatki ? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-TfYNgIsTAE