Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.

Nie daj się epidemii Dr T. Droń Powoli opanowujemy epidemię...


Śledź nasze NEWSY:

Najlepsze komentarze:

Tadeusz... ko konfederaci komuniści przegraliście
Lili Br... Bardzo w porzadku doktor. Mowi inaczej niz system dezinformacji : sen, UV, zdowa zywnosc, witaminy. Oklaski za ten program. Wiecej takich gosci.
TheAand... Dr T Dron jest OK, bo mowi o wzmacnianiu wlasnego ukladu immunologicznego. Tego nie uslyszysz z ust szumowiny z ministerstwa zdrowia lub z mediow glownego scieku.
TheAand... 14:51 Ciemny redaktor mowi "wszyscy czekamu na szczepionke , ...nie wszyscy, sami sie szczepcie produktami zloczyncy Gatesa, ktory dazy do depopulacji .
TheAand... Bardzo dobrze, ze dr Dron mowi i zacheca do dbania o swoja naturalna odpornosc. Tu lezy pies pogrzebany z kazdym wirusem. Umieraja ludzie, ktorzy sa juz powaznie chorzy. W Bergamo zaszczepiono potezna liczbe ludzi starszych na grype dwa miesiace przed koronawirusem i stad ta duza liczba zgonow.
TheAand... Wygoglujcie dr Zbigniewa Martyke, odrynatora jednego ze szpitali na Slasku. Uslyszycie prawde o tym koronoswirusie.
Zenek K... Powoli wychodzimy na prostą i nie mogę doczekać się kiedy zostaną otwarte granice. Bo jednak tego trochę brakuje.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MHJXfuZ1djY