Włodzimierz Cimoszewicz OSTRO o PSEUDOwyborach: To KPINA!


✔ ZASUBSKRYBUJ i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej: ✔ Cały artykuł na stronie: ✔ Polub nas na Facebooku: ✔ Instagram Super Express: ✔ Twitter Super Express: ✔ Kanał Andrzeja Kostyry: ✔ Kanał Ewy Wąsikowskiej Tomczyńskiej:

Najlepsze komentarze:

Antyczn... Juda Cimoszewicz i kłamczuszka, ale duet?
Patryk ... Czerwona komunistyczna paskuda z szemranym pochodzeniem .
GuitarG... Prawdziwy Polak...Władimir Timoszewicz:)
Roman D... I kto to mówi taki fagas.jak cimoszewicz -- znależli.sobie autorytet to już sięga dna.
Henryka... Sam się wyszczepia chłopie... Nie masz pojęcia o szczepionkach. Po co komu szczepionka jeśli ktoś jest zdrowy. Jedyna szczepionka to własna odporność, ktoś wziol łapówki, aby inni zrobili gruba kasę na szczepieniach... Hi hi.. Na pewno nie chodzi o zdrowie obywateli...
Erica H... Kpina to jest ze Pan siedzi w Bruxeli . pan , kopacz Ka , Miller , Rosa T. , jestescie tego samego kroju . Tylko koryto was zaspakaja i teraz , tak dobre pieniadze . Trafilo wam sie Jak kurze ziarno
Jan Zdy... Tak tak tylko złodziej zamyka za sobą drzwi na klucz. Kiedy te mordy przestaniemy oglądać? to przecież były żenujący pseudo premier tego typa nie da się słuchać.
Piotr H... Cimoszewicz Ty KURWO Komunistyczna Bekarcie Sowiecki Zebys ZDECHLA SPRZEDAWCZYKU BANDYTO ZLODZIEJU Jednym z Tych BANDZIOROW I ZLODZIEJI PRL - u i KC PZPR KTORZY wraz z TOBA BANDYTO doprowadzili Polske do RUINY A Nas Polakow do SKRAJNEJ NEDZY Z ktorej do tej pory Ta Polska wyjsc nie moze a Tyle milionow z nas Poloni nie mogli przez was CIMOSZEWICZ BANDZIORY powrocic do Polski i tak jak Ja uciez z Kraju rzadonym min. Przez CIEBIE KURWO BANDYCKO Z KC PZPR !!!
Zamilcz wiec i zamknij Ta SWOJA BRODNA FALSZYWA ZDRAJCY I ZLODZIEJA BANDZIORA MORDE BOLSZEWIKA PRZEKLETEGO TY ZDZIRO CIMOSZEWICZ !!!!
conradG... PRECZ Z KOMUNĄ i komunistami . Pytać komuniste o prawo i demokracje ?????
Basiule... To kpina ,że ten facet ma jeszcze głos...???
gegan g... włodek trza si było ubezpiczyć pamietasz-wypad z POLSKI
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5Ez9ykh_i1k


Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.