Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.

CZY POLSKA GOSPODARKA PRZETRWA KORONAWIRUSA? Gość: Robert...


CZY POLSKA GOSPODARKA PRZETRWA KORONAWIRUSA? Gościem Edyty Hołdyńskiej jest Robert Nowicki, wiceminister rozwoju.

Ostatnio komentowane:


Dobry jest w fortnite kto tak uwaza ren? kto nie KOM


Pozrdawiam i nie zmuszam do odpowiedzi ;)
Zobacz »
3등이다ㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔㅔ Zobacz »
HELLOOOOO,HEY,I know that this is an independient vídeo,but I Will talk with You and with Marvel studios please Zobacz »
Przetłumaczymy ten przekaz propagandowy dla ludu - Kaczynski chce dobrze dla Polski, Gowin chce zle. Macie popierac Kaczora a Gowinem pogardzać. Tylko Naczelnik! Zobacz »
Gowin należy do tych którzy żyją z ciągłego "robienia dobrze" Polakom. Zwykła menda partyjna i tyle. Zobacz »
Hah śmieszne to wjeżdżanie do ringu samochodem. Pamiętam jak Krzysztof Kułak wjechał brdm-em. To był zawodnik Zobacz »
czy nadal jest taki płaski i czy można grac na domyślnej mapie?Czy da się wyłączyć zombie z ładunkami wybuchowymi? Zobacz »
Zrób tylko jedną elektrownie która tylko by zasilała rurociąg elektrownie - baza (żebyś nie łaził na pieszo jak ci elektrownie siądą) Zobacz »
Fajny live, bardzo mi się podoba ten nowy czat. Taki trochę wolny i z inną nazwą, akurat ona mi nie pasuje - "Komentarze"?! Kto to w ogóle wymyślił? :p Zobacz »
O J CentY wrzuca nowy film z Blair Witch jest tera co oglądać bo taka stypa jest codziennie normalnie nuda i stypica a jak widze powiadomienie że nowy film na kanale to od razu jest po co żyć pozdrawiam Zobacz »
A jeśli mam już pudla to będę miał jakąś rekompensatę w srebrze lub zlocie czy będę miał zablokowany jego wybór Zobacz »
One of the snappiest renderings of this famous tune i ve ever heard from a fairly unkown band!!!!amaizing orchestration overall,thank you for sharring all those priceless alltime gems, never to be forgotten!!! Zobacz »
Ja ostatnio zapuściłem wąsa :D teraz boje się go zgolić bo moja kobieta by mnie zostawiła xD a gdybym zgolił ten wąs to czy kochalaby wciaz?:D Zobacz »
7:40 jak sobie uklęknął hahahaha Zobacz »
Oni chyba skakali bo nie chcieli się udusić albo splanac bo to jedne z najbolesniejszych śmierci. A tak to szybka i bezbolesna śmierć Zobacz »
Ja awansowałem klubem z elf championsship do premier league i utrzymałem się w kolejnym sezonie stawiam na juniorów cały skład 80ovl + oprócz ławki jestem w lidze Europy a mam ocene zarządu 67 brawo EA Zobacz »
mam nadzieje ze zostanie nominowany nexe333 i jaworskitv (błagam aby moje modły zostały wysłuchane) ???♥️ Zobacz »
FINALLY, now we just have to wait for someone to convert it for Assetto Corsa with a nice realistic sound mod!
(as the previous one)
Zobacz »
Słowa krytyki ??? ... dla zasady słucham mądrych i głupich ... ostatnio częściej tych drugich z wielu licznych powodów. Zobacz »
Władysław Kosiniak Kamysz Tygrysek - który z Was jest normalny , nie jest krętaczem i politycznym oszołomem ??? Władziu miej litość dla moich uszu i pozdrów żonę , zajmij się dzikimi zwierzętami. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=g_Su6Tnt3LY