Bodnar o wniosku Witek: to próba zaangażowania Trybunału...


Myślę, że chodzi o to, aby zaangażować Trybunał Konstytucyjny do pewnego sporu politycznego i żeby za jego pomocą mieć jakiś argument do tego, żeby te wybory nie mogły się odbyć 10 maja, a w późniejszym terminie (...) Proponowane nam są różne rozwiązania prawne, ale zawsze trzeba przypominać, na czym polega pierwotne złamanie prawa. Polega ono na tym, że jakiekolwiek zmiany w kodeksie wyborczym powinny być dokonane pół roku przed datą zaplanowanych wyborów. Te rozpaczliwe próby doprowadzenia za wszelką cenę do wyborów mają niewiele wspólnego ze standardem demokratycznym. To jest dla nas powód do wstydu na arenie międzynarodowej mówił w "Onet Rano." Adam Bodnar. #wybory2020 #wyboryprezydenckie #wyborykorespondencyjne SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Wiolett... Od kiedy PiS przejął TK jest On wyrocznią we wszystkim z Panią magister prosto z Berlina, a kiedyś pisowcy twierdzili, że TK nie ma większego znaczenia. To samo będzie z SN.
miromsk... bodnar spasłes sie wieprzu na tej posadce a kinol już prawie jak u murzyna od tego wtykania go w nieswoje sprawy
Maciej ... Witek i Przyłębska - fajnie, że nie tylko faceci w PISie dają od tłu.
Paul... Gdyby nasi politycy byli na takim poziomie jak w Niemczech, Austrii, USA, to nasi politycy z PiSu i opozycji by się dogadali, zmienili konstytucje, tak że prezydenta wybierał by parlament. I nie potrzebowali byśmy tego całego cyrku wyborczego. Prezydent w Polsce ma tak niskie kompetencje że nie ma potrzeby wybierać prezydenta wyborach powszechnych jak w USA czy Francji. A przykład Dudy który jest tylko długopisem Kaczyńskiego.
Stefan ... PIS to nie partia polityczna.
Zbudowali strukturę mafijną
W Polsce. Wyborcy Pisu zrozumieją jak sami padną ofiarami mafi.
PROMUJC... Ja tam uważam, że wybory w sierpniu wiele nie zmienią, Duda może mieć podobny wynik.
Qqq Qqq... P Bodnar na Prezydenta Konkretny Sprawiedliwy i Prawdziwy Facet A nie jopki roztropki Takich Ludzi Potrzebuje POLSKA Duzo Zdrowka !!!????????????
MikeLtm... Pisiorkom jak spluniesz w twarz to powiedzą, że deszcz... Po co z idiotami rozmawiać zatem?
Kpt. St... Przypomnijmy że Duduś = węgiel = susza = śmierć.
Kpt. St... Szkoda że wyznawcy i tak tego nie zrozumieją.
jarosla... Sprawiedliwy nienawidzi kłamstwa, bezbożny sprowadza na siebie wstyd i hańbę.
Malgorz... Lewacka mordo jak tam twoj synalek nozownik?
Fron Tu... Nie moze prowadzwca siedziec w aucie i.rozmawiac zamiast tak jezdzic samej? Bez sensu gosc gdzie indzuej a jazda trwa. Bodnar jak zwykle super
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RcXDavzlNj0


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.