DZIEŃ Z ŻYCIA Graf


ZAPYTANIA BIZNESOWE: #iSmerfiq #Minecraft #Graf SUBSKRYBUJ: Wystąpili: Minka: Zobacz MOJE #SocialMedia Obserwuj na INSTAGRAM: (iSmerfiq) Dołącz do GRUPY FACEBOOK (SmerfowaDolina): Mój 2 kanał: Obserwuj na FACEBOOK (iSmerfiq): Znajdź mnie na TIKTOK (iSmerfiq): Muzyka z Filmu |

Ostatnio komentowane:


Chcę zakupić olej mannol 15w40 superoil do c330 c360 c360 3p w najbliższym czasie
Myśle że wybór trafiony...
Zobacz »
Nie można tak dociskac peelingu kawiyacyjnego, że zbiera naskórek, wgl powiedziałaś, że są tam resztki makijażu to nie robisz tego na oczyszczoną skórę? On działa poprzez pęcherzyki A nie mechanicznie. Zobacz »
Nie jestem poetą
Nie piszę wierszy
Wkurwia mnie to że każdy pisze ----->"pierwszy"
Nie jestem pierwszy i huj mnie to obchodzi
Zobacz »
I znowu będzie pełno komentarzy "początkujący terrorysta" zamiast "terrarzysta" Zobacz »
I mam jeszcze jedno pytanie czy tym płynem do dezynfekcji „tribiotikiem” czy coś, co można nim dezynfekować, pędzle czy co ?✨ Zobacz »
Hello there

Btw wiśnia jest jedynym youtuberem którego znam i rozmawia z widzami na odcinku jakby byli to jego przyjaciele od urodzenia oraz jakby byli przy nim. +500 do youtuberostwa
Zobacz »
"złośliwość rzeczy martwicy" kłapołuch ale sayori wciąż żyje i obiecała że zmusi cie aby nagrać pomarańczowy Wietnam na modern Day. Zobacz »
A ja może lekko odchodząc od tematu, są szanse na strimka w tym tygodniu czy dopiero po powrocie z "wolnego"? Zobacz »
Śląski lektor powinien zagościć w branży gier na stałe :D
Pan Niklaus w roli głównej :)
Zobacz »
Hantaa, w tym banku nie przechowuj więcej niż 2550 geo, bo je stracisz, a i te czarne bariery będzie można później przedashować ale póki co nie masz pozwalającej na to umiejętności. Zobacz »
Napisz w komentarzu #tatuaż a przypnę ci ❤️
Instagram: @seba_terniz
Zobacz »
Panie Krzysztofie, najlepszy program. Zawsze czekam na pańskie przeglądy, zarówno mediów jak i prasy. Serdecznie pozdrawiam. Czołem wielkiej Polsce! Zobacz »
Popieram!!ale czy to nasz rzad czy my juz zyjemy w okupowanym kraju i tylko nazwa zostala???!!czemu nie robi porzadku z takimi nieudacznikami ministrami??!! Za co im sie placi z naszych podatkow??!! Zobacz »
for our friends germans: germans will talk about freedom of speech and thought - when merkel has made germany to statlins gulag!!! Zobacz »
bardzo nie lubie czaskowskiego ale o dudzie pisałem juz dawno , Duda to POZER i KOMIK mógłby zastapic chaplina, to osmieszenie wszystkich Polaków , ZOBACZCIE JAKIEGO MACIE PREZYDENTA, nikt nie zna Bozych Planów Zobacz »
Hej zrobisz recenzją Huawei Y5P i Huawei Y6P są to telefony z niskiej półki cenowej chciałbym się dowiedzieć czy warto je kupić ? Zobacz »
Hi, I previously wrote a comment that you are a scammer, but I decided to check if your store is really authentic. It turned out that it is. I am very sorry and thank you for the account :) Zobacz »
Ogólnie oglądam Cię od bardzo dawna chyba od party hard A nigdy mi nie przychodzi że nagrałem odcinek lub Jest live A tak wogule obejrzałem raz dla the spire i sam zacząłem grac Zobacz »
Fajnie by było zobaczyć jakiś filmik jakie macie zapasy na aktualke, coś typu tego co Casablanca(?) zrobiła :) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6JIdLq-I1YQ


iSmerfiq ciekawostki

iSmerfiq ciekawostki

Historia kanału iSmerfiq zaczyna się w dniu 2013-03-20 20:03:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 374 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3708965 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 52400 użytkowników.