CZY PLATFORMA POZBĘDZIE SIĘ KIDAWY BŁOŃSKIEJ?


CZY PLATFORMA POZBĘDZIE SIĘ KIDAWY BŁOŃSKIEJ? Gośćmi Wojciecha Biedronia są Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika "Sieci" i Jakub Maciejewski, publicysta tygodnika "Sieci".

Najlepsze komentarze:

Ted... Kidawa idź na wybory nie świruj.
Bogdan ... Kidawa zaorała platformę
Andrzej... Szanowni panowie!! Wasza "dyskusja"?,Wasza "rozmowa" ?,,,gdybanie ...jest jednym wielkim rozczarowaniem.Zawodowi dziennikarze polityczni ,powinni miec wiecej do powiedzenia,wiecej do przekazania, sluchaczom i spoleczenstwu. Jestescie u zrodla ,widzicie wszystko od podszewki i gdy padaja pytania ,zaczynacie operowac ogolnikami. Mamy prawo wymagac od Was wiecej ,niz spodziewamy sie uslyszec od oglupialych i tepych lewackich klapaczy ,jakimi sa Lis,Olejnik czy Zakowski. Pani Kidawa-Blonska ,niestety eurydytka nigdy nie byla i nie bedzie ,ona nwet nie ma podstaw ekonomiczno ,swiatopogladowych ,by byc politykiem.To jest szeregowa czlonkini partii ,do naciskania guzika do glosowania i milych usmiechow.Zreszto w PO tacy sa wszyscy!1...bez wyjatku.Banda tumanow i wody destylowanej.To nie oni kradli ,nie oni krecili afery finansowe.Od tego byl Tusk i Roszkowski i ich pomagierzy ,z drugiego szeregu. Panie red.Karnowski ...prosimy o zdecydowane opinie i wiadomosci.Prosze sie nie bac przekazac ,zdycydowanej i ostrej wypowiedzi....Co tak naprawde kombinuje ten Gowin??Pozdrowienia
Joanna ... Precz z komuchami i zdrajcami Polski????
Prezes... jak widzę karnowskiego o się włączam pappa.
Robert ... Dajcie spokój Panowie. Ile mógł czekać pan marszałek na posłańca z kopertą życia z Nowogrodzkiej? Pół roku, rok, dwa lata.
Sylwest... Kidawe jako przedstawiciela platformy wysłać do Górnej Wolty ....
Joanna ... Ja mam nadzieję, że Gowinowi tak nie odbiło i opamięta się
Zielony... Tych bliźniaków nie odróżnisz? kto jest kto.
Zuza... Kidawa skonczyla studia za uklady komunistyczne tj.za koperty! Jej tepota przekracza wszystko! takich debili ukrywa sie w partiach!
Stanisl... P. Kidawa catze Frau za rok mogła by wygrać te wybory, taka dobra kandydatka, a takie małe poparcie w sondażach ? ???
VITO. K... Senat to scemniacze. Biorom duże pieniondze polakuw. Do likwidaci
VITO. K... Narud się. Domaga Senat. Do. Likwidaci
Halina ... Zgadzam się!!! Z tezą, że szykują nowa obcje?!
Andrzej... Nie odwołają bo to fatalnie wygląda, jedyna szansa to przy przesunieciu wyborów na np.sierpień pani MKB sama zrezygnuje z przyczyn osobistych czy rodzinnych i cale poparcie przesunie sie na Holownie . Oboje z tego samego obozu ,wymienia tylko kandydata nr1 na tego nr2
Ps. Możliwe, że zaraz pomocna dłoń Grzegorza Schetyny pojawi sie na kole sterowym PO . To co się dzieje może byc grąuśmiechniętego Grzesia ?
Adam Bi... Chlopie po to skurwesyny komuny nie sciemniaj
Gerda B... POLSKA POZBEDZIE SIE W CALOSCI PO
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MP6BhK_Nd6o


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.