2ryby.pl ciekawostki

2ryby.pl ciekawostki

Historia kanału 2ryby.pl zaczyna się w dniu 2013-04-16 13:24:29.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 616 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6226379 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21700 użytkowników.

Rafał Porzeziński | 12 kroków Uzależnienie. Zakochanie w...


Na czym polega uzależnienie? Jak je rozpoznać u bliskiej osoby? Podobno uzależnieni zachowują się, jakby śmiertelnie zakochali się w swoim największym wrogu. Oddają mu całe życie, choć wiedzą, że to ich niszczy. Jest to trudne szczególnie dla osób, które się o nich troszczą. Próbują im pomóc, ale zazwyczaj to się nie udaje. Dlaczego tak się dzieje? Jak w mądry sposób pomóc i okazać miłość osobie dotkniętej uzależnieniem? O tym wszystkim Rafał Porzeziński w pierwszym odcinku nowej serii pt. “12 kroków”. Zapraszamy do oglądania programu Ocaleni.tv w TVP 1 w każdy wtorek o 23:00. Zdjęcia i montaż: Daniel Brzezina Pomoc na planie: Dominika Gruszka Muzyka: Biz Baz Studio – Apprehensive at Best (Biblioteka audio YouTube) Dwanaście Kroków Anonimowych Alkoholików Krok Pierwszy Przyznaliśmy, że jesteśmy bezsilni wobec alkoholu – że nasze życie stało się niekierowalne. Krok Drugi Uwierzyliśmy, że Siła większa od nas samych może przywrócić nam zdrowy rozsądek. Krok Trzeci Podjęliśmy decyzję, aby powierzyć naszą wolę i nasze życie opiece Boga, tak jak Go rozumieliśmy. Krok Czwarty Zrobiliśmy wnikliwy i odważny osobistą rozrachunek moralny. Krok Piąty Wyznaliśmy Bogu, sobie i drugiemu człowiekowi istotę naszych błędów. Krok Szósty Staliśmy się całkowicie gotowi, żeby Bóg usunął wszystkie te wady charakteru. Krok Siódmy Zwróciliśmy się do Niego w pokorze, aby usunął nasze braki. Krok Ósmy Zrobiliśmy listę wszystkich osób, które skrzywdziliśmy, i staliśmy się gotowi zadośćuczynić im wszystkim. Krok Dziewiąty Zadośćuczyniliśmy osobiście wszystkim, wobec których było to możliwe, z wyjątkiem tych przypadków, gdy zraniłoby to ich lub innych. Krok Dziesiąty Prowadziliśmy nadal osobisty rozrachunek, z miejsca przyznając się do popełnianych błędów. Krok Jedenasty Staraliśmy się przez modlitwę i medytację poprawiać nasz świadomy kontakt z Bogiem, tak jak Go rozumieliśmy, prosząc jedynie o poznanie Jego woli wobec nas oraz o siłę do jej spełnienia. Krok Dwunasty Przebudzeni duchowo w rezultacie tych kroków staraliśmy się nieść to posłanie innym alkoholikom i stosować te zasady we wszystkich naszych poczynaniach.

Ostatnio komentowane:


Czemu czasem przekleństwa (ale tylko napisy) są ocenzurowane a czasem nie, kto w ogóle wpadł na pomysł żeby w takiej grze cenzurować przekleństwa? Zobacz »
Czekałem na kolejny odcinek!!! Swoją drogą będziesz ogrywał nowe Assassins Creed?
Z góry dzięki za info.
Zobacz »
Dla tych co chcą się zaszczepić
https://youtu.be/pqfNqBxzhmc
Zobacz »
Dla tych co chcą się zaszczepić
https://youtu.be/pqfNqBxzhmc
Zobacz »
Po 1 wsze komunistow na szafot po 2 ie ich majatki odebrac dla chorych dom dziecka kombatantom ktorzy chca wolnosci po 3 cie mlodziezy polska powstancie tak jak harcerze w powstaniu warszawskim Zobacz »
Onet jest nie uczciwy a Węglarczyk zaprosił gościa a potem jak lew ryczy! To nie było na miejscu takie zachowanie ! Trzeba z nimi zrobić porządek! Zobacz »
P. Kidawa catze Frau za rok mogła by wygrać te wybory, taka dobra kandydatka, a takie małe poparcie w sondażach ? ??? Zobacz »
ciekawe co by się stało jakby można było połączyć wszystkie komputery w jedną sieć z zasięgiem na cały świat Zobacz »
Nazywasz to miasto Rudą Śląską, ale jakoś nie wciskasz ludziom paliwa jak dragów =D ( zasłyszana historia z końca lat 80). Zobacz »
Gratulacje zwyciężczyni za konkurs :D Nie wiem czemu, ale po tym pytaniu domyślałem się, że to będzie pytanie warte wygranej i się nie myliłem :P Zobacz »
Nie moze prowadzwca siedziec w aucie i.rozmawiac zamiast tak jezdzic samej? Bez sensu gosc gdzie indzuej a jazda trwa. Bodnar jak zwykle super Zobacz »
Chaos chaos i jeszcze raz chaos sami go robicie wszyscy w tym rządzie marzenia i się pbudzenie w Polsce to gdzie ta pani jest na Syberii bo ma marzenia z ciętej głowy Zobacz »
Czy tylko ja zawsze jak Anecia sie żegna i mówi "papapapapapapapapapapaaa" to ja mówie to razem z nią? XD Ja tak mam z a w s z e Zobacz »
6:39 nie ma to jak zabić jednego policjanta rakietnicą z bliskiej odległości Zobacz »
Lutel swojom powiedzmy wioskę zwiedza i śledzi zdrajcę nawat nawet łapkę w górę dajcie ludzie Zobacz »
Ej rozkmina, skoro była tak koszmarnie zraniona czemu nie ma blizny (No przynajmniej ja nigdzie tak owej nigdy nie zauważyłem) Zobacz »
@Smerf Minecraft Jeżeli czytasz to to proszę Cię o to byś zobaczył muj komentarz pod twoim postem z setduszkiem Zobacz »
Dzięki Handy za zainteresowanie mapką! Nawet nie wiesz jakie to miłe dla mnie, że poświęciłeś trochę czasu na wspólne przejście :P Zobacz »
Ehh keiran tyle godzin pierwszej pruby ubicia tego mostrum prawie tak trudny jak pierwsza walka z letho Zobacz »
Ej pomożenie mi wbić 50 frendów w pokemon go jak by co daje mój kod jak ktoś chce niech mnie dodaje (6783 7032 8707) <---- tu jest kod❤️ Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_V1mIyKxWK4