Pasja informatyki ciekawostki

Pasja informatyki ciekawostki

Historia kanału Pasja informatyki zaczyna się w dniu 2012-02-05 11:44:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28736675 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 246156 użytkowników.

Sieci komputerowe odc. 7 Podsłuchiwanie sieci: program WiresharkWesprzyj na Patronite ► Podglądanie sieci, praktyczna analiza pakietów, odczytywania danych logowania to wszystko w tym odcinku. [ 00:00:15 ] Tytułem wstępu [ 00:01:04 ] Aplikacje do analizy ruchu sieciowego [ 00:03:11 ] Instalacja programu Wireshark [ 00:05:21 ] Korzystanie z programu Wireshark [ 00:22:33 ] Przechwytywanie danych logowania do stron WWW oraz serwera FTP [ 00:26:29 ] Przechwytywanie danych z innych komputerów ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ DOBROWOLNE WSPARCIE: TRENAŻER EGZAMINACYJNY: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ZAPRASZAMY: ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Muzyka w filmie: Chris Zabriskie: Prelude No. 22 – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Sieci komputerowe Podsłuchiwanie sieci: program Wireshark

Najlepsze komentarze:

Rafaell...Co jeśli opcje (ikonka zębatki) jak i wiele opcji są szare, niepodświetlone, niemożliwe do wybrania?
Panas...Ja bym optował za tym abyście pokazywali wszystko na linuxie.
Anna Ja...Kiedy chcę przechwytywać pakiety z localhost, niestety nie przechwytuje nic. Zainstalowałam bibliotekę, ale przechwytuje mi pakiety tylko z sieci bezprzewodowej. W czym może tkwić problem?
Dominik...Wydawało mi się, że sieci będą nudne, ale po obejrzeniu kilku odcinków jest to dla mnie tak samo ciekawe jak programowanie. Z niecierpliwością czekam na odcinek z konsola w sieci. Panie Damianie świetna seria.
Deska E...Niech Pan nie pokazuje swojego IP publicznie, bo jeszcze zobaczy to haker bonzo i zablokuje Panu płytę główną. Proszę uważać!
Voyager...Pasja informatyki....kiedy odpalam wiresharka wyswietla TYLKO i wylacznie bluetooth pakiety i NIC wiecej na dodatek z automatu odlacza moj laptop od sieci ...........i tak za kazdym razem ....co to za paranoja ??......moj dostawca netu jest cenzurowany podejzewam ze wszyscy w UK ......czy globalizacja i cenzura przykleila sie na wszystkich i nie ma juz wolnosci w necie ??.......masakraa co teraz ??
Wojtek ...Panie Damianie, to już było napisane wcześniej, ale ja bardzo proszę żeby Pan czytał nieco wolniej... Poza tym, to najlepszy kanał edukacyjny na polskim yt. I marzy mi się kurs matlaba :)
Hepsko...jeśli nie mamy dostępu, to proponuje atak man in the middle ( zatruwamy tablice arp) :>. Pozdrawiam
Jakub P...Pierwsze kilka sekund i już zasubskrybowałem :)
Szymon ...Nie jestem w stanie się zgodzić z 24:00, kolizyjność md5 jest ogromna i ten fakt jest powszechnie znany od ponad 20 lat i z tego powodu nie używa się tej funkcji do haseł..
lord lo...1000 protokolow sieciowych ? Hahha chyba nawet 100 nie ma :)
Micha? ...Czy będzie może seria dt. protokołów sieciowych? Np. Ospf, bgp czy is-is :)
Pozdrawiam
Kenny K...szkoda, że nie ma pdf'a ;(
Krzyszt...ale dobre! ale smaczne! mnniaaaam! - zjedzone!
BlackEy...słabo z nowymi odcinkami.
Jan Kow...Bardzo ładne miniaturki ;)
Krzyszt...Ta seria jest mega
Lavee...Takie pytanie czy ucząc się z książek i internetu programowania można coś osiągnąć? czy trzeba koniecznie iść na te studia
Inviaz...Będzie na kanale coś o opengl?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzn6vAfspIcagLax1fck_jw