Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły pogłębią problem...


Koronawirus w Polsce jest sytuacją złożoną. Oprócz walki z chorobą, kwestiami ekonomicznymi i gospodarczymi, jest także kwestia, o której bardzo mało się mówi. Zamknięte szkoły sprawia, że szereg dzieci, które nie je posiłków. Tylko w szkole mogły liczyć na ciepły i pełnowartościowy posiłek. Staramy pomagać tym, dla którym sytuacja z koronawirusem oznacza brak posiłków mówił w Onet Rano Grzegorz Łapanowski, który uruchomił akcję wspierającą rodziny potrzebujące. Szef kuchni przyznał, że w skali całego kraju takich osób i rodzin potrzebujących jest bardzo dużo i zachęcał do angażowania się w pomoc im. Mam nadzieję, że nam wszystkim po tej sytuacji z koronawirusem pozostanie taka refleksja związana z tym, że może nue musimy tak szybko żyć. Może ten cały pęd, którego byliśmy częścią, wcale nie jest niezbędny mówił gość Jarosława Kuźniara. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Damiano... Tylko w szkole mogły liczyć na ciepły i pełnowartościowy posiłek. Taaak? A 500+ na co idzie? A no racja, na wódkę i fajki.
Witold ... Noście Namordniki preferowane przez szumowinę z kaczej kliki. do obejrzenia https://www.youtube.com/watch?v=-cpW4kY3rnA
COCABOS... morda nn kim ty jestes
Zyga 90... Wbijajcie na mój kanał zobaczyć tańczącego koronawirusa świrusa
Ewelina... W czasie pandemii obserwuję ambiwalentne efekty. Jednym z nich jest wpływ szkoły na rozwój dziecka. Moja 15letnia już córka mniej czasu spędza w szkole (co pewnie negatywnie odbija się na procesie nauczania) ale z drugiej strony ma w zasięgu ręki ciepły posiłek (co z pewnością pozytywnie wpływa na zdrowie). W budynku szkolnym, w którym spędzała przed pandemią większość dnia w ogóle nie ma możliwość zjedzenia ciepłego posiłku- stołówki brak.
Alexey ... Ktoś: Uspokój się, polskiego Elon'a Musk'a nie istnieje
Polski Elon Musk:
Bartlom... Polecam świetne nagrody za ciekawe ankiety 
  https://panelariadna.pl/register?ref=988450723
Tomasz... Zamknięte szkoły pogłębią nierówności w służbie zdrowia..
oliviee... kiedy triki na trzepaku
Er3gi... Ty serio jeździsz sam samochodem po mieście i gadasz z gościem przez internet xDDD
84Nietz... Grzesiek jest niesamowity ale dostał więcej minusów nic na to już nie poradzę!!!
jarosla... Ubogiego nienawidzi nawet własny sąsiad, a bogaty ma wielu przyjaciół.
My Abys... Ha ha ha jagiello z heliosa ma cieplo w majtach
Ania Ww... Kiedy zaczniecie mówić "co w trawie piszczy"!!!
M... Na YouTube leci na żywo ,,,STRAJK POLAKÓW DAJĄCYCH CHLEB RZĄDOWI ,,, Coś pięknego,tysiące ludzi jest na strajku.
Gaga... Zamknięte stołówki z pewnością pogłębiają niedozywienie dzieci. Zgadzam się z ta opinia. W patologicznych,wielodzietnych rodzinach 500 zł przeznaczone na każde dziecko jest wydawane głównie na alkohol i inne używki., a ciepły posiłek jest rzadkością. Według takich rodziców szkoła ma wykształcić,wychować i wyzywic,a oni plodza sobie kolejne,by dostawać od państwa jeszcze więcej.Nie ma kontroli nad rozchodowaniem tych kwot.Taka niestety jest rzeczywistość. W czasach przed koronawirusem,już na pierwszej lekcji w szkole niektóre dzieci pytaly, co będzie na obiad w stołówce. A dlaczego pytaly,bo nie jadły śniadania w domu,ani nie miały ze sobą drugiego,żadnej kanapki,jabłka. Przez kilka lekcji siedziały w ławce myśląc tylko o jedzeniu. Dla dużej grupy dzieci w wieku szkolnym obiad w stołówce szkolnej to jedyny gorący posiłek w ciągu dnia przez cały rok szkolny. Niestety,teraz tego nie ma. Szkoły dbają o swoich uczniów.
Witek G... Elon Musk
Rafa? S... SZUMOWSKI TY SKURWY.SYNU POWINIENEŚ WISIEĆ KUR.WO I MORAWIECKI TAKŻE!!!!
Jarosla... "Madka" i "patuś" nie mają rąk i nóg, żeby coś ugotować ?
Dragotr... Skoro rodzice tychże dzieci są w stanie pobierać 500+, to są też w stanie je wykarmić. Jeśli się z tego nie wywiązują, to są ****owymi rodzicami i powinno się im te dzieci zabrać.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zkARzMu3qzo


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.