Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.

Koronawirus a teorie spiskowe cz.II C. Kościelniak, T....


Koronawirus a teorie spiskowe cz.II C. Kościelniak, T. Stawiszyński Starcie Cywilizacji 316/2 Śledź nasze NEWSY:

Najlepsze komentarze:

Manasik... Te fachowiec.... 9/11, to tez byla teoria - BYLA. Chemitrails tez byla teoria - BYLA. Ponad polowa sejmowych zesiedlencow zmianila nazwiska z zydowkich na polskie - ZMIENILA. Krzywizny Ziemi nie widac - NIE WIDAC. Teoria spiskowa, to cos, czemu zaprzecza establiszment, utrzymujac ludzi tak dlugo w niewiedzy, jak to mozliwe - pozniej ju sa tylko FAKTY. Na Ksiezycu nikogo nie bylo - NIE BYLO. Wirus 'pandemiczny', to zwykla grypa - GRYPA. 5g zabija - ZABIJA. Pizzagate i adrenochrom to FAKTY - TO FAKTY. WAZNA JEST TYLKO MAXYMALNA KONTROLA, INWIGILACJA I UTRZYMYWANIE LUDZI W NIEWIEDZY - KONTROLA, INWIGILACJA I NIEWIEDZA ! OBUDZCIE SIE !
Pawe? L... Chorągiewka Terlikowski zawsze ustawiony i nadstawiony do aktualnego wiatru. Brakuje Żakowskiego, Lisa i tego z Onetu, jak mu tam, Bambosz, Bartosz, bo zapomniałem. Już wiem, Bambosz Węglarczyk.
Zbokole... Pierdolenie o szopenie
Nikotyn... Muszę dodać że 3 osoby mówiące to samo to nie dialog tylko wciąż monolog.
Nikotyn... Moim zdaniem większą wina Chin było zafałszowanie statystyk a WHO zastosowanie wadliwych modeli na podstawie tych danych. Przypomnieć także chciałbym że BJonson wycofał się z pierwszego planu ponieważ pokazano mu model zapowiadający 1.5 mln ofiar śmiertelnych. Prawdziwa prognoza?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CjRZlgACXzU