Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.

Koronawirus w Polsce. Janusz Piechociński: idzie bieda, za...


To nie jest czas zajmowania się alegoriami i myśleniem o komisjach śledczych, na które nie ma większości w Sejmie – powiedział w programie "Onet Rano." Janusz Piechociński, pytany o gospodarcze skutki pandemii koronawirusa. Ten czas powinien być momentem pełnej mobilizacji na każdym poziomie: polityki, administracji, samorządu, biznesu i państwa. Idzie bieda. Przychodzi do Europy i Polski. Za chwile to zobaczymy – stwierdził były wicepremier i minister gospodarki, w rozmowie z Tomaszem Sekielskim. #koronawirus #koronawiruswPolsce #wybory2020 SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Ostatnio komentowane:


Thank you for this update, game is amazing and fun so it will be pleasure to come back and discover new side-quests! :) Zobacz »
Ponieważ już mamy  Kajko i Kokosz Przygody wojów i ogrywamy je z Młodym regularnie, to nowe "kajkikokosze" są must have? lelum polelum! Zobacz »
Zastanawia mnie jak to możliwe że mój Hyundai 1.6 wolnossący który ma zaladwie 155nm przyspiesza do setki w 9.9 sekundy a taka astra która tych nm ma prawie 300 jest wolniejsza prawie 2 sekundy Zobacz »
Czarne dziury sa spoko. Dziury budzetowe sa brzydkie. Ale na serio, kosmos to najpiękniejsze miejsce na ziemii...tfuuu w kosmosie. I moje pytanie, w czym rozszerza sie kosmos....az glowa boli. Pozdroooo Zobacz »
Oh Heroes 3 aż mi się dziecistwo przypomniało, stara dobra gierka... Jak fajnie że mogłem zobaczyć tą gierkę u Lutela. ? Zobacz »
Powinieneś pójść na parkur koło domu Dariatki tam jest parkur, a nie przeskakiwanie co jedną kratkę Zobacz »
#mit Pierwszą cześć triatlonu(pływanie) możemy pokonać o wiele szybciej za pomocą Jetpacka lecąc tuż nad poziomem wody Zobacz »
Czemu nie użyją antycheata od Lola? Jeśli taki jest no albo czemu nie kupili najlepszego chyba easy antycheata??????? Zobacz »
Amazing fast vac ban #prolandarmy Zobacz »
Trzeba być upośledzonym
Aby oglądać arona
Serio
Tak samo jak Potockiego
Króla Polski
Zobacz »
Czyta Pani w myślach, wczoraj zrobiłam zakwas :) Co prawda z mąkinpszennej razowej, mam nadzieję że wyjdzie. Zobacz »
WITAM. DZIEŃ DOBRY. JESTEM DUMNA. CZYTAŁAM BIAŁĄ RÓŻĘ. POPRAWIAŁAM TEN TEKST W MĘCZARNIACH. POLECAM TĘ AUTORKĘ. ❤ Zobacz »
Dawaj o on

Straszy wojna i Kati i paliona i matrunera


Palion ma sojusz z ON
Zobacz »
Proponuję AWP Wildfire Sam posiadam kozak? A za to naruszenie kwarantanny to ja się z tobą zamieniłem ?? Zobacz »
co prawda znam i rozumiem angielski ale zaliczyłeś wpadke i puściłeś innym napisy angielskie a nie polskie (pierwszy raz na tyle odcinków) Zobacz »
Czemu nie mogę zmienić ubrania? Kupiłem rękawiczki Team Aqua i nie mogę ich założyć, ani nic przebrać, wyskakuje Error jakiś, plssss pomocy! Zobacz »
Tak właściwie to okazuje się że większość Pokémonów można normalnie w dziczy złapać włącznie z hitmontopem czy nawet ho oh, mimo ze jest to bardzo rzadkie Zobacz »
Borussia Dortmund nieźle a m3tzuplay a będziesz nagrywał po tej karierze kariere zawodnika jakiegoś napastnika? :P? Zobacz »
Nareszcie coś nowego na tym yt ? super, podoba mi się, że Twoje filmiki mają naprawdę często wydźwięk dydaktyczny, nie tylko ten kosmetyk fajny a ten nie ale i garść merytorycznych uwag? pozdrawiam Zobacz »
0:39 mialem wode pełną ust XD Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CwiZwHjbpSg