Kolejne zachorowania na koronawirusa
Ostatnio komentowane:


Ten Ras Frostwhisper był magiem w scholomance, wskrzeszony przez kel'thuzada, był jego porucznikiem i ulubionciem, był bosem dangeonie chyba Zobacz »
Refleksje o ,,musze,, mamy już za sobą? w tym roku mnóstwo komarów:)Zastanawiam się jakie spostrzeżenia mogą wywołać .Dziekuje że nawet podczas wakacji pomyślał Ojciec Adaś o słuchających. Zobacz »
Witam. Akurat jesli chodzi o wiek nauczycieli to przynajmniej szczególnie na wsi jest wiele nauczycieli 60+. U mnie w szkole praktycznie wszyscy byli 60+ i z tego co wiem w pobliskich szkołach podobnie. Pozdrawiam Zobacz »
Jaki jest główny składnik kislu widza roją?
X
X
X
X
X
X
X
XD
X
X
X
X
X

TARCZAN POTASUkill me
Zobacz »
Dobrze że zapis jest. Niestety ale nie mogłam obejrzeć live bo musiałem wiśnie w sadzie obierać?? Zobacz »
Disowskyy jesteś Bogiem yt dlaczego ty masz tak mało subów jak dla mnie powinieneś mieć 100 milionów za takie filmy. pozdrawiam :) Zobacz »
To był granat a nie ty sam się zabiłeś ??‍♂️
I po pierwsze by pisało „POPELNILEŚ SAMOBÓJSTWO“
I po drugie tam było napisane Bertbert zabija Pavła
Jak porażka ??‍♂️
Zobacz »
Panie Zbigniewie. Nie robi pan cięć w swoich filmach a pomimo tego nie zacina sie pan i mówi płynnie. Szanuje. Zobacz »
Hmmm godzina 00:20 idealny czas na horror Zobacz »
O matko jaka to była impreza- tam wszystko się zgadzało?? Mati jak dobrze że było to w twoich 'ustach'? Zobacz »
Aż mi się wszystko przypomniało z Barbie, te wyprawy do Selvadorady, zdrady i te dramaty..? W sumie nawet spoko te akcesoria ,ale powinni te okienka zrobic tak jak np. menu ze zjedzmy na miescie Zobacz »
Siemanko sou shibo, chciałem ci powiedzieć że bardzo cię lubię i że robisz bardzo fajne filmy na YT, mam do ciebie spoory sentyment. Pozdrawiam ? Zobacz »
yoł yoł Mateo znowu pierwszy hehe, pozdro nagrasz zemną odc xd jakieś 1v1 ?
Btw: oglądam cię od czasów mmów jak wbijałeś range
Zobacz »
Dzięki za umilenie poranka ? tak myślałam, że te rzeczy to nie żadne cuda bajeczki. Też jestem zdania, że warto wydać więcej a mieć coś lepszego. Miłego dnia. Pozdrawiam ? Zobacz »
"granica jest tam, gdzie kończy się nasze dobro" - dziewczyno, dzięki Ci za te słowa. Normalnie będę je przekazywać kolejnym pokoleniom ? Zobacz »
Dojebali sie do koryta prezesi w du.. e jeba.. i, cwaniaczki za biureczka jedna wielka mafia żygać mi sie chce na nich, jak bym spotkal takiego prezesika od razu bomba na ryj. Zobacz »
1:22 Wyzwanie przyjęte Wojtek Zobacz »
Dziękuję za cudowną przekazywaną wiedzę. Tej wiedzy bardzo mi brakowało Jesteś nam bardzo potrzebny Pozdrawiam I Edytke jak pięknie o niej mówisz Zobacz »
Nie obejrzałem do końce ale. Mona na beringu inecz to co macie żeby koła się krenicily to weźcie pod kontem i bendzie dobrze podlonczcie bering do kontrola działa sprawdzalem Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VUgqHR4N-I4


Radio Maryja ciekawostki

Radio Maryja ciekawostki

Historia kanału Radio Maryja zaczyna się w dniu 2014-03-03 15:48:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 22494 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 47603723 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 58700 użytkowników.