Mass Effect: Andromeda 30 Wszystko dla placówki, ale bez przesady.

Mass Effect: Andromeda ceny PC Mass Effect: Andromeda ceny PS4 Mass Effect: Andromeda ceny XONE Mass Effect: Andromeda to zdecydowanie top 10 oczekiwanych gier tego roku. Czy będzie też w zestawieniu Top najlepszych gier 2017 roku? Sekcja IGN Polska: Porównanie Graficzne Mass Effect: Andromeda Ekskluzywne gameplaye Mass Effect: Andromeda, przedstawienie postaci i gry Wstępne opinie graczy, są podzielone. Pojawiają się opinie o kilku kiepskich aspektach gry, czy zaważą na całości, czy będą nieznacznie przy innych pozytywnych aspektach? Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: ^^ Internet od MOICO ^^ Sprzęt Rocka ^^ Forum ^^ Facebook: ^^ Rock ^^ JaRock ^^ Grupa FB Ekipa JaRock Mass Effect: Andromeda premierę w Polsce ma 23 marca. Nie jest dziwne, że wytwarza duże zainteresowanie i pewnie bez większych problemów sprzeda się w kilkudziesięciu tysiącach sztuk na naszym rynku. A jak Wy się zapatrujecie na Mass Effect: Andromeda? Kupiliście w preorderze, czekacie na recenzje, w ogóle Was nie interesuje? (zapraszamy do głosowania w ankiecie w kartach)Effect: Andromeda Wszystko placówki, przesady.


Najlepsze komentarze:

Tobi PL... heh chyba troszkę za dużo takich wątków romansu w tej grze
Mysteri... ,,Przeskanuj Peebee czy coś" XD
Tomasz ... Zabawne...
Zbyslaw... Rock zawsze znajdzie 2 mln powodów by nie romansować z nikim :).
Zbyslaw... Świetnie.
Adam Zi... Romans z Cora lub Peebee
Rubymaj... Nie wiem, czy mogę cię oświecić Remigiuszu, ale overlord był dlc do me2, gościu z autyzmem, który potrafił się komunikować z gethami, wyszła niezła rzeźnia, ale ta postać tej banki robiła jako jeden z npców, nie pamiętam dokładnie, ale dlc było zajebiste polecam ;)
Miko?aj... ta ukryta gejoza...
the win... roki zboki
Asmodeu... Rock. Musisz mieć romans z Peebee żeby móc dać kosza temu typkowi :D
Polish ... Wszedzie sexualne zagrozenia , sugestie wykorzystywania naiwnych kobiet ... troche nie przesadzacie z ta nagonka na tworcow gry dla dzieci? Bolek i Lolek oraz Twniky Winky z rozowa torebka tez niktorym nie pasuja ... Nie brnijmy w te slepe zaulki w komentarzach. Andromeda to zwykla i naiwna bajka . Niech taka zostanie bez wyszukiwania na sile hardcoru ,ktorego widac niektorym brakuje na co dzien....:-)
Radek F... 29:00 jakie szyny taka stacja :)
Satan... Dziwne nogi? rasizm!
Glazopl... Ta obawa w oczach, że rzucą się na siebie przy whisky ;)
Jacek... Super seria Rock!
Maciej ... 34:25 rock ma nadzieje ze sie zaczną lizac
Maciej ... homo homo homo gay gay gay tylko to tworcow w glowach
Online ... Rock ty rasisto
willet2... 30:42 Rock, widać wyraźnie że to nie jest wątek romansu homoseksualnego- tylko wersja dialogów rozpisana dla siostry Rydera- Sary (czy jak ona tam miała). W każdym innym podobnym przypadku- alternatywa jest napisana dla bohatera żeńskiego- przede wszystkim.
Mxksiu... Rock może skończysz powoli serie z andromedy bo widze że coraz mniej się ludziom podoba :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k