mirek sakowicz ciekawostki

mirek sakowicz ciekawostki

Historia kanału mirek sakowicz zaczyna się w dniu 2012-09-02 14:20:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 212 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7338662 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 0 użytkowników.

bezdotykowa dostawka do dozownika z mydłem koronawirus COVID19


Przystawka mechaniczna z bezdotykowym czujnikiem do dozowania mydła w płynie Elementy montażowe blacha aluminiowa /około 20 cm drutu mosiężnego / spinacz biurowy/podkładka papowa/ śrubki, podkładki,nakrętki. Elementy elektrotechniczne silnik /przekładnia/ mikro wyłącznik /przewód/ Elementy elektroniczne dioda nadawcza/ foto tranzystor /tranzystor/2 rezystory/przekaźnik. Korpus nośny wygięto z 2 kawałków blachy aluminiowej . Konstrukcję wzmocniono dwoma rantami z których jedną z krawędzi wykorzystano do zamontowania zestawu foto optyki . Przy zagiętej krawędzi , wycięto otwór do zamontowania pompki zaworu podajnika. Nad zaworem dozownika zamontowano śrubę która spełnia rolę dźwigni . Napęd to mini przekładnia ślimakowa wymontowana z magnetowidu W magnetowidzie służy do sterowania kieszenią z kasetą VHS. Bezpośrednio na kole zębatym za pomocą 3 śrubek zamontowano podkładkę papową . Na podkładce zamocowana jest dodatkowa śruba która posłuży jako zaczep cięgła a na kole zębatym dodatkowa śruba w koszulce do sterowania mikro przełącznikiem w tym przypadku krańcówką. Cięgło wygięte jest z drutu od spinacza biurowego i zawieszone pomiędzy śrubą na podkładce a długą śruba roboczą pracującą w charakterze dźwigni . Zaczep dźwigni to 2 tulejki dystansowe poprzez które zamocowana jest blacha z otworem . Po drugiej stronie przy mechanizmie zamontowano prowadnicę dźwigni . Prowadnicę dźwigni wykonano z drutu z mosiądzu .Drut nagwintowano na obu końcach i wygiętego w kształcie litery U Szybkie obroty zestawu napędowego wymusiły zastosowanie natychmiastowego samowychowania silnika do czego wykorzystano mikro wyłącznik współpracujący z przekaźnikiem .Czujnik obiciowy zbudowano w oparciu o 3 elementy i przekaźnik.Jako zestaw foto optyki wykorzystano fototranzystor i diodę "ir"Część mechaniczną i elektroniczną zabezpieczono deklem wygiętym z cienkiej blachy.Wycięcie w dolnej części podstawy służy do zamontowania przyssawki .

Ostatnio komentowane:


Podoba mi się bardzo
Szczególnie twój ton głosu :)
Teskt też jest super ??
~btwfajnenawiozaniedołva:))))~
Zobacz »
Rozumiem wieszanie obrazów w pojedynkę. Malowałam mieszkanie i nie umiem powiesić obrazów, czekam, aż ktoś mi w tym pomoże, a mam sporo obrazów. Pięknie masz Karolinko, mieszkanie z dusza. Zobacz »
8:51 (usztywniacze) do ćwiczeń gdzie usztywnienie nie jest konieczne xddddd Zobacz »
Luksor prosze daj linka do Mercedesa CLK w następnym odcinku z rigs of rods bo nie moge go znaleźć. :( Zobacz »
Block cltuche rób à nie spadasz jak noobek, wpisz se na yt "Block Cltuch Montage", pooglondaj I wyciągnij wnioski, jak ja XD Zobacz »
1:33 Rok czasu to pleonazm. A podobno studia masz pokończone. Zobacz »
A co z Hulkiem? Sam Thanos stara się unikać konfrontacji z zielonym olbrzymem gdy nie jest to konieczne Zobacz »
Zrobisz analizę zwiastun the last of us 2? Chodzi mi o ten: https://youtu.be/VmdQyiHwtpQ Zobacz »
Aktualka: dzisiaj chłopcze padło 4 razy, w sumie w gameplayu 172. Kratos by go mógł pacnąć za złe zachowanie, jak już po własnej matce jeździ to wydaje mi się że przegiął. Nastoletni bunt? XD Zobacz »
moim zdaniem wejdzie jeszcze jakiś bohater ponieważ jak ma się te lobby z bohaterami i żołnierzami ,że se można wybrać , jest jeszcze jedno okienko zupełnie puste jakby miał tam ktoś jeszcze wejść... Zobacz »
Już się nie mogę doczekać, uwielbiam azjatyckie klimaty, tym filmem jeszcze bardziej mnie kupili. Byle do premiery i siekamy mongolow Zobacz »
4:21 Ciri Szarża dobiera kartę :P Zobacz »
Cenny przekaz, a teraz do dzieła--Bożego..no i oczywiscie czas już, aby zamieszkać w rusinowicach, wzrastać razem duchowo, i żyć dłuuugo i szczęśliwie...?? Zobacz »
Ile razy potrzeba uczestniczyc w webinarach?
Moc ciągle rośnie i jeżeli ktoś uczestniczy na początku to będzie podłączony i będzie tak samo czuć wzrstajaca moc?
Zobacz »
Y algo para usted, Sr. Juan: Jesús ha dicho: Ustedes harán cosas más grandes que Yo!!! También viene eso por los chips, de las cuales debemos defendernos. Zobacz »
Jprd o kurwq dupa Jacka Frosta xd zostawcie tu łapke! Bo jeśli nie idziemy na spacer i w ryj xddddd siema tritsus Zobacz »
???? Przemek ty powariowałeś! PŁYN DO MYCIA NACZYŃ DODAŁEŚ DO HAMBURGERA ERNESTA! NAJGORSZY POMYSŁ!
A tak wogule fajny odcinek tylko pomysł Przemka z płynem naczyń był całkowicie pojebany
Zobacz »
Jak już opadnie ten cień mgły to RAPER Adrian zwany DURNIEM będzie musiał podać imię i nazwisko a powietrze będzie WSPANIAŁE Zobacz »
A jarek zamiast takie pomniki niszczyć a ulice zmieniać to daje pozwolenie na jeszcze więcej komunistycznych ulic a nad pomnikami sie zachwyca Zobacz »
Gnojówki tyle narobiłaś to musisz iść precz !
Gnojówką teraz zajmie się Rafał Szambonurek .
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hKjV0qYeYvo