GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

Historia kanału GameTrollTV Gry Planszowe zaczyna się w dniu 2010-08-08 07:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1057 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8615085 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35600 użytkowników.

Co jest grane? Smallworld Warcraft, Koronawirus i inne...


►Smallworld World of Warcraft 1523/114279/Small World of Warcraft edycja polska.html ►Escape quest 29624330,p.html ►Drogi do Rzymu ►Koronawirus gra planszowa ►Black Angel Bądź fajny i nas subskrybuj: ► SUBSKRYBUJ KANAŁ:

Najlepsze komentarze:

Wieslaw... Szczepionka to nie lek tylko sztuczny wspomagacz odporności, który można zastąpić wieloma innymi sposobami. Jak będziemy wsłuchani tylko w ten medialny bełkot i wierzyć w takiego "świętego grala" którym ma być szczepionka jako jedyne, słuszne rozwiązanie, to naprawdę mamy bardzo wąską percepcję jako społeczeństwo
BasteQ ... Też uwielbiam starożytny Rzym :D (choć Grecja okresu klasycznego wydaje mi się ciekawsza). Niemniej jednak, po prostu Cię rozumiem. Pozdrawiam serdecznie! ;)
Maddred... Niby nikt ślizgaczy nie ogląda, ale każdy kojarzy Sashę :D
Tomasz ... Co z porównaniem S&S, Descenta 2 ed. , Gloomhaven...podczas jednego odcinka na żywo zapytałem oto samo i odpowiedź wtedy padła "będzie" widziałem wtedy na Pana twarzy złość połączoną ze zrezygnowaniem ... więc przypominam się :) Pozdrawiam
Zientas... Jeśli Smallworld Warcraft będzie rzeczywiście tyle kosztował co mówisz i faktycznie nie będzie oferował mechanicznie nic więcej co w klasycznych wersjach to jest to dla mnie słaby żart i skok na kasę, zachowując proporcje taki Monopoly w innym uniwersum. Ciekawe czy chociaż dodadzą za ponad 200zł jakieś drewno czy plastik poza kością...

A odnosząc się Piotrze do Twojej ulubionej epoki, czy grałeś już w VIAE: Roads to Rome? Gra wygląda bardzo elegancko.
Blaceza... jutro: Hero Realms, Aeons End, Clank!. no i wszystko :D pozdro Piotrek i do jutra ;)
Were Wo... Sasha Grey fanką parzenia herbaty długo i po same torby :D Haha Dzięki Piotrze właśnie złożyłem preorder na SmallWorld of War raft bo wróciłem do WoWa podczas kwarantanny
Mxd Rrr... Dzięki za kolejny odcinek. Dobra robota. I odwagi w krytykowaniu faktycznie słabych lub niewartych swojej ceny gier. Prawdziwy recenzent nie boi sie krytykować i krytyki.
A tym samym ja widz, sympatyk i planszowkomaniak nie zostanę wprowadzony w błąd przez producenta gry.
xtomash... Najlepszy kanał, najlepsi patroni :)
Heavie ... wow planszowy na allegro za 1000zł używka xD

Ogromna szkoda, że nie chcą wydać tej gry jeszcze raz, ogrywałbym ale mnie nie stać [*]
Jan Szy... Sasha Grey niczym dobry Earl Grey ?
Piotr B... Jak Starożytny Rzym to Concordia.
Anton K... 8:15 - to chyba nawiązanie do "Żywota Brajana", dialog o tym, że Rzym im prawie nic nie dał oprócz ....
petrek ... To nie koronawirus to kononowirus
Ivan Dr... Sasha Grey.... ręczna robótka.... no PIĘKNIE SIE BAWISZ :P ;)
xilk... Piotrze, parę słów na temat tego, co omawiasz.

Smallworld WoW - Jak dla mnie produkt, który jedynie jaki ma cel, to zarobek dla chińskiej Zamieci z marki Warcrafta/WoWa, nim jeszcze fani kompletnie porzucą produkty tej serii. Przepraszam, ale jestem mocno na nie, aby płacić ponad dodatkowe 100 zł (bo zwykłego Smallworlda znajdziesz obecnie za jakieś 130 zł spokojnie w sklepach) tylko za to, że zamiast świata ogólnego fantasy Smallworld mieć grafiki z Warcrafta. Dlatego osobiście podziękuję za takie atrakcje. Jasne, cały czas czekamy na oficjalne ogłoszenie, jak ta gra ma wyglądać, ale jak sam mówisz, z ogólnych zapewnień, ma to być po prostu SmallWorld, ale z innymi grafikami... I za te grafiki nie zamierzam płacić od 70 - 130 zł.

Escape Quest - to jedyny produkt, który mnie zaciekawił w tym materiale. Możliwe, że skuszę się na wersję w klimatach cyberpunka. Jestem ciekaw tej rozgrywki, a że niedługo mam z dziewczyną zamawiać kilka rzeczy, to pewnie ta książka też tam się znajdzie.

Drogi do Rzymu - takie wsiąść do pociągu? Nie, już mam inne gry tego typu ;) Choć trzeba przyznać, gra ładnie wykonana. Może kiedyś trafi na moją listę do zakupów, ale to raczej po rozegraniu kilku partii w jakiejś gralni.

Koronawirus - według mnie produkt nie warty uwagi. Po tym materiale, wygląda mi osobiście na grę w stylu "węże i drabin", czyli rzucasz kostką, wchodzisz na pole i rozpatrujesz jego efekt. Jako coś do Print and Play byłoby ok. Jako jedna z kilku gier w zestawie jeszcze też. Jako samodzielna gra? Nie dziękuję.

Black Angel - ciekawa gra, ale nie dla mnie. Niestety nie mam czasu siedzieć długo nad grą, a ostatnio nawet jak znajdę czas, to wolę pograć kilka partii w lżejsze lub krótsze tytuły, niż ślęczeć nad jednym.
ash ash... Pjotjek pjotek! Ty nam imputujesz, że wirus istnieje? Ty Reptilianinie chcesz żeby nas zaczipowali xD
Rados?a... Twój wstęp całkowicie mnie rozbroił ??
Daniel ... Super film :) najpierw łapka na ślepo potem oglądamy:) miałem jeszcze przypomnieć o tej palanszowce co pisałem tydzień temu company of heroes board games :)
Dominik... Świetny pomysł na grę o korona świrusie:-) Dziękuję za odcinek :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_zCzK8BjBxg