QUEST PALADINA I NEUTRALE Omówienie kart Un'Goro Basia 'Azjatycki Cukier' Włodkowska


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TC2sx2yY964Najlepsze komentarze:

Dominik... ta karta za 6 jest jedną z lepszych w hearthstonie xd
Daniel ... A czy przypadkiem sekret paladyna "pomsta"(czy w ang. wersji "Avange" czy jakoś tak, nie pamiętam za dobrze) nie zadziała? Jest napisane na quescie "cast" a nie "play", więc to wygląda, jakby równie dobrze spelle z Yogg-Sarona zadziałały. Czy źle to rozumiem?
Vakon85... Hey, super omówienia bardzo pomocne, ale możesz mówić po polsku tzn co to token co to zulu czy zolo czy jakieś rogale ale te 7 daysy, jesteśmy polakami i mam prośbę mów polskimi nazwami.Wielkie dzieki bo pomocne materiały:-)
Micha? ... mkrr nie żeby coś ale z ice lancą słaby przykład podałeś do tego stronnika 5-4 za 8 bo wypada a jak omawiasz karty to tylko przez pryzmat standardu a nie wilda. Taka drobna uwaga jeśli chcesz profesionalnie do tego podchodzić. Nie hejtuje tylko wydaje subiektywną krytykę.
KrukTV ... bran miedziobrody + galvadron = koniec gry w następnej turze ( niestety tylko na wildzie )
Avade... 13:00 yogg?!?!!?!?!??!
Maciek ... Tylko nasz kochany Mateusz może stwierdzić że Pyros 2/2 za 2 dodaj do ręki jego kolejną formę jest słaby a ravasaur runt nawet bez battlecry'a jest spoko.
Dominic... Teraz będą dwa typy decków: Paladyn i Druid. Albo Paladyn wykona Quest i zabije Druida poprzez OTK, albo Druid wykona Quest i zasra Paladyna koksami.
Blaise... Odnośnie questa: można grać tę nową neutralną legendę, która spawnuje planty, a na wildzie można grać w dodatku djinni of zephyrs. Wtedy buffy się podwajają i da się robić questa szybko i łatwo
Pawe? G... Złamałem się i kupiłem 50 pakietów w przedsprzedaży :)
Tinhear... Się podniecacie galvadonem jak żyd szeklem a questa nie zrobi żaden użyteczny deck
Iwona m... https://battle.net/recruit/XT5VF5GZGJ?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=web moj kod rekrutacyjny plis wbijajcie gram codziennie
Moglo... zaciela ci się film w 4:15 a 5:30
Moglo... zrób odcinek dziś z trolowania
ilc3dyn... Qłest Paladajna i nerubiany!
Le?ne w... Tortollan ma świetną grafikę.
Magical... Umbra + upiorny rumak = unkillable stół
Ja Ja... Spiritsinger Umbra + Dredsteed = lol
Are3k... Jeżeli meta będzie wolna ten Umbra będzie dobry do Rouga ;D Dajmy na to zagrywamy do w 5 turze albo 6 z Ukryciem a potem w 7 np. 2x Rojnika , 2x Lichwiarza lub Aye. Nie zapominajmy o Kartach naszego Łotra które cofają nam karty na rękę dobra jest opcja damy na to własnie z rojnikami wrzucamy go Rojnik po czym krok w cień i ponownie rojnik co daje nam już 2 golemy + 3 z samej Agoni :) Spoko to wygląda ale zobaczymy jaka będzie meta.
Adrian ... no to teraz wyszła karta która wszystko zmienia bufy na agoni wracają do reki (wiadomo że wiecej niz 2 sie nie opłaca bo wyciszenie ale i tak op)
Basia 'Azjatycki Cukier' Włodkowska ciekawostki

Basia 'Azjatycki Cukier' Włodkowska ciekawostki

Historia kanału Basia 'Azjatycki Cukier' Włodkowska zaczyna się w dniu 2010-06-03 20:04:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 66 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5581526 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 112000 użytkowników.