V!NCENTY DOCENT ciekawostki

V!NCENTY DOCENT ciekawostki

Historia kanału V!NCENTY DOCENT zaczyna się w dniu 2014-12-30 17:17:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 271 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2536495 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 15900 użytkowników.

POLSKA ODKRYWA LEK NA KORONAWIRUSA !!!
Ostatnio komentowane:


7:18 jest chyba napewno błąd . Jest napisane USB -C 3A/ 20V/ 15W a powinno być 60W tak jak niżej przy Power delivery 1.0 micro USB Zobacz »
Czy nie powinno być tak, że kiedy gram z kumplem na multi to moby powinny mieć 2x więcej życia, a kiedy gramy na expercie to 4? Zobacz »
Czekaj, jeśli na pustyni można znaleźć Magic Conch, czy to jest nawiązanie do Calamity? Bo tam w fabule było że pustynia to było dawne morze, które zostało osuszone przez Calamitas. Zobacz »
Eeej, jak pierwszy raz to widziałem myślałem że to coś do PvZ3 CD

I pomijając gardew warfare 2 i neighborville to grałem wszystkie wersje, teraz przechodze tą pierwszą wersje na telefon na 100%
Zobacz »
2:45 nie musisz cenzurować ponieważ ma zakrytą twarz ;) Zobacz »
?Lubisz grać sobie w Brawl Stars ?
Tak-?
Nie-?
?Uwaga?
✔️Proszę pomóżcie mi wbić 1526 subów ✔️
Zobacz »
W filmie na kanale kruszwil Karolina powiedziala do kamerzysty Adam tytul filmu Moja dziewczyna mnie zdradzila. Jak nie bylo tego na kanale to wrzuć to na kanal
(Oczywiście jak będziesz chciał nie zmuszam?)
Zobacz »
Nie ma roślin podwodnych bo zimna woda w tym roku maj jest zimny a szczupaki aktywne bo nie maja co jesc bo drobnica jeszcze na glebokiej wodzie Zobacz »
Spychu będziecie nagrywać materiał z końcowej oceny sezonu lato 2020? Z odniesieniami do materiału z początku sezonu? Zobacz »
Zrobisz na szmiesznesiuszki.pl mój model telefonu mam dooge bl7000 bo nie mam etui Zobacz »
Ja jak skończyłem pierwszy tom Pana Lodowego Ogrodu i zorientowałem się że nie mam dalszych części to byłem bliski płaczu ? Zobacz »
Patologię z rana
Jak śmietana
(tak 14:04 to dla mnie jeszcze rano :p)
Zobacz »
Zjedzenie trzy sztuki arbuzów??? to będzie dziewczynka? a żeby mieć chłopaka? trzeba zjeść też trzy sztuki jabłek??? super odcinek? Zobacz »
Smutne jest to, że Płużański jest w TVP PIS jego ojciec był w drużynie Pileckiego a PIS wybrało na marszałka Czarzastego, który nazywa żołnierzy wyklętych bandytami. Zobacz »
dla obłowionych na Polakach za współpracę z okupantami, my jesteśmy ich bydłem tubylczym, co w tym dziwnego, tacy prowadzący, takie szkolenia Zobacz »
NACZELNY DEBIL U.E OBATEL czarnecki w połączeniu z sakiewiczem resortowym dzieckiem U.B.eków to jest "SZCZYT" HIPOKRYZJI kaczyńskiego. Zobacz »
sakiewicz ty resortowe dziecko U.B-ełckiej pary małżeńskiej krew wyssana z mlekiem matki zrobiła z ciebie FJUCIE bez mózgu, KRETYNA na sznurku kaczyńskiego. Zobacz »
Uncharted still looks beautiful which just surprises me. Like the fact that ps4 holds its own is amazing Zobacz »
Nie chcesz kupić prasy claas variant 180 jak tak to pisz do mnie kubajab1@wp.pl Zobacz »
Super praca! Myślę że następny zameczek to fajny pomysł. Btw Może udało by się naszkicować zamek Kaer Morhen z Wiedźmina ? ;) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pnVpEZqiJkc