sukces.pl ciekawostki

sukces.pl ciekawostki

Historia kanału sukces.pl zaczyna się w dniu 2013-12-16 15:19:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 292 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29377749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 195220 użytkowników.

CHWAŁACzy warto pracować nad sobą? po co to robić i przede wszystkim: JAK TO ROBIĆ Wygrana jazda Ferrari: Katarzyna Z. Łukasz J. Paulina W. Piotr T. Wioletta C. ___________________________________________ Biografia Franklina: SUBSKRYBUJ: Facebook Blog i transkrypty video. CHWAŁA

Najlepsze komentarze:

Blurys... Kom dla aktywności
Blurys... Super film pozdrawiam
M1X 1... ciekawy temat
Babajag... Panie Jacku. tak czysto informacyjnie w bardzo krótkiej formie . odstawiłem cukier i pszenicę z diety razem ze swoją dziewczyną, uprawiam systematycznie sport i faktycznie jest odczuwalna zmiana. miałbym prośbę o poradę przestać starać się naśladować innych ludzi i porównywać się do nich co mnie Dołuje i nie jestem w stanie ruszyć z miejsca. Jeżeli to do Pana trafi i będzie w stanie minimalnie pomoc jestem w stanie dać duże podziękowania. Serdecznie dziękuję za dotychczasowe filmy
Mateusz... A ja Benjamina kojarzyłem tylko z twarzy na dolarze.. Aż sobie poczytam o tym człowieku, bo naprawdę mnie zaciekawiłeś :)
Aneta S... Tak, wystarczy stanąć do kasy w jakimś markecie, żeby zobaczyć jak i co ludziska spożywają i jak się zapasają i potem chorują. Smutny obrazek sklepowy - ludzie chorzy z jedzenia.
PS:
Szkoda, że tak późno zauważyłam ten post, ale "cnotę" nieobjadania się przerobiłam na swym ciele aż do totalnego resetu. Systematycznie uskuteczniam 21-dniowe lecznicze głodówki oczyszczające. Pomijam, że wyszłam z różnych dolegliwości, ale i z uzależnienia od cukru i słodyczy (a był to mój grzech nr 1), od mięsa (nasyconego chemią), od kawy i herbaty. Po każdej głodówce czuję, jak odżywam. Nie namawiam nikogo do tej metody, bo są inne dogodne (dla każdego co innego). Mówię jedynie o swej cnocie wychodzenia z uzależnień i zwyciężaniu swych słabości. Pozdrawiam serdecznie! ;-)
loltoph... Jak zwykle pan Jacek zrobił materiał z świetnymi wartościami! Najlepsze jest to, że nie boisz się dzielić tym z innymi. Mówi się, że motywując innych, motywujesz samego siebie, czyż tak nie jest?
Julian... Praca nad jednymi słabościami wpływa na inne aspekty życia. Dlatego też, będziemy osiągać lepsze rezultaty w pracy i biznesie.
Rafa? R... Praca nad sobą, ciągła praca nad sobą.
Nagrodą jest olbrzymia własna gdy widzisz swoją przewagę nad samym sobą kilka miesięcy temu.
matestr... Jacku, twoja moc przekazu jest mega mocna. Na prawdę potrafisz zmobilizować do działania nie używając super efektów filmowych i gadania głupot tak jak robią to inni. Jesteś naturalny i prawdziwy. To jest najważniejsze.
Rados?a... Chciałbym Panie Jacku żebyś wiedział , że przez pana filmiki usunąłem Facebooka, zacząłem ćwiczyć i czytam książki po angielsku! Dziękuje za wszystko!
Julian... Franklin podchodził do sukcesu holistycznie Nie tylko kasa się liczy, chodzi tak naprawdę o wygraną z samym sobą. Nie jest ważne zarobienie miliona jak to żeby mieć wybór czy ja decyduję o swoim życiu, jak wyglądam, co jem, gdzie mieszkam, czy decydują moje słabostki. Umiar w jedzeniu i piciu pozwala nam trenować silną wolę, a dodatkowo daje nam zdrowie.
Bondej ... Najważniejsze jest w życiu mieć swoje zasady i ich się trzymać. Jeżeli postawimy sobie jakieś wyzwanie i będziemy je wykonywać to podniesie nasz poziom wartości. Lepiej będziemy się czuli wobec siebie, daje nam to możliwości samorealizacji, rozwoju, stawania się lepsza wersją samego siebie.
BSKC... Aj no właśnie trzymałem dietę a jakiś czas temu się rozregulowałem. Po tym filmiku tak wszystko sobie poukładałrm w głowie że myślę że będę pamiętał i wleci też na ścianę. Biografia Franklina na listę. Dziękuje Jacek :)
Arkadiu... Wyjątkowo pozytywny facet , oglądam go już parę miesięcy stosuje większość jego wskazówek które w stu procentach przynoszą efekty :)
Andrews... Jak coś to książka jest w domenie publicznej i można ją pobrać za darmo :)
Adam S... Panie Jacku, a gdzie lista 50 osób wygrywająca Biografie Franklina?
paik me... chodze na te spacery i nigdy cie nie moge spotkac cholercia ;)
Iwona G... Jacku, czy liste osób, które wygrały książki będziesz też tu zamieszczał?
Kamil K... Jacku, nie mogę znaleźć gdzie mogę kupić książkę a najlepiej audiobooka Biografia Benjamina Franklina? Pomocy ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA