Ograniczasz się? Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_6DyvoXI8uQNajlepsze komentarze:

Blurys... Kom dla aktywności
Blurys... Świetny film oglądam Pana codziennie
Karol S... Witam, to jest bardzo prawdziwe ponieważ gdy chciałem wyjechać za granice uczyć się od najlepszych i szkolić swoje umiejętności w branży samochodowej to większość znajomych mówiło mi dokładnie tak samo .... Po co ty tam jedziesz , po co ty jedziesz źle Tobie tu , a gdzie ty tak daleko pojedziesz siedź w domu, a czemu ty nie chcesz tu pracować gdzie pracowałeś itp itd. Zaryzykowałem i pojechałem z żoną która mnie wspiera we wszystkim i jest super przyjacielem, nie żałuje ze pojechałem ponieważ teraz zmieniłem tok myślenia zarówno w branży samochodowej jako mechanik samochodowy ale tez i zmieniłem swoje myślenie na lepsze ponieważ robię rzeczy których nie zacząłbym robić przebywając w innym otoczeniu itp. Bardzo świetny film Panie Jacku, życzę rownież innym alby nie ograniczali się i ryzykowali, pozdrawiam ???
M1X 1... ekstra film
Przypad... Dobry materiał, im więcej tym są lepsze :)
Justyna... "Dziewczyny kochają brylanty"?
Tomasz ... Dla tych, którzy twierdzą, że dzieci i rodzina są dla nas ograniczeniem.

Mój przypadek jest następujący, pracowałem w korporacji na stanowisku kierowniczym po minimum 10h/dzień (dochodziło często do 12 i więcej), z czasem założyłem własną firemkę (niespełna 2 lata temu) pracując przez jakiś czas "tu i tu". Po kilku miesiącach złożyłem wypowiedzenie w korporacji. Los chciał tak, że w trakcie roznoszenia ciasta pożegnalnego żona zadzwoniła, że poród czas zacząć.
Syn przyszedł na świat następnego dnia, w dniu kiedy byłem absolutnie wolnym człowiekiem na tak zwanym "swoim". Nastawiałem się na najgorsze, znajomi przedstawiali posiadanie dziecka w najgorszych barwach. Mijały kolejne miesiące a ja wciąż czekałem na to "najgorsze". Obecnie mały ma 8 miesięcy, okazuje się, że wcale ten okres nie był straszny a własne dziecko to bez wątpienia coś najlepszego co może spotkać w życiu każdego człowieka.
Dalej jestem na "swoim", jak się okazuje zarabiam porównywalnie tyle co w korporacji, może trochę więcej ale mam nieporównywalnie więcej czasu dla rodziny. I tu kolejne zaskoczenie, wszyscy twierdzą, że działalność to praca 24h/dobę, może tak jest jak składasz długopisy albo masz znacznie większe aspiracje finansowe.
Moim celem jest zarobić w tym roku przynajmniej tyle co w korporacji. Póki co udaje się a pracy mam o połowę mniej (tak to fakt). Faktem jest również to, że dziecko stało się moim motywatorem. Teraz mój sukces to również sukces dla niego i wiem że musi mi się udać aby on nie musiał zaczynać od zera (chociaż jak to Jacek podkreślał w swoim filmiku od zera paradoksalnie łatwiej osiągnąć wielki sukces).
pplain5... jak ja wam wszystkim zazdroszczę że możecie biegać :)
Karolin... Od około tygodnia zaczęłam Pana oglądać. Z każdego filmiku można zobaczyć jak Pan promienieje ze szczęścia. Wspaniałe jest to,że ludzie tacy jak Pan, którzy osiągnęli sukces, albo idą ku osiągnięciu, chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi aby im pomóc. Właśnie, pomóc: Pan opowiada nam różne techniki, ale tak naprawdę my musimy się zmotywowac do takiego stopnia aby osiągnąć zamierzony cel. Ostatnio miałam dość ciężki okres w życiu z wielu powodów, odechciało mi się, zgubiłam gdzieś po drodze motywacje i nagle natknęłam się na Pana kanał na YouTube. Dziękuję, bo to właśnie dzięki Panu zaczęłam stopniowo odnajdywać wiarę w siebie na nowo i czuć,że POTRAFIĘ. Bo jeśli nie JA,to KTO?
owerwin... To jak Pan zaczął mówić o ludziach typu żal dupę ściska to poczułem, że nie jestem sam haha, non stop sie spotykam z zawiścią i zazdrością rówieśników a ich zachowanie mnie prawde mówiąc motywuje i poprawia humor. Pozdrawiam, wielcy ludzie trzymają się razem! :)
loltoph... Nie można się ograniczać tym co mówią inni i tym co nasze lenistwo nam podpowiada. Łatwiejsza scieżka nie znaczy lepsza, bym nawet powiedział, że jest wręcz przeciwnie. Pan Jacek genialnie to przedstawił!
Pawe? W... Uważam,że nie chcę obecnie pośredników.
Julian... Które 20% problemów uprzykrza moje życie w 80%? Zwykle takich rzeczy, które nas ograniczają nie ma wiele. :)
Rafa? R... Niestety moim zdaniem głównym powodem ograniczania się jest otoczenie. Otoczenie, które nie akceptuje tego, że ktoś może być lepszy, że ktoś myśli inaczej, że ktoś podejmuje niestandardowe decyzje.

Dlatego musisz wybrać odpowiednie otoczenie.
IZABELA... Najgorsze są samoograniczenia w myśleniu, jak to się zwalczy to i działania okazują się mega możliwe.
matestr... Ograniczanie siebie jest czymś, z czym powinniśmy walczyć. Poprzez ograniczanie niszczymy to co tak naprawdę chcielibyśmy robić, a to wydłuża naszą drogę do sukcesu (a może nawet ją zamyka?). Jeżeli czegoś pragniemy, nie ograniczajmy się.
Ma ASa... A co jezeli uwazasz ze cos jest za trudne , obejrzysz ten filmik i mom wszystko zaczniesz to robic a to jest za trudne i np w efekcie stracisz nowa prace a do starej nie bedziesz mogl wrocic ?
Marcin ... Ja osobiście nie wiem, czy popełniam błąd, czy robię dobrze. Otóż w swoich filmach Jacek opowiada o tym, żeby skupić się na jednej rzeczy, aby być w niej świetnym. Z drugiej strony jest mowa o ograniczaniu się. W tym momencie pracuję w branży, której kompletnie nie znałem, uwierzyłem w siebie i postanowiłem spróbować. Jak na razie sobie radzę i wierzę, że będzie super. W międzyczasie wpadłem na kolejny pomysł, który wydaje mi się warty do zainwestowania po sprawdzeniu rynku. Znowu jest to inna branża. Widzę, że ryzyko się opłacało, choćby pod względem nauki i zdobycia nowych umiejętności. I teraz też mam przeczucie, że może być to trafiona inwestycja. Czy w tym momencie mam coś odpuścić? Inwestycja w najnowszy pomysł nie oznacza w tym momencie rezygnacji z aktualnego działania. Do mojej głowy ciągle wpadają pomysły. Od momentu kiedy zacząłem interesować się rozwojem osobistym, widzę ich coraz więcej i chcę działać, ale nie wiem jak ocenić, na którym się skupić i co będzie mi się podobać... Nie wiem jak to ocenić. Może ktoś pomoże?
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.