Może jednak da się? Reżyser Życia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=THsVlcQUGbENajlepsze komentarze:

Blurys... Kom dla aktywności
Blurys... Lajk i oglądamy
M1X 1... znowu ciekawy film
Arxass ... Wyglądasz tu trochę jak reporter TVN-u :D
Mariusz... Po zapytaniu : Co widzi Pan w czytaniu tej samej ksiazki kolejny raz, jaka to ma wartosc? - pewien madry czlowiek odpowiedzial :
- 'nie widze w tej ksiazce nic nowego, widze w sobie cos nowego czego wczesniej tam nie bylo'
Tomek G... Hehe, jaka pogoda taki kraj. "Pół roku nie ma słońca a pogada nie jest gorąca"
loltoph... Oczywiście, że się da, wystarczy wierzyć i dążyć do celu. Nie widze sensu w stawianiu sobie ograniczeń. Najwiekszym wrogiem naszego sukcesu jesteśmy sami MY. Często już z góry skazujemy siebie na porażkę.
kubaada... Szanuje naprawdę
Julian... Od jednego milionera usłyszałem kiedyś ciekawe stwierdzenie. ,, Znam ludzi, którzy są mniej inteligentni od większości z was, a zarabiają więcej od was. Dzięki temu mniej myślą o tym co jest możliwe a co nie. Wy zakładacie coś z góry. Oni idą jak koń z klapkami na oczach. I wywarzają jedne drzwi po drugich"
Rafa? R... Podstawą jest działanie.
Sukces będzie jak działanie będzie rozważne.
Wszystko wydaje się proste do zrobienia z zewnątrz.
Skromność pozwoli Ci na dalsze zdobywanie wiedzy, a ignorancja zatrzyma w miejscu.
matestr... Jacku jak ciebie oglądam to mam wrażenie, że wszystko się da :) myślę, że nie tylko ja mam takie wrażenie. Czytałem mnóstwo komentarzy od ludzi, którzy dzięki tobie np. schudli lub zaczęli czynnie uprawiać sport. Może ty tego nie odczuwasz ale zmieniasz życie wielu ludzi na lepsze. Karma wróci do ciebie szybciej niż myślisz. Rób tak dalej!
Marcin ... Oglądam Pana od tygodnia Panie Jacku , myślę ze jest to dobrze wykorzystany czas . Czuje że coś się zaczyna świecić w mojej głowie jak mała lampka . Ruszam dupsko i widzimy się za 20 lat ?
Kacper ... Mega motywujący film! Dzięki za kolejną książkę, z pewnością przeczytam :D
Julian... Jeśli chodzi o poziom energii to ciało działa na umysł i umysł działa na ciało. Jest to udowodnione, że podnoszenie rąk do góry w geście zwycięstwa wpływa na hormony w naszym ciele i tym samym nastrój. Takie rzeczy jak słońce, ćwiczenia fizyczne, świeże powietrze, żywienie to jest podstawa. Warto o to zadbać, bo jak nie mamy energii to nic w życiu nie zrobimy, bo nie będziemy mieć na to sił, motywacji i zdrowia. Jak człowiek nie jest zdrowy fizycznie i psychicznie to co mu z tego biznesu.
Rados?a... Dziękuje panie jacku za to co mnie pan uczy! Od pewnego czasu dzięki pana Radom odciąłem sie od ludzi którzy nie ciągną mnie w górę. Większość moich znajomych tylko pije i imprezuje. Ale ja mam zamiar zrobić żyć inaczej! Pozdrawiam
NexPLMo... życie Jarosiewicza o tyle zaciekawiło mnie, że to wszystko miało miejsce przed wojną...
Typowe ... Mentalnośc Polaków. Tylko nasze myślenie jest odpowiedzialne za to co mamy.
???
Art... W Szwecji mówi sie ze nie ma złej pogody tylko jest złe ubranie!!!!
Kamil L... Spotkamy się kiedyś Panie Jacku, nie wiem jeszcze jak i gdzie ale się spotkamy, porozmawiamy. Nawet Mateusz G. mnie tak nie motywuje jak Pan :) "Burza mózgów" z Panem to by było coś. Najpierw jednak działam - by mieć co opowiadać i o czym rozmawiać, kto Wie może kiedyś Pan poprosi o spotkanie ;)
Adrian ... Jeśli wie się po co się wstaje, po co się idzie do szkoły/na uczelnie/do pracy/na spotkanie, jeśli wie się po co to wszystko to i ma się energię.
Człowiek bez celu jest jak tratwa dryfująca gdzieś na środku oceanu spokojnego - dryfując w różnych kierunkach bez celu w końcu znudzi się i przestanie widzieć sens w tym co robimy.
Co innego gdy mamy cel w życiu, wtedy możemy odnaleźć też jego sens. Jeśli mamy cele to będziemy się automatycznie motywować do działania.
Brak motywacji można też porównać do podstawowych potrzeb, jak np. toaleta. Jeśli przed chwilą co byliśmy w toalecie,
to nie mamy po co tam iść, ale jeśli np. nie oddaliśmy moczu od dwóch dni, to praktycznie przestajemy myśleć o czymkolwiek
innym niż tylko o tym by móc oddać mocz. Jeśli dalej nie zaspokoimy tej potrzeby, to w końcu organizm sam to za nas zrobi.
Z wyższymi potrzebami jest oczywiście trochę inaczej, ale mechanizm pozostaje ten sam. Jeśli brak nam celu w życiu,
jeśli nie widzimy sensu w działaniu, jeśli działamy sztucznie i wbrew swojej woli - to nie będziemy mieć motywacji,
a brak motywacji objawia się np. sennością, bo przez ten prosty mechanizm obronny organizm próbuje odciągnąć nas od tego,
czego robić nie chcemy. Podsumowując, dobrze jest mieć w życiu cel, a także ludzi, którzy pomogą nam odnaleźć sens.
Bo po co się zdrowo odżywiać i mieć energię jeśli nie mamy celu? Przecież lepiej sobie pojeść i pójść spać, a reszta jakoś tam będzie :)
Reżyser Życia ciekawostki

Reżyser Życia ciekawostki

Historia kanału Reżyser Życia zaczyna się w dniu 2007-03-25 14:31:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 99680082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 900000 użytkowników.