sukces.pl ciekawostki

sukces.pl ciekawostki

Historia kanału sukces.pl zaczyna się w dniu 2013-12-16 15:19:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 292 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29377749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 195220 użytkowników.

Zasady sukcesu przedwojennego miliardera.Antoni Jaroszewicz; był jednym z najbogatszych Polaków w międzywojennej Polsce. Jak on to zrobił? To o czym nie mówię na YT; SUBSKRYBUJ: Facebook Blog i transkrypty video. Zasady sukcesu przedwojennego miliardera.

Najlepsze komentarze:

Blurys... Kom dla aktywności
Blurys... Ciekawy materiał
M1X 1... ekstra film
Filip S... Jacek dzięki tobie ściągnąłem mojego tatę do pracy przy granicy z Polską gdzie przez 30 lat pracował 600 kilometrów od domu i był raz na 1 lub 2 miesiące w domu na weekendy A teraz widzę się z nim codziennie dziękuję
Andrzej... Czesc Jacku,od Niedawana zacząłem oglądać Twój kanał i bardzo on mnie zainteresował i dał sporo do Myślenia ,bo chce coś w swoim życiu zmienić,mam jasno wytyczone cele i chce je ośiągnąć i Dzięki takim osobom jak Ty czy Krzysztof Król lub Majk Kołcz ,które prowadzą swoje kanały na YT Dają niezłego pałera do działania.Mam kilka pomysłów ,które chce zacząć realizować i potrzebował bym kilku porad z twojej strony
Dziękuję za w Miarę szybką odpowiedź
Pozdrawiam
Mateusz... Niestety Pan Antoni Jaroszewicz został pozbawiony majątku po II WŚ, a szkoda, bo kto wie jak daleko by zaszedł.
loltoph... Kolejna sprawa zwracania uwagi na swój wygląd. Szata zdobi człowieka, nie da się tego uniknąć, tylko trzeba się do tego stosować. Tak jak to robił Pan Jaroszewicz. Bardzo motywująca historia panie Jacku:)
Julian... No właśnie, jak ktoś chce robić biznes internetowy to równie dobrze może zarejestrować spółkę w Hongkongu. Nie trzeba się przejmować naszymi urzędnikami.
Tomek G... Jacku, mimo tych korków na ulicy trzymasz formę. Pozdrawiam.
Rafa? R... 100 lat temu robił miedzy narodowy biznes. Dziś mamy samoloty, internet, drony, smartfony i .... sami się ograniczamy.
Czas to zmienić!
Pawe? W... To się zgadza.Z psychologicznego punktu widzenia wystarczająca ale nie przesadna i pozbawiona nadmiernej ekstrawagancji/przesady estetyka pozytywnie oddziałuje na większość ludzi. Wtedy ludzie się w jakiś sposób identyfikują i zyskuje się jakieś minimum akceptowalności i szacunku.
Katarzy... Nie mam facebooka od ponad roku i czuje się wyzwolona:) a wcześniej wydawało mi się, że bez niego sie nie da. Jak się chce to się da ;)
matestr... Każda zrobiona przez nas rzecz, która odróżnia się od pozostałych (oczywiście na plus) daje nam przewagę. Wydaje mi się, że perfekcja nie ma minusów.
Kacper ... Dlaczego nie mówi się o takich ludziach w szkole? Dlaczego na pp żaden nauczyciel o nim nie wspomina? Ehh... Dzięki Jacku, że mówisz o takich ludziach, bez twoich filmów siedziałbym w domu i pewnie grał w gry. Dzięki Tobie powoli myślę nad swoją firmą, nad swoim produktem. Mam dopiero 16lat, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Dzięki i pozdrawiam!
Julian... Ubranie działa praktycznie wszędzie na świecie, bo jest to powszechnie działający mechanizm socjalny. Wiele osób mówi, że kogoś wygląd nie wpływa na nasze decyzje, ale działa to na poziomie podświadomym. Takie rzeczy jak zegarek, ubiór, samochód działają i w Polsce i w Stanach. Wystarczy spojrzeć na filmy na YT, jak ludzie reagują, kiedy ktoś zajeżdża supersamochodem.
Kris wy... Podziwiam Pana za super błyskotliwość i za bardzo podzielną uwagę.
Rados?a... Ktoś wie Co to jest za autko? Świetnie wnętrze! Szczególnie ten bordowy kolor.
fantomg... Lexus rc ?
Mariusz... dobrze, ze sa tacy ludzie jak Jacek bo tyle marudzenia co sie wyslucham od ludzi kontraatakuje je tymi fimami poYtywistycznymi haha pozdrawiam
krzyszt... Witam Pięknie Panie Jacku.
Moją specjalnością nie jest biznes, - a technologie i odkrycia w różnych dziedzinach
nauki i techniki. - Największą zaś nagrodą dla mnie było by poznanie Pana osobiście
celem wymiany umiejętności i poglądów. A tak przy okazji można by skaleczyć jakąś
kawkę. Serdecznie Pana Pozdrawiam Krzysztof.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA