SzUsty ciekawostki

SzUsty ciekawostki

Historia kanału SzUsty zaczyna się w dniu 2009-12-24 09:48:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 253 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 286729342 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 543000 użytkowników.

Pezet Nikt cię nie kochał bardziej SzUsty Blend


kiedy umrę kochanie gdy się ze słońcem rozstanę i będę długim przedmiotem raczej smutnym czy mnie wtedy przygarniesz ramionami ogarniesz i naprawisz co popsuł los okrutny często myślę o tobie często piszę do ciebie głupie listy w nich miłość i uśmiech potem w piecu je chowam płomień skacze po słowach nim spokojnie w popiele nie uśnie patrząc w płomień kochanie myślę co się też stanie z moim sercem miłości głodnym a ty nie pozwól przecież żebym umarła w świecie który ciemny jest i kolor jest chłodny ~ Halina Poświatowska ✖SzUsty: snapchat: szuusty ✖ Pezet: ✖✖✖ Pezet Nikt cię nie kochał bardziej (SzUsty Blend) ✖✖✖ W blendzie znajdziemy fragmenty wierszy Wisławy Szymborskiej: "Nic dwa razy się nie zdarza" oraz "Miłość szczęśliwa" ORYGINAŁ: INNE UTWORY PEZETA: TEKST: [Zwrotka 1] Nigdy nie mogłem ci, kurwa, wystarczyć, co? Nikt cię nie kochał bardziej Dziś, kiedy jesteśmy starsi To zaczynam kumać, kiedy to przestało być ważne Więc powiedz, co jest ze mną nie tak znów Że moje wsparcie było gówno warte I nie śmieszą cię już moje żarty, wiesz Potrzebuję też czasem mieć oparcie w kimś Nawet nie próbuj mówić mi, że To nieważne dziś, że wtedy poszłaś z nim Ja musiałem zostać z tym Ale nie martw się, jakoś się z tego wyliżę Bo mimo wszystko cię nie nienawidzę Choć chciałbym, i kurwa, nie wiem, jak mogłaś Powiedz, co? Powiedz Przecież nie liczyło się nic bardziej od nas [Zwrotka 2] Może nie umiałem temu sprostać Powiedz, co jest ze mną nie tak, co? Chciałem tylko, żebyś chciała ze mną zostać Czemu czuję, że mi ciągle czegoś brak? Ja myślę, że to mogło być proste Lecz ciągle ciągnie cię do tylu spraw I nie wiem, jakich teraz potrzebujesz doznań Nie rozumiem chyba twoich nowych prawd Wiesz, podobno powinienem dojrzeć Coś zrobić, jakoś wziąć się w garść Ej, powiedz, co jest według ciebie mądre Co, powiedz, czego ci nie umiem dać E, myślałem, że to wszystko między nami jest dobre Bo kocham cię, jestem w tym szczery I tak bardzo się zawiodłem Że jednak lubisz świat tych pierdolonych gierek ❓❓❓ KIM JESTEM ❓❓❓ SzUsty jestem osobą odpowiedzialną za mixowanie i tworzenie nowych, świeżych wersji utworów wielu topowych artystów w Polsce. Moja praca to przede wszystkim mix i master oraz montaż mash up'ów (filmów utworzonych specjalnie pod dane utwory). Do każdego utworu dodaje własne unikalne brzmienie, które w połączeniu z instrumentalem i wokalem tworzą jedną, spójną i świeżą całość. Twórca: SzUsty KONIECZNIE ZAJRZYJ: ✖PEERLESS:

Ostatnio komentowane:


Witam banda PSL I EUR w tym nr 1 choroba na nienawistną niechęć do Polski Tuska i jeszcze jego kolega Budka Merkel i tak wymienić multum realizacji pozbawienia wolności Polski. Ziobro jest to miejsce gdzie Polska! Zobacz »
9:57 jak w Warszawie na strajku przedsiebiorcow XD Zobacz »
Fajnie jak byś zrobił filmik o Emmanuelu Olisadebe , I opowiedział o nim historie dlaczego grał w naszej reprezentacji itd :) . Zobacz »
Czyli będzie musiał zamknąć hanie i swoją partie całą hahah . Karty są zmarnowane bo wy zmieniliście kandydata to teraz korektor brać i zmieniać nazwisko ręcznie to się nauczycie. Zobacz »
Kościół już dawno powinien zniknąć z powierzchni ziemi jak wszystkie inne absurdalne wierzenia, żerujące na głupocie i niewiedzy ludzi Zobacz »
?? ???? ??? ??? ?????.

???̨??? ???́? ?????? ?? ???????̨ ? ???????????,???̇ ?? ???? ?????́?????? ??????.
Zobacz »
Toy Freddy 20
Puppet 20
Trash and Gang 20
Lefty 20
Scraptrap 20
Molten Freddy 20
Foxy 20
Zobacz »
23:36 Starożytna maszyna dwemerów XD Zobacz »
Początkowo nowy kontent mi się nie podobał... Ale teraz jest super, czasami za duże przeskoki między datami... I chyba tylko to do poprawy ☺ Zobacz »
#brzydka16
Edit:
Nie zobaczyłem Twojego kom Kalembionie złocisty
Zobacz »
Słyszałam, że lubi zapchać więc chyba będę trzymał się od niego z daleka. Super test i ładnie w wygląda na skórze :) Zobacz »
co to za żółty tel w pokrowcu w 6:42 ? Zobacz »
Niech kapitaliści zaczną w Polsce płacić za pracę godziwe pieniądze to państwo socjalne będzie niepotrzebne! Idź i zapindalaj za psie pieniądze to ci się odechce jednemu z drugim ciągle pluć na te socjale! Zobacz »
Nie rozumiem na co to czekać, skoro prawda i tak nie dociera. Jeśli nigdy nie dotrze prawda do ludzi to nie warto czekać - bo nie ma na co.
Wszystko cenzurowane. Nie czekajta Paniczu zaproszony do real24.
Zobacz »
Panie Bosak, jesteście po tej samej stronie i nie możecie się dogadać? Proponuję apele poprzeć kopertami, szybciej będzie. Zobacz »
BRAWO Pani Sarze, dzielna i bardzo kochana osoba, wierzę, że wielu ją poprze, serdeczne gratulacje. Dziękuję Wam za prawdę i dzielną wspaniałą pracę. Serdecznie Pozdrawiam??????????? Zobacz »
Na moje, to są brawa dla rządu. I może tego ktoś nie widzi, ale mi się wydaje że są na drodze do PIS Zobacz »
W połowie wyłączyłem przypadkiem bo myślałem, że YouTube przerzucił mnie na koncert Rammstein'u. Zobacz »
13:11 - "Coś, coś czuje" - Tomasz Kopyra, 2020 Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fn2ZNc1mqME